5

Minimum 3 kontuzje w sezonie to u niego norma. Jest u nas miejsce na kolejną szklankę? Nie zdecydowanie

9

Pożegnanie godne Messiego. Teraz wiem o czym mówił Lewy o tym jak traktują go ludzie w Katalonii.

8

To jak dobry jest Lewandowski zostanie docenione dopiero po latach przynajmniej w Polsce bo zagranicą wydaje się, że wiedzą jakim jest graczem. Kibicuje od dawna Barcelonie i wielu graczy zegnalo się z klubem. Dzisiaj jest podobny moment kiedy czuję, że odchodzi ktoś wielki. Szkoda, że Robert nie dołączył do Barcelony wcześniej chociaż z 2 lata. Powodzenia i dziękuję za każdego gola. To niebywale uczucie kiedy w twoim ulubionym klubie gra Polak i to jeszcze na 9tce. 4 lata minęły bardzo szybko. Ciężko w to uwierzyc.
Dziękuję Legendo.

3

Dziadek jest kompletnie odklejony. Baty jakie dostawał nie serwowali mu sędziowie, a piłkarze. 2:6 czy 5:0 o czymś świadczy.

0

Okładka Sportu zaje#ista!

4

Dziękuję FC Barcelono!

0

Najgroźniejszy zatem piłkarz nie zagra.

1

Atletico lepsze po przerwie? To przed musiało być kiepsko.

10

Dopierd*lić i zatopić tą białą łajbe.

0

90 mln to cena w dużej promocji patrząc na kupujacego.

0

Ciekawe ile jest w tym prawdy.

0

Nie, ponieważ nikogo nie kupimy. Nadal jesteśmy bankrutem.

0

Niech sobie tam zostanie. Nas nie stać na takie transfery. Nie jest nawet w połowie aż tak medialny żeby zarobić na koszulkach chyba że będzie królem mistrzostw świata.

4

On już wie,że lepiej przygotować się na mundial niż grać o nic w LL.

4

Rozumiem radość ale jeśli jest stadion na którym nie możemy wygrać to właśnie ten na którym gramy dzisiaj. Pamiętajmy, że Tebas będzie 12 zawodnikiem Getafe.

10

Totalny absurd. To nie był spalony, a świetny gol.

0

Zdecydowanie nie, jedynie opcja jak Rashford

0

Nie ma w tym kompletnie logiki czyli transfer po barcelonsku.

1

Jak Galata mogła zgromadzić taką kasę, a my już kolejny rok klepiemy biedę...

3

Vamos Sociedad.

0

Jestem tego samego zdania. Alvaro odzyskał formę pod koniec sezonu i karta przetargowa jest teraz po stronie Atletico. Jak wychodzimy na interesach z nimi każdy wie. Odpuśćmy dla dobra klubu. Znając Atletico musilibysmy zapłacić 2x tyle co zaplacili oni.

4

Rafa gdybyś zagrał chociaż w jednym meczu... Ancelotti złamas ci nie odpuści będziesz grał w Brazylii wszystko żeby tylko Cię dojechać.

3

Hansi why Lewy and why Rashford...?

2

Napiszę tak. Gra bardzo dobra, było blisko,.błędy są wkalkulowane w grę ale na litość boską. Fatalna decyzja ze zmianą Fermina i Ferrana. Ferran dzisiaj wymiatał na maxa. Po tych zmianach zgaslismy w ataku i to ze strony Rashorda poszła kontra na czerwień. Trzeba powiedzieć też, że nie mamy szczęścia. Musso kolejny mecz życia przeciwko nam. Dzisiaj Atleti było do wyeliminowania. Nie wierzyłem w awans ale po meczu mogę powiedzieć, że odpadł lepszy zespół.

3

Dla mnie to było niezrozumiałe. Gęba rozciętą, gramy w tym czasie w 10tke i tracimy gola. Co do gola Atleti... Klasyczny gol przeciwko nam.

0

Liczyłem na to, że Barca sprokuruje czerwona kartkę gracza Atleti i to my damę im w kość grając w przewadze.

1

@pep71 jeśli Flick nic nie wymyśli to i tak ograją nasza obronę. Musi być jakiś element zaskoczenia bo Simeone znalazl sposób na tą obronę.

23

To jego obowiązek jako kapitana, a nie gest dobrej woli.

6

Jeśli Atleti wyeliminuje nas drugi raz z rozgrywek w tym sezonie to będzie to hańba.

0

@kch raczej tak, nie ma sensu mieszać z Kounde który gra dobrze na PO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?