antymadrista1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mogą sobie pomarzyć. Czy zapłacili z góry za wypożyczenie tygrysa czy w ogóle zapłacili?
3
Betis robi sobie żarty tymi roszczeniami.
0
Araujo i Garcia mogą tam grać.
0
Stara piłkarska zasada mówi że drużynę buduje się od tyłu. Jej ogromnym wyznawcą jest Simeone i to mu się opłaciło. Piękna gra jest cudowna i kocham ją oglądać jednak w pojedynku z autobusiarzami często to nie wystarcza np Getafe lub Atletico. Co więcej pozostawia uczucie niesprawiedliwości pomimo ogromnego zdominowania przeciwnika.
1
Popsuli nam świętowanie znakomitego meczu. Patrząc na ich wyniki z nami i Realem to czarny koń do pucharów w tym roku.
0
@Pin0chet brutalne ale prawdziwe
2
Wielka szkoda, że grając fantastycznie prz z 70 minut nie można pokonać kopaczy Simeone. Jego filozofia gry jest skuteczna ale z perspektywy całego meczu nie zasługują na remis. Liczy się jednak to co w sieci.
3
@LatajacyHolender a ty kto Polak patriota czy co? Co za twór genialny?
2
Pena gral doskonale jak na siebie. To że stracił miejsce ma drugie dno o którym nie wiemy.
5
@Arcybiskup z całym szacunkiem dla Ciebie ale niestety nie. Nie wiem ile meczów widziałeś z Iniestą w topie ale Pedri to jeszcze nie Andres.
1
Dawcy się nie spisali
2
Szkoda bo to dobry zawodnik.
0
Niestety ale to kolejna szklanka o czym było wiadomo po ilości rozegranych meczów w Lipsku.
1
Niech gra tam gdzie pokazał że grać potrafi w Gironie czyli PO. Kounde nie może grać wszystkiego.
2
Dzisiaj tego meczu nie wygramy za zadne skarby. Jedynie Pedri jest na poziomie. Cała drużyna gra piach.
2
Wojtek.... ugotowałeś Barce. Potrzeba zmian, poproszę o Torre, Fermina i Ferrana na już.
0
I tu przydałby się Marc Guiu
0
@Maciej1078 w bundeslidze grają 34 kolejki w Primera 38
0
@Kengo oni tego chcą aby odpuścić
0
@Kengo trzeba grać swoje do konca
13
Do końca sezonu daleko. Nikt jeszcze nie wygrał mistrza w styczniu. Nadal mamy szansę.
1
@czarnatom jaki możesz zrobić inny plan jeśli cała drużyna broni na swojej polowie
1
Ale to Getafe to skur###yny. Bombę tam zrzucić u wy##bać to wszystko w kosmos.
0
To jest gracz jakiego nam brakowało w meczach gdzie Casado nie wyrabiał przez swoje warunki fizyczne.
0
Dac młodemu numer 10 i 10 baniek netto zanim przyniesie do klubu kilka pucharów... za słaby na kluby topu (te bogate) za drogi na te których poziom prezentuje. Sam zawodnik wzór cnót, profesjonalista i pilkarz który chce się rozwijać i grać, woli grzać ławę i pobierać pensje zamiast grać na boisku.
1
Rynek transferowy obecnie jest mocno wygórowany więc nowa klauzula na poziomie 100 mln to minimum na jakie klub powinien się zgodzić. A drugiej strony wszystko w nogach Araujo. Ma być niezadowolony bo nie gra? To czy gra zależy od jego formy więc wie co ma robić. Nikt go nie posadzi bo o go nie lubi
1
Niech Barca zada sobie pytanie ile będzie kosztował ją godny zastępca. Inigo jest max jeszcze na jeden sezon i to nie to samo, Tah to jedynie spekulacje. Czy będą będą stanie pozyskać i zarejestrować tak dobrego obronie który będzie mógł grać na środku i boku.
0
Pozbyc się Fatiego w trybie pilnym i dorzucić Araujo.
2
La manita otra vez!!!
5
Coś mi tu nie gra. Miał bardzo długą kontuzje, w sumie kolejna bardzo długa w krótkim okresie czasu. Dlaczego chce grać od razu pierwsze skrzypce? Wyczuwam tu dużo bicia piany, że strony gazet aby popsuć atmosferę przed finałem.