amek555
Dołączył/a: sierpień 2011
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Można prosić?
0
Poproszę
0
Trudno się nie zgodzić :)
0
Drodzy La Ramblowicze, przygotowuję pracę związaną z FC Barceloną jako symbolem Katalonii, jestem na etapie poszukiwania materiałów. Bylibyście w stanie podać mi jakieś propozycje książek, przewodników lub artykułów, które być może mieliście w rękach a mogą dla mnie okazać się przydatne?
0
Caen gra w Ligue 1
0
Janikowski!! Jest Walczak
0
Czasami jest tak, że lepiej dać tym samym zawodnikom szansę rehabilitacji. Mam nadzieję, że będzie dzisiaj widać sportową złość i walkę bo na kolejne przejście obok meczu nie można sobie pozwolić
0
Mój błąd macie rację :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jasne że tak, ale póki co trzeba trzymać kciuki żebyśmy chociaż dublet wywalczyli :)
0
Tylko nie wiadomo czy Simeone zdecyduje się opuścić Atletico po sezonie
10
Wedlug mnie Conte wydaje się odpowiednią opcją na przyszłość, żyje każdym spotkaniem i dobrze byłoby zobaczyć kogoś takiego u nas
0
Trudno cokolwiek powiedzieć po takim spotkaniu....od paru sezonów nasze mecze wyjazdowe w Lidze Mistrzów wyglądają tak jakbyśmy chcieli stracić jak najmniej bramek licząc, że w rewanżu spokojnie odrobimy. Nie przypominam sobie kiedy ostatnio Barca zagrała z prawdziwą pasją na wyjeździe w Europie a co gorsze nie potrzeba być zespołem wybitnym by naszą pasywną grę ukarać.
3
Polecam Shakersa w Krakowie przy rynku
0
Polecam sport.tvp.pl
3
Pamiętam jak Robert zaczynał jeździć w Australii i akurat kwalifikacje odbywały się o 10 w sobotę co było równoznaczne z konkursem lotów w Planicy :)
2
Skoki się kończą a F1 zaczyna :)
0
Jest gdzieś transmisja w tv?
4
Brawo Wisełka!
0
O 15
0
Najgorsze że znaczna część tych kontuzji to mięsień dwugłowy
1
Oby tylko kontuzja Busiego nie była poważna
0
Jeszcze 30 minut...Vamos!! Niech to będzie niezapomniany wieczór!
7
Posnęli :)
5
Dziwna sytuacja w lidze holenderskiej, PSV przegrywa 0:5 z Willem II, które jest 15 w tabeli
0
Wynikami testów nie można się do końca sugerować, ale już teraz widać, że Williams ma jeden z wolniejszych samochodów w stawce.
1
W Williamsie robi się gorąco skoro jutro ostatni dzień testowy a Robert ma lepsze czasy niż podstawowi kierowcy i to jadąc na gorszych oponach.
2
Coś w tym jest, też trochę żal mi się go zrobiło bo widać, że chce, ale zwyczajnie nie daje rady.
0
A pomyśleć jak to może wyglądać w przyszłym sezonie, kiedy jeszcze Philippe zgra się z kolegami i Dembele przepracuje okres przygotowawczy. Aż się micha cieszy na samą myśl
1
Popieram w 100%. Ousmane powoli powinien dochodzić do pełni formy, chociaż już teraz momentami widać jak wiele potrafi zrobić dobrego z piłką.