aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo do 26 roku życia PKO Bank Polski, po 26 roku życia getin Bank
0
@jark3 Generalnie mam zasilacz 350W od be Quiet i problem w tym, że jak podpiąłem wszystkie wiatraki bezpośrednio do zasilacza to komputer rzadko się włącza. Czyżby zbyt duży pobór mocy na starcie? Jeśli podepnę do płyty to wtedy zasilacz zostanie odciążony w pewnym stopniu?
0
Czy wiatraki z obudowy komputera lepiej podłączyć do płyty głównej czy przez molexy bezpośrednio do zasilacza?
4
@BartVeb Huawei P30 Pro
0
@clyde najlepszy wybór w tej cenie
0
Ktoś z Was posiada mysz Logitech G502 Hero? Polecacie? Chcę zamienić z Logitech G600
1
@geass A no tak.. nie zauważyłem :) dzięki za pomoc.
0
@geass A jaki masz model Epsona? I ile zapłaciłeś? :)
0
@geass W sumie nie jest to głupi pomysł. Oryginalny tusz 2ml do mojej drukarki kosztuje ok. 55zł. Ale jakbym ogarnął dobry zamiennik to byłoby spoko, bo np. 15-20ml tuszu kosztuje jakieś 80zł.
0
Ktoś posiada drukarkę HP Deskjet 2630 i mógłby polecić dobre zamienniki czarnego tuszu? Dość sporo drukuję i jeden oryginalny tusz wystarcza mi na dwa tygodnie.
0
@TheNekro94 Oppo Watch 46mm :)
0
@messi564 EA Play Pro :)
1
@kuz 16GB to już minimum nawet jeśli nie grasz :)
0
@Gwyn MSI B450 A-Pro Max
0
Jaką kartę dźwiękową warto kupić pod słuchawki do FPS'ów? Oprócz nich, używam też głośników 2x25W
1
@rainyy Całkiem spoko laptop, ale za 2200-2300zł, a nie za tyle.
0
@Mns21 POCO X2 Pro
2
@FafitFCB Jak dla mnie to zdecydowanie ten od xboxa
0
@ThePiterros Rival 600 :)
22
@Tales_Omletu i to jeszcze jak
0
@BarcaInfo Ależ się zmobilizowali :D
0
@Colon Jakie są jeszcze Twoje ulubione? Z chęcią się zainspiruję jak ta mi się skończy :)
0
@Colon Dzięki za wspomnienie o tej yerbie. Jedna z najlepszych jakie piłem :)
0
Mógłbyś przypomnieć do kiedy zbierane są podpisy? :)
4
@AlexDark00 polecam PKO Bank Polski :) wszystko darmowe do 26 roku życia + świetna (w mojej opinii) aplikacja IKO. Posiadam konto w tym banku już szósty rok i gorąco polecam.
1
@BarcaInfo I bardzo dobrze :)
0
@BarcaInfo Jednak bez Suareza :)
0
@TylkoBarca7273 Barca TV+
1
@Chakalaka zdecydowanie Albus Dembeledore
1
@LucaBrasi Spróbuj nowego Edge. I to nie żart :D nowy Edge oparty jest na chromium i jest naprawdę dobrą przeglądarką. Kilka lat używałem Opery, a teraz właśnie zmieniłem na Edge.