31

Zmieńcie proszę tło i nie pokazujcie tego dzieciaka

0

@czarnatom Perez i Tebas to jedno jeśli chodzi o linię frontu przeciwko nam.

0

@antymadrista1 przecież Tebas i Perez to kolesie. Tebas gra przeciwko Barcy jak Florek mu zagra.

0

Jeżeli faktycznie chce odejść to wyciągnąć ile się da ale nie mniej niż 60 mln. To jest kozak który świetnie gra na PO i jest naszą recepta na Płaczka z Madrytu.

2

Podpisano Florentino mierda Perez

1

Zamiast karuzeli transferowej mamy taką o utrzymanie tego co w ogóle mamy. Czy utrzymywanie klubu w rękach socios którzy wybierają niekompetentnych populistów ma jeszcze sens? Wszystko ma swoje granice. Tu miarka przebrała się juz wielokrotnie, ziemia spalona nie ma co zbierać. Następne 20 lat tego nie zmieni bo jest taki syf, że ciężko będzie to naprawić. Klub nie chciał sprzedać praw tv na kilkanaście lat, a teraz sprzedaje xo popadnie. Z czego będzie finansowanie na przyszłość,.Skoro za.chwile i tak.wszystko będzie w rękach innych.

2

Obecne sukcesy tego zarządu to walka o rejestrację tego co kupili + masowa wyprzedaż aktywów aby to zrobić. Klub z papieru.

0

Niech on lepiej siebie sprzeda i idzie w ch....

1

Wychodzi na wierzch cały od lat nepotyzm w tym klubie. Ludzie niekompetentni wyznający jedynie wierność swojemu prezydentowi prowadzą klub na dno finansowe i wizerunkowe.

2

Nawet jak dostali ostry wpier#ol to trzeba to ładnie na grafice odwrócić i pokazać ich jako wygranych.

2

Wszystko ok ale Barca nadal płaci Messiemu zaległe pieniądze wiec nie do końca w to wszystko wierzę. Pilkarze na stadionie całują herb, a w biurze czekają na gruby hajs i nie podarują ani centa.

0

Nie da się utrzymać takiej formy przez długi czas. Musi być zjazd. Kadra jest dość wąska, zmiennicy też mają problemy zdrowotne. Casado już oddycha rękawami po godzinie gry. Christensen jest bardzo potrzebny.

5

Znowu koleś który jest naszym pilkarzem ma bezpośredni wpływ na przebieg meczu i tracimy na tym. Kiedy to się skończy. Jak długo można być frajerem.

0

Jak wszedł na drugą połowę z Realem to wielu pialo z zachwytu. Jaki to profesor, pan piłkarz. Teraz jak wszystkim idzie źle to już jest czarna owcą. Pamiętajcie, w Barcelonie jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.

0

To taki hiszpański "Jastrząb"

0

@Gall wiem o trenerach nie wspomnę.

2

Oni jeszcze płacą Fabregasowi jak znam ich zarządzanie. Później dziwne ze limit płacowy przekroczony.

0

Głupota było dawanie mu nr 10.
Nie tylko się połamał ale obciążył psychicznie i urósł w piórka. Praca i skromność to powinno cechować młodych piłkarzy.

1

Bez hajsu, bez stadionu z długami po uszy. Gamper przewraca się w grobie

2

Kiedy w końcu los się odmieni i zaczną naplywac jakieś pozytywne wieści... kontuzja za kontuzją, kontraktu nie chce ani przedłużyć, ani obniżyć, za chwilę odejdzie za darmo i wydoi klub na maxa.

0

Tu nikogo nie można sprzedać bo kontrakt ma wysoki... sorry ale dla przykładu nie zarejestrowałbym kogoś, odciął od drużyny i zostawił na rok na trybunach. Jeżeli chodzi tylko o kasę ok, siedz i oglądaj mecze bo to twój ostatni kontrakt w poważnej pilce.

1

Jeżeli to tak ma wyglądać to jestem za sprzedażą De Jonga. Gracz bardzo dobry ale w przekroju całej Ligi zarabia zbyt dużo. Jeżeli nie godzi się na transfer to zmiana kontraktu adekwatnie do sytuacji. Powinien być na to jakiś paragraf wspierający kluby bo zawodnicy robią co chcą.

0

Płacimy jemu, Messiemu i kto wie komu jeszcze

0

Kolejny wiecznie kontuzjowany do kolekcji. Nikogo nie sprzedamy bo nikt nie chce odejść z tych co powinniśmy sprzedać. Kupujemy za.kokosy graczy którzy się nie sprawdzili, później nie można nawet ich sprzedać. Co tam się odwala.to świat nie widział.

1

Uciekaj jak najszybciej. To moje zyczenia. Ratuj się.

2

Ale debil z tego Deco. Ten klub wpadnie w jeszcze gorsze tarapaty niż jest obecnie. Laporta Out

0

Laporta out asap

1

Piękną laurkę wystawia sobie Barca. To dobry przykład dla wszystkich których Barca chce pozyskać czytaj Niko, Bernardo. Jak dla mnie to trzeba się trzymać z dala od tego klubu bo rządzą nim idioci bez skrupułów. Statek ponownie tonie, już nie ma co sprzedać to na siłę wysyła się zawodników. Gadali na Bartomeu a Lewy zarabia więcej niż Bellingham czy Mbappe.

4

To nie jest od dzisiaj, podam więcej przykładów Alexis, Eto'o, Villa, Ibra, Pique, Suarez, a nawet Messi. Kompromitacja pełną gębą. Kogo oni będą chcieli jeszcze zwerbować za darmo jeśli pi roku jesteś traktowany jak śmieć. Sorry, jestem kibicem od wielu lat ale powinniśmy dostac bana na 2 lata na transfery uporządkować kadrę, sprawdzić cantere i tyle. Laporta byłem twoim zwolennikiem ale pakuj się. Jesteś dla mnie zerem.

0

Generalnie przykra sprawa. Drużyna znowu ma dola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?