0

Mogą sobie pomarzyć. Czy zapłacili z góry za wypożyczenie tygrysa czy w ogóle zapłacili?

3

Betis robi sobie żarty tymi roszczeniami.

0

Araujo i Garcia mogą tam grać.

0

Stara piłkarska zasada mówi że drużynę buduje się od tyłu. Jej ogromnym wyznawcą jest Simeone i to mu się opłaciło. Piękna gra jest cudowna i kocham ją oglądać jednak w pojedynku z autobusiarzami często to nie wystarcza np Getafe lub Atletico. Co więcej pozostawia uczucie niesprawiedliwości pomimo ogromnego zdominowania przeciwnika.

1

Popsuli nam świętowanie znakomitego meczu. Patrząc na ich wyniki z nami i Realem to czarny koń do pucharów w tym roku.

0

@Pin0chet brutalne ale prawdziwe

2

Wielka szkoda, że grając fantastycznie prz z 70 minut nie można pokonać kopaczy Simeone. Jego filozofia gry jest skuteczna ale z perspektywy całego meczu nie zasługują na remis. Liczy się jednak to co w sieci.

3

@LatajacyHolender a ty kto Polak patriota czy co? Co za twór genialny?

2

Pena gral doskonale jak na siebie. To że stracił miejsce ma drugie dno o którym nie wiemy.

5

@Arcybiskup z całym szacunkiem dla Ciebie ale niestety nie. Nie wiem ile meczów widziałeś z Iniestą w topie ale Pedri to jeszcze nie Andres.

1

Dawcy się nie spisali

2

Szkoda bo to dobry zawodnik.

0

Niestety ale to kolejna szklanka o czym było wiadomo po ilości rozegranych meczów w Lipsku.

1

Niech gra tam gdzie pokazał że grać potrafi w Gironie czyli PO. Kounde nie może grać wszystkiego.

2

Dzisiaj tego meczu nie wygramy za zadne skarby. Jedynie Pedri jest na poziomie. Cała drużyna gra piach.

2

Wojtek.... ugotowałeś Barce. Potrzeba zmian, poproszę o Torre, Fermina i Ferrana na już.

0

I tu przydałby się Marc Guiu

0

@Maciej1078 w bundeslidze grają 34 kolejki w Primera 38

0

@Kengo oni tego chcą aby odpuścić

0

@Kengo trzeba grać swoje do konca

13

Do końca sezonu daleko. Nikt jeszcze nie wygrał mistrza w styczniu. Nadal mamy szansę.

1

@czarnatom jaki możesz zrobić inny plan jeśli cała drużyna broni na swojej polowie

1

Ale to Getafe to skur###yny. Bombę tam zrzucić u wy##bać to wszystko w kosmos.

0

To jest gracz jakiego nam brakowało w meczach gdzie Casado nie wyrabiał przez swoje warunki fizyczne.

0

Dac młodemu numer 10 i 10 baniek netto zanim przyniesie do klubu kilka pucharów... za słaby na kluby topu (te bogate) za drogi na te których poziom prezentuje. Sam zawodnik wzór cnót, profesjonalista i pilkarz który chce się rozwijać i grać, woli grzać ławę i pobierać pensje zamiast grać na boisku.

1

Rynek transferowy obecnie jest mocno wygórowany więc nowa klauzula na poziomie 100 mln to minimum na jakie klub powinien się zgodzić. A drugiej strony wszystko w nogach Araujo. Ma być niezadowolony bo nie gra? To czy gra zależy od jego formy więc wie co ma robić. Nikt go nie posadzi bo o go nie lubi

1

Niech Barca zada sobie pytanie ile będzie kosztował ją godny zastępca. Inigo jest max jeszcze na jeden sezon i to nie to samo, Tah to jedynie spekulacje. Czy będą będą stanie pozyskać i zarejestrować tak dobrego obronie który będzie mógł grać na środku i boku.

0

Pozbyc się Fatiego w trybie pilnym i dorzucić Araujo.

2

La manita otra vez!!!

5

Coś mi tu nie gra. Miał bardzo długą kontuzje, w sumie kolejna bardzo długa w krótkim okresie czasu. Dlaczego chce grać od razu pierwsze skrzypce? Wyczuwam tu dużo bicia piany, że strony gazet aby popsuć atmosferę przed finałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?