amek555
Dołączył/a: sierpień 2011
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie że będzie można obejrzeć mecz na jakimś zagranicznym kanale na cyfrowym polsacie?
3
do niedzieli :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co do Coutinho to niewątpliwym argumentem może być dobra znajomość z Luisem z czasów wspólnej gry w Liverpoolu. Gerrard wspomniał w swojej książce jak Suarez przed odejściem do Barcelony prosił go o opiekę na Cou :)
3
Ostatni sezon pokazał że środkowy obrońca jest potrzebny,nasza obrona jest już trochę wiekowa, a poza tym większa konkurencja nikomu nie zaszkodzi. Jest Pique, Umtiti i Marlon niemniej myślę że Martinez jest dobrą opcją.
0
Tylko relacje tekstowe, niestety nie ma transmisji.
http://eurosport.onet.pl/formula-1/f1-robert-kubica-testuje-bolid-renault-relacja-na-zywo/vcgx1e
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Jeśli ma zostać i pokazywać swoje kaprysy na każdym kroku to lepiej niech odejdzie. Jest wielu zawodników, którzy za mniejsze pieniądze będą gryźć trawę,aby zagrać w koszulce Barcelony.
2
dzięki za info :) bo właśnie inaczej jest na stronie głównej a inaczej w aktualnościach
1
o której jest niedzielny klasyk z Realem? 2;30 czy 1;30?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiadomo o której jest finał Pucharu Hiszpanii?
0
Dobrze że Alba wrócił
0
a wiesz może który to kanał konkretnie?
0
dzięki wielkie :)
0
a wiesz może na jakim kanale na CP? z góry dzięki
0
jest transmisja Bayernu na ZDF?
0
Możecie się nie zgodzić ale bez klasowego bramkarza z doświadczeniem to nie ma szans,ter Stegen to nie ta półka co Buffon
1
Gramy za wolno,w Juve wszyscy biegają a u nas...
0
Mógłby ktoś poratować transmisją na telefon?
0
Okej. Pozdrawiam
1
poratuje ktoś dobrym linkiem?
0
Ma ktoś może linka do transmisji na telefon?
0
Pytanie z trochę innej półki,wie ktoś może gdzie będzie można obejrzeć w tv Puchar Narodów Afryki? Bo z tego co wiem to EuroSport nie planuje transmisji
0
Faktycznie,nie sprawdzałem ;)
1
O 21 na Polsacie Sport News mecz koszykarzy Barcelona - Real. Visca el Barca! ;)
3
Barca powinna poważnie rozważyć zakup jakiegoś doświadczonego bramkarza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ma ktoś dobrego linka do meczu Belgów?
0
Wie ktoś może czy będzie jakiś telebim na La Rambla w Barcelonie?