amek555
Dołączył/a: sierpień 2011
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest w stanie ktoś polecić pub/restauracje w Krakowie, gdzie można byłoby obejrzeć jutrzejszy mecz?
0
W piątek półfinały o 8:40 i 13:10, a finał w niedzielę o 5:10
13
Jest zwycięstwo!!
28
Wracając jeszcze do wczorajszego remisu z Getafe to trudno nie zwrócić uwagi na to, że Barca bardzo często łapie lekką zadyszkę w lutym. Rozegraliśmy aż 12 spotkań od początku roku a tak naprawdę to można powiedzieć że tylko wczoraj nasi piłkarze zawiedli. O ile remis na Cornella w meczu na „ wodzie” można potraktować jako dobry wyniki o tyle widać że zmęczenie daje o sobie znać. Bardzo dobrze że mamy tydzień przerwy i gramy dopiero w sobotę bo mam wrażenie że taka przerwa dobrze podziała na podopiecznych Valverde. W lidze przewagę mamy dużą, gdyż 7 punktów zapasu to nie jest mało, a przecież któż w sierpniu przyjąłby iż w połowie lutego bedziemy w finale Pucharu Hiszpanii oraz na szczycie tabeli w lidze,po 23 meczach nie ponosząc porażki? Dlatego lekka zadyszka ma prawo się przydarzyć.
0
Frekwencja dzisiaj bardzo dobra
1
Jutro o 13:30
1
Tym bardziej że z Chelsea nie gramy w przyszłym tygodniu, także będzie czas by dać Andresowi odpocząć.
0
Myślicie że Pique zagra jutro od pierwszej minuty?
11
Adam Małysz na swoim profilu na Facebooku poinformował, że w kwalifikacjach do konkursu na skoczni normalnej wystartują Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Maciej Kot. Decyzja zapadła po dzisiejszych seriach treningowych.
0
Właśnie też chciałem obejrzeć :)
0
Wypożyczony do końca sezonu
0
Wiadomo kiedy Verma dostanie pozwolenie na grę?
0
Bardzo przeciętny występ, widać że nie jest w najlepszej dyspozycji. Dużo niedokładnych zagrań z jego strony.
1
Jak dobrze liczę to 7 konkursów indywidualnych
1
Stawiam na Usyka, ale pomysł z organizacją tego typu turnieju jak dla mnie genialny.
1
Chyba koło 23 powinna się rozpocząć
0
Dzisiaj solidna dawka dla sympatyków boksu Gassijew - Dorticos
0
Tak miałem na myśli Krychowiaka
0
Stary dobry Krycha powraca ;)
0
Mógłby ktoś poratować linkiem?
12
Myślę że Mina raczej nie zagra, a Cou pewnie kilka minut dostanie
29
A co jeśli w tym roku Real skupia się na sparingach? :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie przypominam sobie tak dobrej połowy Gomesa w tym sezonie
1
Mam podobne przeczucia, kiedyś trzeba przegrać i choć wiadomo że porażka w derbach boli to o rewanż jestem zupełnie spokojny
0
Myśle że to i tak dobra informacja, bo daje nadzieje na pełen powrót ;)
0
Williams oficjalnie ogłosił że drugim kierowcą na sezon 2018 będzie Siergiej Sirotkin
0
Przy 19 meczach ;)
0
Tak, tylko my nie przegraliśmy jeszcze meczu
1
Florida Cup, turniej towarzyski