0

@Kengo do 26 roku życia PKO Bank Polski, po 26 roku życia getin Bank

0

@jark3 Generalnie mam zasilacz 350W od be Quiet i problem w tym, że jak podpiąłem wszystkie wiatraki bezpośrednio do zasilacza to komputer rzadko się włącza. Czyżby zbyt duży pobór mocy na starcie? Jeśli podepnę do płyty to wtedy zasilacz zostanie odciążony w pewnym stopniu?

0

Czy wiatraki z obudowy komputera lepiej podłączyć do płyty głównej czy przez molexy bezpośrednio do zasilacza?

4

@BartVeb Huawei P30 Pro

0

@clyde najlepszy wybór w tej cenie

0

Ktoś z Was posiada mysz Logitech G502 Hero? Polecacie? Chcę zamienić z Logitech G600

1

@geass A no tak.. nie zauważyłem :) dzięki za pomoc.

0

@geass A jaki masz model Epsona? I ile zapłaciłeś? :)

0

@geass W sumie nie jest to głupi pomysł. Oryginalny tusz 2ml do mojej drukarki kosztuje ok. 55zł. Ale jakbym ogarnął dobry zamiennik to byłoby spoko, bo np. 15-20ml tuszu kosztuje jakieś 80zł.

0

Ktoś posiada drukarkę HP Deskjet 2630 i mógłby polecić dobre zamienniki czarnego tuszu? Dość sporo drukuję i jeden oryginalny tusz wystarcza mi na dwa tygodnie.

0

@TheNekro94 Oppo Watch 46mm :)

0

@messi564 EA Play Pro :)

1

@kuz 16GB to już minimum nawet jeśli nie grasz :)

0

@Gwyn MSI B450 A-Pro Max

0

Jaką kartę dźwiękową warto kupić pod słuchawki do FPS'ów? Oprócz nich, używam też głośników 2x25W

1

@rainyy Całkiem spoko laptop, ale za 2200-2300zł, a nie za tyle.

0

@Mns21 POCO X2 Pro

2

@FafitFCB Jak dla mnie to zdecydowanie ten od xboxa

0

@ThePiterros Rival 600 :)

22

@Tales_Omletu i to jeszcze jak

0

@BarcaInfo Ależ się zmobilizowali :D

0

@Colon Jakie są jeszcze Twoje ulubione? Z chęcią się zainspiruję jak ta mi się skończy :)

0

@Colon Dzięki za wspomnienie o tej yerbie. Jedna z najlepszych jakie piłem :)

0

Mógłbyś przypomnieć do kiedy zbierane są podpisy? :)

4

@AlexDark00 polecam PKO Bank Polski :) wszystko darmowe do 26 roku życia + świetna (w mojej opinii) aplikacja IKO. Posiadam konto w tym banku już szósty rok i gorąco polecam.

1

@BarcaInfo I bardzo dobrze :)

0

@BarcaInfo Jednak bez Suareza :)

0

@TylkoBarca7273 Barca TV+

1

@Chakalaka zdecydowanie Albus Dembeledore

1

@LucaBrasi Spróbuj nowego Edge. I to nie żart :D nowy Edge oparty jest na chromium i jest naprawdę dobrą przeglądarką. Kilka lat używałem Opery, a teraz właśnie zmieniłem na Edge.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?