0

Eric w Gironie chyba grał na bokach

0

Mecz pułapka uwaga x2

1

Po progresie wielu zawodników widać że to jest "ten" trener. Trzeba dać mu komfort pracy i utrzymać jak najdłużej się da. Po zmianie Zabiegi widać jak dużo znaczy dobry trener.

1

Patola po całości. To jest jawne niszczenie klubu i naruszanie prywatności.

0

@ousmanedembele10 tym lepiej

2

@Lewangoooolsky nie sraj chłopie, mlody ma 17 lat. Który w tym wieku gra na tym poziomie I gra tak dużo?

1

Nie ma co płakać, wszyscy którzy grali w tygodniu zgubili punkty bo tych meczów jest po prostu za dużo w tak krótkim czasie. Trzeba się spiac i wygrać z BVB We wtorek. To teraz prio. W lidze jeszcze do końca i my i real stracimy punkty.

0

@Szymemdymek to se poczytam ???? a tak poważnie to oglądam wszystkie mecze i widzę jak jest już mocno zmęczony w drugich połowach.

0

@Elvisek zgadza się ale to gracz obecnie najważniejszy

4

Znowu Pedri od początku... mam obawy o jego zdrowie

2

Wg mnie temat zmiany bramkarza nie istnieje. Od nowego sezonu wszyscy zaczynają od zera i wtedy jest czas na zmiany.

1

Trzeba rotować trudno. Pedri, Yamal, Rafinha, najlepiej jakby nie grali z Betisem

1

W jakim innym kraju krajowy związek piłki nożnej tak walczy z klubami. Co to ma być..

0

Osimhen jeśli cena byłaby 45 max mln to jak najbardziej.

0

Człowiek szklanka vol...... Zdrowiej Dani asap

0

@QuentinTarantino o ile nie strzeliłby focha

2

A mnie nie obchodzi zdanie debila madridisty Borka.

0

@bulczynski wiesz tylko tak jest co roku a na koniec maja puchar w gablocie.

0

Oby tylko bez kontuzji

0

Ale zrobiłby z tego drużynę,...

1

Leao jest bardzo nieregularny

4

Zawsze miałem obawy przed tym jak miał nam sędziować. Na boisku biegało wielu cracków ale gwiazdą wieczoru musiał być Lahoz.

0

Co za mecz przy 2:0 otworzyłem Soplicę i proszę.

2

@Joeblack1989 to prawda dal tlen którego brakowalo

13

Bardzo ku#wa dobrze, że zapchali ten autobus Simeone do garażu. Precz z takim footballem. Strzelić na 1:0 i obrona 11 zawodników. Co to ku#wa jest. Adios Siemeone drugi je#any Mourinho.

0

Jak pokazuje rzeczywistosc nam potrzebny jest goleador jak Lewy. Taki napastnik który nie ma liczb nie ma prawa bytu na 9 w Barcelonie. Tu nie ma miejsca na półśrodki.

4

Pan Marciniak bardzo lubi real. Pamiętam jak niesłusznie odgwizdał spalonego w meczu Real-Bayern. Wtedy również nie miał racji i co więcej przerwał akcje, a mógł poczekać na Var. Czy wczoraj miał rację? Oglądam piłkę 25 lat i pierwszy raz widziałem coś takiego. Rozumiem jakby piłka ruszyła się ale tego nie widać.

3

I weź teraz powiedz Polakom żeby codziennie myśleli pozytywnie, zwłaszcza tym starszym... Zmień mentalność ludzi, którym tak łatwo wszystko krytykować i narzekać.

0

To jest gwiazdorek z ego dzieciaka. Jeżeli Flick pogodzi go z szatnia i zmotywuje do pracy i sportowego prowadzenia się to jestem na tak.

0

Mam wrażenie że tylko tutaj taki cyrk z nawrotami kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?