amek555
Dołączył/a: sierpień 2011
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolega pisał o Lechii :)
0
A to nie jest tak, że jak teraz się nie uda to jest jeszcze Puchar Azji w styczniu?
0
Ciekawie zaczyna się dziać w Formule 1, jest szansa że zobaczymy Roberta jeszcze w tym sezonie za kierownicą
0
Szkoda bo będąc ich odbiorcą od wielu lat myślałem że inaczej to będzie wyglądać
0
Jako że dzisiaj zaczyna się Liga Mistrzów na Polsacie to mam takie pytanie, czy posiadając abonament CP będzie możliwość by obejrzeć mecze LM czy trzeba dodatkowo płacić?
0
Brzmi jak wynik meczu tenisowego
0
Będzie gdzieś transmisja?
0
Prawda, zgadzam się z tym
0
Trochę się obawiam jednak bo Digne zmiennikiem był solidnym, a mimo to widać było zmęczenie Jordiego pod koniec sezonu
0
Jak myślicie o naszej lewej obronie? Jest Jordi Alba, ale jednak póki co brakuje klasowego i ogranego na wysokim poziomie zmiennika
3
I jeszcze słynne „Jeffren,Jeffren 5:0 5:0 La Manita na Camp Nou!” Na zawsze w pamięci :)
3
Ja pamiętam jak sprawdzałem wynik po manicie w El Clasico. Kładło się spać z niepewnością a rano piękna niespodzianka i 5:0 dla nas :)
0
Pamiętacie może jaki jest kod do naszej ligi w Fantasy PL?
1
Dzięki wielkie
0
Dziękuje za odpowiedz
0
Mam takie pytanie: wiecie może ile Internetu potrzeba na obejrzenie meczu przez aplikacje mobilna na telefonie?
0
Ja mam wrażenie że Alba jako kapitan dałby sobie radę
0
Jeśli jutro będzie korzystny wynik to w niedzielę padnie rekord
0
Na TVP1 od 13:55
0
Można zagrać jakąś ligę :)
3
Polecam Online soccer manager
0
ale pewnie na zwycięstwo nie wystarczy, chociaż zobaczymy
1
Całkiem przyjemna jest piosenka Mołdawii
1
Nie pojedzie, w kontrakcie ma zapis na jazdy w 3 piątkowych sesjach
0
Ja widziałbym to w ten sposób, że Coutinho zajmuje miejsce Andresa w środku pola a z przodu gramy trójką Messi-Suarez-Dembele (o Griezmannie nie wspominam bo póki co nie jest naszym zawodnikiem). Niekoniecznie Messi musi grać na skrzydle, ale miałem na myśli powrót do czasów Enrique, kiedy z Neymarem w składzie nie było problemu z tym ustawieniem.
2
Oby w nowym sezonie powróciło 4-3-3 bo jakże przyjemniej ogląda się mecze Barcy w tym ustawieniu. Jest ruchliwość i większe możliwości na skrzydłach.
1
A Bale to czysto niby?
1
Wiesz może o której godzinie planowo ma wejść do ringu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Myślę że feta będzie po zakończeniu sezonu, pamiętając z poprzednich lat to pewnie dzień po ostatnim meczu