amek555
Dołączył/a: sierpień 2011
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Pseudo trener? Zastanowiłeś się choć przez moment co piszesz? Owszem teraz rzeczywiście mamy słabszy okres, ale to jest normalne że po blisko 40 meczach bez porażki przyjdzie taki czas. Piłkarze to nie roboty,a wczorajszy mecz wcale nie był taki zły,nasi atakowali tylko czegoś zabrakło. Poza tym Enrique osiągnął z Barcą wiele i nie ma co podważać jego kompetencji. Pozdrawiam
0
Mamy to!!! Jest! FCB
0
Aż miło było popatrzeć na Messiego z uśmiechem na ustach po akcji Neymara. Damy radę!
0
A no tak,ale dzięki za odpowiedź
0
Ktoś wie,czemu Alba nie gra?
0
Najważniejsze żeby Bartomeu sobie poradził i trzeba mu życzyć powodzenia,w końcu to nasz prezydent,nie chce on źle dla klubu ;)
0
Dzięki,tak sie właśnie zastanawiałem ;)
0
Bartomeu został prezesem sekcji piłkarskiej czy całej FC Barcelony?
0
Visca el Barca!!! Sezon,w którym pokonaliśmy wszystkie możliwe trudności zakończony mistrzostwem.Na świecie jest wiele klubów,ale takiej tradycji i takiego niesamowitego tercetu Messi-Suarez-Neymar zazdroszczą nam wszyscy i cieszmy się tym,ze możemy ich podziwiać(ze grają u nas).Na początku sezonu każdy się zastanawiał,jaki to bedzie sezon,teraz w obliczu mistrzostwa a przed dwoma finałami trzeba powiedzieć,ze niezależnie od ich wyniku Barca pokazała,ze można wyjsć z trudnej sytuacji i zostać mistrzem. Gratulacje Panowie i Visca el Barca!!!
0
Barca!Barca!Barca!
0
Macie jakiegoś w miarę dobrego linka?
2
Tylko zwycięstwo,hej Barca tylko zwycięstwo ! :)
0
Mecz będzie można zobaczyć na cyfrowym polsacie???Wie ktos może?
0
Lidera mamy i za nic go nie oddamy!!!
2
Z taką grą nawet zwycięstwo w Lidze Mistrzów jest bardzo realne :) Visca el Barca !
0
Suarez!!!!!!!!!!!!
0
Głowa do góry! Wygramy to! Visca el Barca!
0
Visca el Barca!
1
Gramy dobrze,nie ma co jeździć po Suarezie bo miał ledwie jedną sytuacje. Wygramy to VeB!
0
I jest doping na Camp Nou! Chłopaki jedziemy z tym Atletico! :)
0
Z okazji 115 urodzin Naszego Ukochanego Klubu życzę wszystkim kibicom kolejnych niezapomnianych widowisk z udziałem Barcy oraz pokory: Nie sztuką jest być za drużyną, która tylko wygrywa,sztuką jest bycie fanem nawet w chwilach porażek.Visca el Barca!
0
No Panowie na to czekaliśmy,kapitalne spotkanie i od razu widać że wróciła radość z gry. Brawo Leo,Brawo Barca! Visca el Barca!
0
Oby tak dalej,jest dobrze! Visca el Barca!! :)
0
Ruszaj Barcelono po mistrzostwo :) Visca el Barca!
0
Wiecie może gdzie można zobaczyć zdjęcia z prezentacji zawodników?
0
Wiecie może na którym kanale można obejrzeć mecz na Cyfrowym Polsacie ?
0
Wie ktoś o której godzinie jutro jest mecz o Puchar Gampera ?
4
Dzisiaj całym sercem za Sevillą :) Visca el Barca
0
Może mi ktoś powiedzieć jaki wynik ? I kto strzelił? Z góry dziękuje. Dobrze grają?
1
W takim razie do boju ukochana Dumo Katalonii! Mecz sparingowy,ale zwycięstwo zawsze buduje morale zespołu.Visca el Barca!