antymadrista1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może trochę przesadzam ale mam duże obawy, że to go zniszczy. Lamine już robi się jak celebryta mając niespełna 18 lat. Wakacje z Neymarem to też na pewno nie były pouczające i stawiające dobry wzorzec sportowy i życie oprócz piłki. Oby zachował umiar i rozwage.
0
Wypożyczenie z opcją wykupu do 30 mln€ byłoby idealne. Serio niech szybko załatwia to co mogą załatwić i przestaną żyć w świecie fantasy próbując kupić Diaza.
0
Pol żartem pol serio jeśli chcemy wygrać z Interem to on musi nie grać albo być w naszej kadrze.
0
Interesujący zawodnicy ale nasz problem to czy jesteśmy w stanie ich zarejestrować
0
Tagliafico za free jak najbardziej na tak
0
Komentarz usunięty
0
@Recha_0684 a ty wiesz co oznacza oszukać wybory?
1
@Recha_0684 nie skowycie palan cie tylko ma byc uczciwie. Niech Nawrocki wygra nawet 2mln głosów tym lepiej bo wiadomo będzie że tak chciała większość, a nie na zyletki i 30 tys prostestow.
1
@Aragorn33 byłem członkiem komisji w opolskim. Nikomu przez myśl nie przeszlo żeby coś kombinować, a gdybym zauważył że kros coś próbuje sfałszować ujebalbym ręce. Prezydent powinien być wybrany w uczciwy sposób bez walkow. Niestety ale wykryto tak dużo nieprawidłowości, że dla świętego spokoju powinni przeliczyć wszystko. Dosyć wojny polsko- polskiej. Nikt nie powinien się bać przeliczenia bo to jest sprawa całego kraju. Jeżeli to jest coś co stosowano już 5 lat temu to powinno wyciągnąć się najsurowsze konsekwencje. Tu nie może być wyniku na żyletki i tyle nieprawidłowości. Niech wygra ten kto faktycznie bez walkow zdobył najwięcej głosów.
0
Gol dołożył nogę na pustaka, asysta po wrzutce z różnego... gdybym nie znał szczegółów pomyślałbym że kozak, ale widziałem wszystko...
0
Probierz cofnął tą kadre o level w dół. Po przegranej z Finlandia juz powinien polecieć. Nie broni go nic. Mój faworyt to Nawalka, lub Papszun.
2
Bardzo lubię tego zawodnika. Nie jest widowiskowy ale kiedy jest zdrowy daje pewność dobrego poziomu. Do tego jest uniwersalny. Nie wiem ile zarabia ale to wartościowy piłkarz.
4
Był fundamentem Barcy w wielu meczach ale jego ego zaczyna być problemem. Nie wspominając o pensji.
1
Pytanie tutaj jest inne. Jak on będzie grał z tak wysoko ustawiona obrona i ogólnie jak gra nogami?
1
To nie jest zawodnik na ten moment na fundusze Barcelony. Wyciąganie zawodnika z klubu który ma pieniądze i ambicje to trudne zadanie
1
Już Fati dostal 10 i prawie najlepszy kontrakt. Fakt że obecnie jest decydujący ale ma dopiero 18 lat. Ile będzie chciał zarabiac za 5.lat? Wg mnie kontrakt rosnący czyli bedzie najlepiej zarabiającym w ostatnim roku jego obowiązywania pod warunkiem rozgrywania określonej liczby meczów i wyników. Nie dajmy się znowu zapędzić w kozi rog że nie będzie na stac na utrzymanie tego co mamy.
0
I tak trzymać, vamos campeones
5
@Guess pauza za kartki
0
@Crosby9333 Vini piłki nawet nie powąchał, a interwencja Cubarsiego była w celu przecięcia podania bo dojść do niej zarówno Francuz jak i Brazylijczyk. Dla mnie spalony bez dyskusji.
1
Jak można mówić o karnym kiedy Mbappe był na spalonym w momencie podania? Później sedzia daje przywilej korzyści czy co ze piłka odbija się od naszego obrońcy i już wtedy może grać? Brak słów
0
Kabaret to mało powiedziane.
1
Sędziowie wykonali robotę zgodnie z tym co nakazała UEFA przed meczem. Dopóki Inter wygrywal to seziowali nawet bardzo dobrze, później zgodnie z planem.
1
Chciał nie chciał ale wpłynął na wynik dwumeczu. On sędziuje nadal a my jesteśmy za burtą.
2
No to w niedzielę my będziemy mieć publiczność, a mierdy sędziego.
0
@DJ6 problemem przy transferach jest to, że Tebas robi wszystko żebyśmy nie mogli robic transferów. Limit płacowy to druga sprawa. Myślę, że w normalnych warunkach Cancelo zostalby w Barcelonie choć nie jest to topowy LO.
4
Flick ja Ci wierzę jak nikomu wcześniej od 6 lat
0
@antymadrista1 morda na klucz tam to tak na początek. Kto miał zagrać Fort?
2
@XenoHD Marciniak mocno dzisiaj z gospodarzami. Przykro było oglądać że on to sędziuje.
3
@DJ6 Martin dzisiaj zrobił chyba 2 asysty. Skończ chłopie pierd&olic i idź spać.
2
Wyrachowany football wygrywa z tym co ogląda się z błyskiem w oku. Drużyna która była przez większość czasu zepchana do narożnika jest w stanie strzelić nam 7 goli. To jest materiał do analizy. Wstydu nie ma, jest dumą. Ta drużyna ma przyszłość. Dziękuję za emocje. Dali mi więcej niż oczekiwałem w LM