amek555
Dołączył/a: sierpień 2011
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bardzo naciągany, jak dla mnie nie powinno go być
0
Losowanie jest
0
Miałem ten sam dylemat
21
Tymczasem Kamil Stoch zdeklasował rywali w pierwszym treningu. Jako jedyny zawodnik przekroczył 130 metrów (130,5m).
1
Prawdę mówiąc nie oglądam zbyt często hokeja w tv, ale dzisiejsze spotkanie postanowiłem obejrzeć i jestem bardzo pozytywnie nastawiony po tym co zobaczyłem. Oby więcej takich meczów. I rzecz jasna gratulacje za zwycięstwo :)
3
Tak naprawdę to trzeba pochwalić cały zespół. Bardzo pewnym punktem obrony był Pique, który brylował w pojedynkach główkowych. Niewątpliwie trzeba pochwalić Ter Stegena bo choć nie miał mega dużo pracy to jednak kilkoma interwencjami udowodnił swoją klasę. I rzecz jasna niesamowity Leo Messi,który nawet bez buta potrafi asystować. Według mnie to naprawdę kompletne spotkanie Barcelony. Oby tak dalej ;)
0
Myślę że Sergio zagra od początku. Valverde mówil na konferencji prasowej, że każdy mecz jest równie ważny w kontekście walki o tytuł.
0
Podłączam się do pytania o linka :)
1
Niestety nie ma na to szans
3
Pomijając ogromny wkład pieniężny Rosjanina i jego sponsorów to jednak trzeba przyznać, że Sirotkin pokazał się z bardzo dobrej strony w czasie testów w Abu Zabi i należało się tego spodziewać, Niemniej i tak wielki szacunek dla Kubicy bo sam powrót do jazd najnowszym bolidem po tylu latach jest sukcesem.
8
bardziej miałem na myśli czy będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na pozostałe mecze w grudniu, bo jednak dobrze byłoby go mieć w gotowości
2
Wiadomo kiedy wróci Mascherano?
2
Prawdopodobnie o 13:00
0
Ja mam dylemat kto w ataku... Gabriel Jesus czy Aguero? Ale mam przeczucie że jednak nie Argentyńczyk
0
U mnie Kane jest kapitanem
0
Do 15:30 możesz spokojnie posiedzieć, bo główna ceremonia losowania rozpoczyna się o 16
1
Otamendi już drugi samobój w sezonie, a na początku był moim pewniakiem w obronie
1
Poratuje ktoś linkiem do meczu BVB?
0
Za 10 minut powinna być
2
Idealny scenariusz na sobotę, -10 w Madrycie i jedziemy po mistrzostwo!!
0
Williams do końca grudnia ma ogłosić skład, a w większości innych teamów fotele kierowców są już zajęte
18
Jak podaje francuski Canal+ Robert Kubica nowym kierowcą Williamsa
0
Nadal - Federer na taki finał czekam
0
Dziękuje ;)
Pozdrawiam :)
1
Ale wiesz narazie wychodzę z założenia że pożyjemy zobaczymy. Akurat geografia społeczna jest takim moim małym hobby, więc czekam aż się rozkręci :)
1
Dobre pytanie...
0
Geografię I rok
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
TVP ogłosiło iż w fazie grupowej Ligi Mistrzów pokaże jeszcze mecze Real-Tottenham, Juve-Barca i Real Borussia. Nie wiem czy było, więc wrzucam.
Źródło: sport.pl