0

Można prosić?

0

Poproszę

0

Trudno się nie zgodzić :)

0

Drodzy La Ramblowicze, przygotowuję pracę związaną z FC Barceloną jako symbolem Katalonii, jestem na etapie poszukiwania materiałów. Bylibyście w stanie podać mi jakieś propozycje książek, przewodników lub artykułów, które być może mieliście w rękach a mogą dla mnie okazać się przydatne?

0

Caen gra w Ligue 1

0

Janikowski!! Jest Walczak

0

Czasami jest tak, że lepiej dać tym samym zawodnikom szansę rehabilitacji. Mam nadzieję, że będzie dzisiaj widać sportową złość i walkę bo na kolejne przejście obok meczu nie można sobie pozwolić

0

Mój błąd macie rację :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jasne że tak, ale póki co trzeba trzymać kciuki żebyśmy chociaż dublet wywalczyli :)

0

Tylko nie wiadomo czy Simeone zdecyduje się opuścić Atletico po sezonie

10

Wedlug mnie Conte wydaje się odpowiednią opcją na przyszłość, żyje każdym spotkaniem i dobrze byłoby zobaczyć kogoś takiego u nas

0

Trudno cokolwiek powiedzieć po takim spotkaniu....od paru sezonów nasze mecze wyjazdowe w Lidze Mistrzów wyglądają tak jakbyśmy chcieli stracić jak najmniej bramek licząc, że w rewanżu spokojnie odrobimy. Nie przypominam sobie kiedy ostatnio Barca zagrała z prawdziwą pasją na wyjeździe w Europie a co gorsze nie potrzeba być zespołem wybitnym by naszą pasywną grę ukarać.

3

Polecam Shakersa w Krakowie przy rynku

0

Polecam sport.tvp.pl

3

Pamiętam jak Robert zaczynał jeździć w Australii i akurat kwalifikacje odbywały się o 10 w sobotę co było równoznaczne z konkursem lotów w Planicy :)

2

Skoki się kończą a F1 zaczyna :)

0

Jest gdzieś transmisja w tv?

4

Brawo Wisełka!

0

O 15

0

Najgorsze że znaczna część tych kontuzji to mięsień dwugłowy

1

Oby tylko kontuzja Busiego nie była poważna

0

Jeszcze 30 minut...Vamos!! Niech to będzie niezapomniany wieczór!

7

Posnęli :)

5

Dziwna sytuacja w lidze holenderskiej, PSV przegrywa 0:5 z Willem II, które jest 15 w tabeli

0

Wynikami testów nie można się do końca sugerować, ale już teraz widać, że Williams ma jeden z wolniejszych samochodów w stawce.

1

W Williamsie robi się gorąco skoro jutro ostatni dzień testowy a Robert ma lepsze czasy niż podstawowi kierowcy i to jadąc na gorszych oponach.

2

Coś w tym jest, też trochę żal mi się go zrobiło bo widać, że chce, ale zwyczajnie nie daje rady.

0

A pomyśleć jak to może wyglądać w przyszłym sezonie, kiedy jeszcze Philippe zgra się z kolegami i Dembele przepracuje okres przygotowawczy. Aż się micha cieszy na samą myśl

1

Popieram w 100%. Ousmane powoli powinien dochodzić do pełni formy, chociaż już teraz momentami widać jak wiele potrafi zrobić dobrego z piłką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?