1

Kolega pisał o Lechii :)

0

A to nie jest tak, że jak teraz się nie uda to jest jeszcze Puchar Azji w styczniu?

0

Ciekawie zaczyna się dziać w Formule 1, jest szansa że zobaczymy Roberta jeszcze w tym sezonie za kierownicą

0

Szkoda bo będąc ich odbiorcą od wielu lat myślałem że inaczej to będzie wyglądać

0

Jako że dzisiaj zaczyna się Liga Mistrzów na Polsacie to mam takie pytanie, czy posiadając abonament CP będzie możliwość by obejrzeć mecze LM czy trzeba dodatkowo płacić?

0

Brzmi jak wynik meczu tenisowego

0

Będzie gdzieś transmisja?

0

Prawda, zgadzam się z tym

0

Trochę się obawiam jednak bo Digne zmiennikiem był solidnym, a mimo to widać było zmęczenie Jordiego pod koniec sezonu

0

Jak myślicie o naszej lewej obronie? Jest Jordi Alba, ale jednak póki co brakuje klasowego i ogranego na wysokim poziomie zmiennika

3

I jeszcze słynne „Jeffren,Jeffren 5:0 5:0 La Manita na Camp Nou!” Na zawsze w pamięci :)

3

Ja pamiętam jak sprawdzałem wynik po manicie w El Clasico. Kładło się spać z niepewnością a rano piękna niespodzianka i 5:0 dla nas :)

0

Pamiętacie może jaki jest kod do naszej ligi w Fantasy PL?

1

Dzięki wielkie

0

Dziękuje za odpowiedz

0

Mam takie pytanie: wiecie może ile Internetu potrzeba na obejrzenie meczu przez aplikacje mobilna na telefonie?

0

Ja mam wrażenie że Alba jako kapitan dałby sobie radę

0

Jeśli jutro będzie korzystny wynik to w niedzielę padnie rekord

0

Na TVP1 od 13:55

0

Można zagrać jakąś ligę :)

3

Polecam Online soccer manager

0

ale pewnie na zwycięstwo nie wystarczy, chociaż zobaczymy

1

Całkiem przyjemna jest piosenka Mołdawii

1

Nie pojedzie, w kontrakcie ma zapis na jazdy w 3 piątkowych sesjach

0

Ja widziałbym to w ten sposób, że Coutinho zajmuje miejsce Andresa w środku pola a z przodu gramy trójką Messi-Suarez-Dembele (o Griezmannie nie wspominam bo póki co nie jest naszym zawodnikiem). Niekoniecznie Messi musi grać na skrzydle, ale miałem na myśli powrót do czasów Enrique, kiedy z Neymarem w składzie nie było problemu z tym ustawieniem.

2

Oby w nowym sezonie powróciło 4-3-3 bo jakże przyjemniej ogląda się mecze Barcy w tym ustawieniu. Jest ruchliwość i większe możliwości na skrzydłach.

1

A Bale to czysto niby?

1

Wiesz może o której godzinie planowo ma wejść do ringu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Myślę że feta będzie po zakończeniu sezonu, pamiętając z poprzednich lat to pewnie dzień po ostatnim meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?