5

Po wczorajszym meczu muszę przyznać, że zakup Claudio Bravo to wspaniała sprawa.Visca el Barca!

0

Od zawsze na zawsze FCB!!! Naprzód Nasza Armio po półfinał!

0

Moglibyście podać jakiś dobry link do meczu?

0

1:0 dla Atletico

0

Tylko Barca na zawsze!!!!!!!

0

Messi już na boisku!!!

0

Visca el Barca!

0

Witaj w domu Tito!

0

arsenal bayern

0

Jazda jazda jazda po ćwierćfinał!!!!!!!!!!!

0

Prawda jest bolesna Real jest obecnie dużo lepszy od Barcy...niestety

0

Dajcie jakiś dobry link do meczu

0

Wie ktoś czy bedzie mecz pokazywany na cyf.polsacie,nie wiem może na jakimś arabskim kanale?

0

Wracaj Tito jak najszybciej!

0

Uwierzcie w siebie.Dacie rade Milan jest do ogrania Visca el Barca

0

Trudno mecz się źle ułożył , ale nie zważając na kuriozalny błąd sędziego to nie pamiętam tak słabego meczu Barcy(no chyba ten z Chelsea)od paru ładnych lat.Barca prawie nic nie grała było tylko parę strzałów , które w większości były z resztą niecelne.Jednak na zawsze w sercu tylko FCB! rewanż jest do wygrania

0

Barca-więcej niż klub

0

Granada pokazała ,że w piłkę grać umie oby to samo jutro pokazało Rayo i będzie dobrze

0

Brawo Barca! Messi po prostu brak słów, geniusz!Szkoda Alexisa i sędziowania ale i tak wbrew temu 3 punkty nasze oby tak dalej!

0

Visca el Barca! derby są nasze

0

Cały klub Real Madryt zachował się w porządku

0

Ten człowiek z Madrytu niech się zacznie leczyć .Tak się zachowują tylko idioci

0

Tito jesteśmy z Tobą! Zdrowiej szybko jesteś nam potrzebny!

0

Barca! kocham ten klub szczególnie za takie mecze jak ten z Atletico! visca el barca

0

Barca wygra , ale to co pokazuje Atletico w ostatnim sezonie to naprawdę szacun. Ciężki mecz w niedzielę Visca el Barca!

0

raczej będzie

0

eurosport będzie nadawał relacje z gali

0

Nic się nie stało to tylko Superpuchar.Mało ważne trofuem a więc nie ma co się rozżalać nad tą porażką.Trzeba zacisnąć zęby i gramy dalej .Jescze cały sezon jest do wygranie.Visca el Barca

0

Superpuchar bezie nasz .Real z taką grą jak z Getafe nic nie zwojuje.Visca el Barca!

0

Ja obstawiam 2:0 u nas i 2:1 na wyjeździe .Superpuchar będzie nasz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?