antymadrista1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jeśli Atleti wyeliminuje nas drugi raz z rozgrywek w tym sezonie to będzie to hańba.
0
@kch raczej tak, nie ma sensu mieszać z Kounde który gra dobrze na PO
13
Jestem za tym aby Araujo zagrał od początku meczu. Jego wzrost i siła przydadza się przy rzutach różnych pod bramką rywali. Tu już nie ma czego bronić.
0
Mam serdecznie dość już tego gościa. Choć czarno to widzę niech zdarzy się cud i wyeliminujmy ich.
0
Bronić musi cały zespół razem z napastnikami. Tak graliśmy w wielu meczach w poprzednim sezonie. W tym tego nie widzę. Hansi, obawiam się, grając 90 minut Pedrim i Yamalem sam się wyeliminowałeś. Czeka nas nie mecz, a wojna. W Atletico zagra 10 obrońców niezależnie od pozycji. Nie zdziwię się też, jeśli pomimo naszego nacisku to rywal pierwszy strzeli gola. Czarno to widzę, bo gramy z kimś kto wie jak bronić, ba oni wręcz się tym upajają.
0
Simeone lubi to;)
0
Pedri i Yamal... Oboje z dolegliwościami. Niech nikt pozniej nie płacze.
0
To jest frajer pokroju Mourinho.
10
Mamy 6 pkt przewagi. Dajmy dziś pograć rezerwowym.
2
Dziennikarze muszą bić pianę, żeby było dużo kliknięć. Lewandowski niestety ale już nie jest zawodnikiem na Barcelonę. Chcę niech się obraża bo wiadomo jakie ma ego ale klub musi patrzeć na wyniki, a nie zasługi.
1
@626 pewny jesteś? Widziałeś jak zagral przeciwko nam? Czy oglądasz tylko skróty meczów? Dopóki nie odblokują nam zasady 1:1 to będziemy mogli sobie kupić co najwyżej koszulkę danego piłkarza.
4
Ja chce Jana Virgiliego
0
@kch chodzi mi o zarządzanie pod kątem finansowym
1
Atletico systematycznie się wzmacnia. Klub jest zdrowo zarządzany. Simeone celowo odpuścił mecz w sobotę i zobaczycie że kolejny w lidze też odpuści aby nas pogrążyć. Celowo rotuje od początku sezonu składem aby mieć paliwo na końcówkę sezonu. Nam brakuje Raphinhi jak tlenu, a dodatkowo nie mamy napastnika w formie. Pedri widać że już jest zmęczony, to jednak zawodnik, który musi więcej odpoczywać. Może grać co mecz ale nie 90 minut. Jak dla mnie jest po zawodach i nie chodzi tu o bycie kibicem czy nie, ale mierzymy się z frajerem, który kocha się bronić więc będą się bronić, a my sami im zrobimy prezent na gola.
1
Martwi mnie dyspozycja fizyczna naszych zawodników, którzy w końcówce meczu na Metropolitano wyraźnie odczuwali zmęczenie i skurcze.
1
Osimhen bardzo dobra opcja ale ten charakter..
2
A mi się bardzo podoba gra Jana Virgiliego więc jeśli nie Rashford to może on.
5
Może czasami po prostu powinien odpocząć a nie tylko w czasie kontuzji? Łatwo go zganic ale gra praktycznie wszystko jak jest zdrowy.
1
Balde jest niemal jak Dembele jeśli chodzi o kontuzje.
15
Dziadek z Madrytu w lecie zapłaci komu trzeba abyśmy nie mogli wrócić do 1:1
0
Dobrze prawi niestety tak jest
0
@mint jakoś dziwne że sędzia z varu w Madrycie idzie do "zamrażarki" po decyzjach na korzyść realu,a sędzia z meczu w Gironie idzie do zamrażarki po decyzjach na niekorzyść Barcy.
0
Teraz to tylko mieć swoich na VARze i można wygrywać.
11
Zadarlismy z Perezem i teraz mamy wszystkich sędziów pro madryckich do sędziowania naszych meczów, spalone z dupy typu 3 metrowe stopy, linie rysowane ręcznie, że u wygrać trzeba być na prawdę 2 ligi wyzej niż przeciwnik. Z kolei oni mają na przewagę w każdym meczu karniaka z kapelusza. Trzeba sobie postawić pytanie ile zarabia taki sędzia że za 10tys euro masz go w kieszeni na jeden mecz.
20
Wierni po porażce. Dziękuję dobranoc. To nie koniec świata.
6
Z całym szacunkiem do niego ale gdzie był ten lęk i depresja jak szantażował odejściem do Juventusu? Nieładnie panie Araujo.
0
@K1ngKong7 Galata ma takie pieniądze...? Nie wiedziałem... Dzięki za update.
1
Jeżeli byłby dostępny za rozsądne pieniądze to dla mnie Osimhen z Galatasaray byłby bardzo ciekawa opcją. To pod warunkiem że nie byłoby Lewandowskiego i max Osimhen za 40mln
2
Ja też nie mogę zrozumieć że Realowi nie odebrano tytułów zdobytych za czasów Franco. Nie mogę też zrozumieć że w manicie 5:0 na Camp Nou czy 2:6 na Bernabeu, nie było pomocy sędziego dla Barcy, a Barca rozniosla prześcieradła w pył.
1
Niech to trwa z tym trenerem w roli głównej. Laporta najpierw grał Messim w kampanii, a teraz gra Flickiem. Obu z Flickiem nie było jak z Messim.