0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bardzo naciągany, jak dla mnie nie powinno go być

0

Losowanie jest

0

Miałem ten sam dylemat

21

Tymczasem Kamil Stoch zdeklasował rywali w pierwszym treningu. Jako jedyny zawodnik przekroczył 130 metrów (130,5m).

1

Prawdę mówiąc nie oglądam zbyt często hokeja w tv, ale dzisiejsze spotkanie postanowiłem obejrzeć i jestem bardzo pozytywnie nastawiony po tym co zobaczyłem. Oby więcej takich meczów. I rzecz jasna gratulacje za zwycięstwo :)

3

Tak naprawdę to trzeba pochwalić cały zespół. Bardzo pewnym punktem obrony był Pique, który brylował w pojedynkach główkowych. Niewątpliwie trzeba pochwalić Ter Stegena bo choć nie miał mega dużo pracy to jednak kilkoma interwencjami udowodnił swoją klasę. I rzecz jasna niesamowity Leo Messi,który nawet bez buta potrafi asystować. Według mnie to naprawdę kompletne spotkanie Barcelony. Oby tak dalej ;)

0

Myślę że Sergio zagra od początku. Valverde mówil na konferencji prasowej, że każdy mecz jest równie ważny w kontekście walki o tytuł.

0

Podłączam się do pytania o linka :)

1

Niestety nie ma na to szans

3

Pomijając ogromny wkład pieniężny Rosjanina i jego sponsorów to jednak trzeba przyznać, że Sirotkin pokazał się z bardzo dobrej strony w czasie testów w Abu Zabi i należało się tego spodziewać, Niemniej i tak wielki szacunek dla Kubicy bo sam powrót do jazd najnowszym bolidem po tylu latach jest sukcesem.

8

bardziej miałem na myśli czy będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na pozostałe mecze w grudniu, bo jednak dobrze byłoby go mieć w gotowości

2

Wiadomo kiedy wróci Mascherano?

2

Prawdopodobnie o 13:00

0

Ja mam dylemat kto w ataku... Gabriel Jesus czy Aguero? Ale mam przeczucie że jednak nie Argentyńczyk

0

U mnie Kane jest kapitanem

0

Do 15:30 możesz spokojnie posiedzieć, bo główna ceremonia losowania rozpoczyna się o 16

1

Otamendi już drugi samobój w sezonie, a na początku był moim pewniakiem w obronie

1

Poratuje ktoś linkiem do meczu BVB?

0

Za 10 minut powinna być

2

Idealny scenariusz na sobotę, -10 w Madrycie i jedziemy po mistrzostwo!!

0

Williams do końca grudnia ma ogłosić skład, a w większości innych teamów fotele kierowców są już zajęte

18

Jak podaje francuski Canal+ Robert Kubica nowym kierowcą Williamsa

0

Nadal - Federer na taki finał czekam

0

Dziękuje ;)
Pozdrawiam :)

1

Ale wiesz narazie wychodzę z założenia że pożyjemy zobaczymy. Akurat geografia społeczna jest takim moim małym hobby, więc czekam aż się rozkręci :)

1

Dobre pytanie...

0

Geografię I rok

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

TVP ogłosiło iż w fazie grupowej Ligi Mistrzów pokaże jeszcze mecze Real-Tottenham, Juve-Barca i Real Borussia. Nie wiem czy było, więc wrzucam.
Źródło: sport.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?