antymadrista1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eric w Gironie chyba grał na bokach
0
Mecz pułapka uwaga x2
1
Po progresie wielu zawodników widać że to jest "ten" trener. Trzeba dać mu komfort pracy i utrzymać jak najdłużej się da. Po zmianie Zabiegi widać jak dużo znaczy dobry trener.
1
Patola po całości. To jest jawne niszczenie klubu i naruszanie prywatności.
0
@ousmanedembele10 tym lepiej
2
@Lewangoooolsky nie sraj chłopie, mlody ma 17 lat. Który w tym wieku gra na tym poziomie I gra tak dużo?
1
Nie ma co płakać, wszyscy którzy grali w tygodniu zgubili punkty bo tych meczów jest po prostu za dużo w tak krótkim czasie. Trzeba się spiac i wygrać z BVB We wtorek. To teraz prio. W lidze jeszcze do końca i my i real stracimy punkty.
0
@Szymemdymek to se poczytam ???? a tak poważnie to oglądam wszystkie mecze i widzę jak jest już mocno zmęczony w drugich połowach.
0
@Elvisek zgadza się ale to gracz obecnie najważniejszy
4
Znowu Pedri od początku... mam obawy o jego zdrowie
2
Wg mnie temat zmiany bramkarza nie istnieje. Od nowego sezonu wszyscy zaczynają od zera i wtedy jest czas na zmiany.
1
Trzeba rotować trudno. Pedri, Yamal, Rafinha, najlepiej jakby nie grali z Betisem
1
W jakim innym kraju krajowy związek piłki nożnej tak walczy z klubami. Co to ma być..
0
Osimhen jeśli cena byłaby 45 max mln to jak najbardziej.
0
Człowiek szklanka vol...... Zdrowiej Dani asap
0
@QuentinTarantino o ile nie strzeliłby focha
2
A mnie nie obchodzi zdanie debila madridisty Borka.
0
@bulczynski wiesz tylko tak jest co roku a na koniec maja puchar w gablocie.
0
Oby tylko bez kontuzji
0
Ale zrobiłby z tego drużynę,...
1
Leao jest bardzo nieregularny
4
Zawsze miałem obawy przed tym jak miał nam sędziować. Na boisku biegało wielu cracków ale gwiazdą wieczoru musiał być Lahoz.
0
Co za mecz przy 2:0 otworzyłem Soplicę i proszę.
2
@Joeblack1989 to prawda dal tlen którego brakowalo
13
Bardzo ku#wa dobrze, że zapchali ten autobus Simeone do garażu. Precz z takim footballem. Strzelić na 1:0 i obrona 11 zawodników. Co to ku#wa jest. Adios Siemeone drugi je#any Mourinho.
0
Jak pokazuje rzeczywistosc nam potrzebny jest goleador jak Lewy. Taki napastnik który nie ma liczb nie ma prawa bytu na 9 w Barcelonie. Tu nie ma miejsca na półśrodki.
4
Pan Marciniak bardzo lubi real. Pamiętam jak niesłusznie odgwizdał spalonego w meczu Real-Bayern. Wtedy również nie miał racji i co więcej przerwał akcje, a mógł poczekać na Var. Czy wczoraj miał rację? Oglądam piłkę 25 lat i pierwszy raz widziałem coś takiego. Rozumiem jakby piłka ruszyła się ale tego nie widać.
3
I weź teraz powiedz Polakom żeby codziennie myśleli pozytywnie, zwłaszcza tym starszym... Zmień mentalność ludzi, którym tak łatwo wszystko krytykować i narzekać.
0
To jest gwiazdorek z ego dzieciaka. Jeżeli Flick pogodzi go z szatnia i zmotywuje do pracy i sportowego prowadzenia się to jestem na tak.
0
Mam wrażenie że tylko tutaj taki cyrk z nawrotami kontuzji.