antymadrista1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mają kim go zastąpić. To nie problem a być może nawet wyjdzie im to ma dobre.
7
Niech leczą go w Gironie na swój koszt.
7
Marc Guiu był doskonałym produktem La Masii na wdrożenie do pierwszej drużyny. Trochę drętwy ale z instynktem strzeleckim. Szkoda, że został sprzedany
0
Chciałbym tego zawodnika ale znając nasze realia Atleti ośmieszy nas w negocjacjach i zadłuży na kilka lat.
0
Wczoraj podczas meczu komentatorzy mówili, że wg aktualnych statystyk to najgorszy bramkarz w lidze, więc mając nawet w obwodzie Pene to są chyba jakieś żarty.
4
Hansi jesteś trenerem z absolutnego topu ponieważ potrafisz z posiadanych zawodników wyciągnąć maxa. Niewielu to potrafi.
1
@AxelF hehe dobre
1
@AxelF przypadek...?
1
Idźcie sobie do Madrytu po zawodników.. chyba, że ich tam nie znajdziecie.
0
@Pinek5 dowartościowałeś się już... gratuluje. Dziękuję, żegnam.
2
Zapraszamy nie musisz grać całych meczów... ale wróć. Piłkarsko masz jeszcze coś czego nie ma ta druzyna, marketingowo bajka.
1
Akurat kontuzje na czas zgrupowań. Nasi powinni się uczyć.
0
@Kyonego a kogo oprócz Arnolda mają więcej w tym sezonie. Chodzi o gwiazdy.
0
@Kyonego obecny sezon ocenimy po zakończeniu. Poprzedni średni, a 2 lata temu zajebisty.
0
W składzie Barcelony na każdej pozycji powinien grać zawodnik który w zestawieniu top 5 z całego świata byłby w tym gronie. Czy Felix się tam znajduje? Zdecydowanie nie, więc jeśli miałby wrócić do Barcelony to jedynie jako zmiennik.
0
@Pinek5 może powinienem ok, ale to już czas dla mnie żeby postawić tu kropkę bo z ludźmi o twoim pokroju nie ma sensu dyskutować bo mają zawsze rację.
0
@Pinek5 oglądaj dalej i wplacaj dowoli ile chcesz.
0
@Pinek5 grzeszych chłopie inteligencją az to gowno o którym piszesz wypada ci z japy.
1
To nie zimny prysznic a kubeł lodu w majtki każdego piłkarza. Zwłaszcza tych którzy tym w majtkach zaczęli myśleć zamiast inna częścią ciała. Wynik 1:1 byłby niesprawiedliwy. Druga połowa totalny zjazd. Jak dla mnie fizycznie Barca nie dala rady.
0
@Pinek5 wiesz różnica jest duża mianowicie w jednym serwisie informacyjnym nie słyszysz 100 razy jaki Kaczyński to drań, a za pisu to jaki Tusk jest zły to wspominano 100 razy. Jeśli tego nie widzisz to wplacaj dalej na republikę.
1
@Gol09 dobrze wiesz jaka
1
@gohan77 nr 1 to niezmiennie Republika
3
A i jeszcze te kilkumetrowe spalone też var anulowal
1
Pewnie byliby mistrzem jasne. Jak Lewemu stopę na pół metra zrobili to było dobrze. Nie wspomnę już jak Marciniak im pomógł przy pomocy Varu z Atleti to nie pamietają.
0
@Murazor to jest taki Paco Alcazer który grał w Barcelonie swojego czasu, myślę że wiesz o kim mowa jeśli kibicujesz. Ma liczby ale to nie jest kaliber na wyjściowy skład.
0
To nie jest taka maszynka jak Lewy z czasów świetności który będzie strzelał gola co mecz. Do tego nie ma zdrowia, a po kontuzji wraca w zdecydowanie gorszej dyspozycji.
0
Saga pt Rashford będzie trwać do 1 wrzesnia i nie kupimy nikogo. Widać że jest problem z rejestracją zawodników i klub nie może nikogo kupić.
0
Gość po kursie będzie dyrektorem w jednym z największych klubów świata
5
Odpuścić i kupić kogoś na kogo nas stać
14
Ktoś zdziwiony? Więc real ma 12 zawodników.