amek555
Dołączył/a: sierpień 2011
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Macie jakąś godną polecenia książkę o tematyce sportowej?
0
Dokładnie tak :) a do tego dobrze gra głową
0
Paulinho oczywiście. Chociaż miewał naprawdę dobre momenty kilka lat wcześniej, to jednak po pobycie w Tottenhamie i Chinach prawie nikt nie dawał mu większych szans. Sam byłem przeciwnikiem tego transferu a teraz widzę, że kogoś takiego nam brakowało.
0
a są i tacy, którzy odpalą w wieku 29 lat
0
Chciałbym go zobaczyć jako zmiennik w meczu z bardziej wymagającym rywalem, bo patrząc na Denisa to nie wydaje mi się ,żeby znacząco od niego odbiegał.
26
Jose Arnaiz mamy grajka na przyszłość. Ma błysk z piłką przy nodze,
0
Dziękuję bardzo :)
0
Poratuje ktoś dobrym linkiem?
1
Roger Benoit, bardzo doświadczony dziennikarz, który od czterech dekad śledzi wyścigi Formuły 1 nie ma wątpliwości. Powrót Roberta Kubicy w Williamsie to na tym etapie już ledwie formalność. - Brakuje oficjalnego potwierdzenia - dowodzi na łamach szwajcarskiego "Blicka".
Niby nic pewnego,ale nadzieja jest...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak tak wizję.tv kojarzę. Zastanawiałem się czy jest jakaś inna godna uwagi strona :)
0
Drodzy La Ramblowicze,
Poleci ktoś dobrą telewizją internetowa?
0
Nie wiesz czy na CP też?
1
Jak myślicie Robert Kubica wróci jeszcze do F1?
0
Najważniejsze 3 punkty,ale styl lepiej przemilczeć
0
dzięki wielkie
0
Poratuje ktoś dobrym linkiem do meczu?
1
Chodzi wam wizja.tv?
18
Tak ,w Gdańsku z Lechią
0
hotel Coronado
1
A śmiali się z transferów Barcelony... a tymczasem może być już -4 dzisiaj wieczorem :) Dosyć zimno jak na początek września
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/renato-sanches-wypozyczony-do-swansea-city/nhktyhm
0
A tymczasem Renato Sanches wypożyczony do Swansea
0
Rozpiska gali Mayweather Jr. vs. McGregor
Walka wieczoru (PPV) – ok. 05:00
154 lbs: Floyd Mayweather Jr. (49-0, 26 KO) vs. Conor McGregor (debiut) | 12 rund
Karta główna (PPV) – 03:00
130 lbs: Gervonta Davis (18-0, 17 KO) vs. Francisco Fonseca (19-0-1, 13 KO) – o pas wagi junior lekkiej IBF | 12 rund
175 lbs: Nathan Cleverly (30-1-3, 16 KO) vs. Badou Jack (21-1-2, 12 KO) – o pas kategorii półciężkiej WBA | 12 rund
200 lbs: Andrew Tabiti (15-0, 13 KO) vs. Steve Cunningham (29-8-1) – o zwakowany pas kategorii junior ciężkiej USBA | 10 rund
Karta wstępna (FOX) – 01:00
147 lbs: Shawn Porter (27-2-1, 17 KO) vs. Thomas Dulorme (24-2) – kategoria półśrednia | 10 rund
147 lbs: Juan Heraldez (12-0, 8 KO) vs. Jose Borrego (12-0, 11 KO) – kategoria półśrednia | 10 rund
168 lbs: Kevin Newman (7-0-1, 3 KO) vs. Antonio Hernandes (9-1, 2 KO) – kategoria superśrednia | 6/8 rund
168 lbs: Savannah Marshall (debiut) vs. Amy Coleman (debiut) – kategoria superśrednia | 4 rundy
0
Transmisja pay-per-view i na Ipli,walka Conora z Floydem przewidziana jest na 6 rano
0
I to jest mega informacja :)
0
Było naprawdę słabo, przez pierwsze 5 minut Barcelona miała problem by przejść z piłką na połowę Realu. Dopiero po drugiej bramce coś zaczęło się dziać, ale widać kompletny brak linii pomocy, nasi zawodnicy są za wolni a do tego rzuca się w oczy brak skrzydłowego, bo ani Deulofeu ani Gomes to nie jest ten poziom co Neymar. Ale mówią że po burzy wychodzi słońce także ten Paulinho, skreślany przez większość może się okazać prawdziwym wzmocnieniem.
0
Zdecydowanie polecam Barca, Złota Dekada Leszka Orłowskiego. Dobrze jest przypomnieć sobie czasy Guardioli i wydarzenia z ostatnich 10 lat :)
0
to pozostaje internet...szkoda