0

Jest w stanie ktoś polecić pub/restauracje w Krakowie, gdzie można byłoby obejrzeć jutrzejszy mecz?

0

W piątek półfinały o 8:40 i 13:10, a finał w niedzielę o 5:10

13

Jest zwycięstwo!!

28

Wracając jeszcze do wczorajszego remisu z Getafe to trudno nie zwrócić uwagi na to, że Barca bardzo często łapie lekką zadyszkę w lutym. Rozegraliśmy aż 12 spotkań od początku roku a tak naprawdę to można powiedzieć że tylko wczoraj nasi piłkarze zawiedli. O ile remis na Cornella w meczu na „ wodzie” można potraktować jako dobry wyniki o tyle widać że zmęczenie daje o sobie znać. Bardzo dobrze że mamy tydzień przerwy i gramy dopiero w sobotę bo mam wrażenie że taka przerwa dobrze podziała na podopiecznych Valverde. W lidze przewagę mamy dużą, gdyż 7 punktów zapasu to nie jest mało, a przecież któż w sierpniu przyjąłby iż w połowie lutego bedziemy w finale Pucharu Hiszpanii oraz na szczycie tabeli w lidze,po 23 meczach nie ponosząc porażki? Dlatego lekka zadyszka ma prawo się przydarzyć.

0

Frekwencja dzisiaj bardzo dobra

1

Jutro o 13:30

1

Tym bardziej że z Chelsea nie gramy w przyszłym tygodniu, także będzie czas by dać Andresowi odpocząć.

0

Myślicie że Pique zagra jutro od pierwszej minuty?

11

Adam Małysz na swoim profilu na Facebooku poinformował, że w kwalifikacjach do konkursu na skoczni normalnej wystartują Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Maciej Kot. Decyzja zapadła po dzisiejszych seriach treningowych.

0

Właśnie też chciałem obejrzeć :)

0

Wypożyczony do końca sezonu

0

Wiadomo kiedy Verma dostanie pozwolenie na grę?

0

Bardzo przeciętny występ, widać że nie jest w najlepszej dyspozycji. Dużo niedokładnych zagrań z jego strony.

1

Jak dobrze liczę to 7 konkursów indywidualnych

1

Stawiam na Usyka, ale pomysł z organizacją tego typu turnieju jak dla mnie genialny.

1

Chyba koło 23 powinna się rozpocząć

0

Dzisiaj solidna dawka dla sympatyków boksu Gassijew - Dorticos

0

Tak miałem na myśli Krychowiaka

0

Stary dobry Krycha powraca ;)

0

Mógłby ktoś poratować linkiem?

12

Myślę że Mina raczej nie zagra, a Cou pewnie kilka minut dostanie

29

A co jeśli w tym roku Real skupia się na sparingach? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie przypominam sobie tak dobrej połowy Gomesa w tym sezonie

1

Mam podobne przeczucia, kiedyś trzeba przegrać i choć wiadomo że porażka w derbach boli to o rewanż jestem zupełnie spokojny

0

Myśle że to i tak dobra informacja, bo daje nadzieje na pełen powrót ;)

0

Williams oficjalnie ogłosił że drugim kierowcą na sezon 2018 będzie Siergiej Sirotkin

0

Przy 19 meczach ;)

0

Tak, tylko my nie przegraliśmy jeszcze meczu

1

Florida Cup, turniej towarzyski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?