amek555
Dołączył/a: sierpień 2011
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Po wczorajszym meczu muszę przyznać, że zakup Claudio Bravo to wspaniała sprawa.Visca el Barca!
0
Od zawsze na zawsze FCB!!! Naprzód Nasza Armio po półfinał!
0
Moglibyście podać jakiś dobry link do meczu?
0
1:0 dla Atletico
0
Tylko Barca na zawsze!!!!!!!
0
Messi już na boisku!!!
0
Visca el Barca!
0
Witaj w domu Tito!
0
arsenal bayern
0
Jazda jazda jazda po ćwierćfinał!!!!!!!!!!!
0
Prawda jest bolesna Real jest obecnie dużo lepszy od Barcy...niestety
0
Dajcie jakiś dobry link do meczu
0
Wie ktoś czy bedzie mecz pokazywany na cyf.polsacie,nie wiem może na jakimś arabskim kanale?
0
Wracaj Tito jak najszybciej!
0
Uwierzcie w siebie.Dacie rade Milan jest do ogrania Visca el Barca
0
Trudno mecz się źle ułożył , ale nie zważając na kuriozalny błąd sędziego to nie pamiętam tak słabego meczu Barcy(no chyba ten z Chelsea)od paru ładnych lat.Barca prawie nic nie grała było tylko parę strzałów , które w większości były z resztą niecelne.Jednak na zawsze w sercu tylko FCB! rewanż jest do wygrania
0
Barca-więcej niż klub
0
Granada pokazała ,że w piłkę grać umie oby to samo jutro pokazało Rayo i będzie dobrze
0
Brawo Barca! Messi po prostu brak słów, geniusz!Szkoda Alexisa i sędziowania ale i tak wbrew temu 3 punkty nasze oby tak dalej!
0
Visca el Barca! derby są nasze
0
Cały klub Real Madryt zachował się w porządku
0
Ten człowiek z Madrytu niech się zacznie leczyć .Tak się zachowują tylko idioci
0
Tito jesteśmy z Tobą! Zdrowiej szybko jesteś nam potrzebny!
0
Barca! kocham ten klub szczególnie za takie mecze jak ten z Atletico! visca el barca
0
Barca wygra , ale to co pokazuje Atletico w ostatnim sezonie to naprawdę szacun. Ciężki mecz w niedzielę Visca el Barca!
0
raczej będzie
0
eurosport będzie nadawał relacje z gali
0
Nic się nie stało to tylko Superpuchar.Mało ważne trofuem a więc nie ma co się rozżalać nad tą porażką.Trzeba zacisnąć zęby i gramy dalej .Jescze cały sezon jest do wygranie.Visca el Barca
0
Superpuchar bezie nasz .Real z taką grą jak z Getafe nic nie zwojuje.Visca el Barca!
0
Ja obstawiam 2:0 u nas i 2:1 na wyjeździe .Superpuchar będzie nasz!