0

> bądź Barceloną
> ściągnij Arthura i wszystkim mów, że to nowy Xavi
> wypchaj go z klubu
> miej pretensje, że zawodnik nie chce dla ciebie grać i wytocz mu proces

3

@zadafcb I trzecie mendy, które jadą przez całe rondo zewnętrznym pasem

1

@Misanthrope Od siebie polecę Pajarito Elaborada i Verde Mate Energia Guarana :)

0

@elmayakos W tej cenie tylko i wyłącznie Mi Band 5 z Chin

1

@kkbarca I co nam to da? Kogo dobrego ściągniesz w tym momencie? Niech już dogra LM i wtedy na spokojnie można szukać następcy

2

@BarcaInfo imo słabe

0

@lucca87 Nie oglądałeś Breaking Bad? Świetny serial, obejrzyj koniecznie. Oprócz tego mogę polecić Uwięzione, Narcos, Peaky Blinders, House of Cards

0

Porażka u siebie. Z OSASUNĄ. Idealne podsumowanie tego sezonu.

0

@MarcinB1990 Jest to baaaardzo wygodne. Jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo to warto kupić specjalne etui na klucz, które uniemożliwia ściągnięcie sygnału.

0

Ale jesteśmy słabi.

2

@Mns21 Spokojnie, już PiS policzy te głosy "tak jak trzeba"

3

@kamiVeB Tu raczej nie powinno być wątpliwości. Duda.

0

@michal26 ok. 1

1

@Colon Ziobro, ***** ******,

0

@Colon Dajesz, dajesz

1

@Thomas99PL Ok, zamówiony w wersji 16GB za 3149zł. Dam znać co o nim myślę :)

0

@Thomas99PL Teraz sprawdziłem i S540 ma pokrycie barw praktycznie identyczne jak Swift 3:
- luminancja: 286 cd/m2

- kontrast: 1068:1

- czerń: 0,27 cd/m2

- paleta sRGB: 56%

- paleta AdobeRGB: 39%

Oglądałem go w wersji z R7 3700U i nie wiem czy tam jest dokładnie taka sama matryca jak w R5 3500U, jednak wydawała mi się naprawdę dobra i byłem pewny, że ma dużo lepsze parametry.

0

@Thomas99PL Dziś na okazji jest: Lenovo IdeaPad S540-14API 14" AMD Ryzen 7 3700U - 8GB RAM - 1TB SSD Dysk - Win10 za 2999zł. Oglądałem go w sklepie i matryca jest naprawdę dobra, można dołożyć RAM. Jedyne co mi się rzuciło w oczy to brak WiFi 6. Myślisz, że warto? Niestety w żadnym sklepie nie mogłem pooglądać Swifta 3 i porównać :/

1

Pierwszy singiel z nowej płyty Taco Hemingway'a - POLSKIE TANGO właśnie wleciał na YT i Spotify.

0

@Thomas99PL Dzięki za pomoc :)

0

@Thomas99PL Aktualnie na promocji za 2999zł jest Acer Aspire 7 z i5-8305G, 8GB RAMu, 512 SSD i WIN10. Tu podobno jest bardzo dobra matryca. Co myślisz o tym modelu w tej konfiguracji?

0

@Thomas99PL Chyba jednak zostanę przy Swift 3. Widzę, że w tym budżecie nie można mieć i dobrej wydajności i dobrej matrycy, albo jedno albo drugie.

0

@Thomas99PL Mógłbyś jeszcze powiedzieć mi, czy matryca z Acer Swift 3 będzie gorsza od matrycy w moim aktualnym laptopie? Mam Lenovo Y700, Full HD, IPS, sRGB - 63,8%, AdobeRGB - 49%, kontrast 912:1, max jasność 284 cd/m2

0

@Thomas99PL Oglądałem jakieś recenzje Vivobooka z 2020 i niby jest to matryca IPS, ale bez szału

0

@Thomas99PL To może poczekam na Lenovo S540 z Ryzenem 4500U. Szkoda, że ten Acer ma tak kiepską matrycę. W innym przypadku nie miałbym nad czym się zastanawiać

0

@Thomas99PL I czy ta matryca EWV to przypadkiem nie jest po prostu matryca TN z jakimś dodatkowym filtrem?

0

@Thomas99PL Myślę, że do użytku dziewczyny 8GB RAMu z dość wysokim taktowaniem, bo 3200MHz powinno spokojnie wystarczyć. Wersja z 16GB wykracza poza budżet. A jak ta matryca? Jest znacznie lepsza od tej w Acer Swift 3?

0

@Thomas99PL Aspire 5 pewnie podobna matryca. A poleciłbyś coś z Ryzenem 4500U i lepszą matrycą?

0

@Thomas99PL Naprawdę jest aż tak słaba?

3

@Maniek9444 Po pierwsze, musiałbym znać Twoje zapotrzebowanie kaloryczne żeby odpowiedzieć Ci na to pytanie. Po drugie, jaki jest Twój cel? Zbudowanie mięśni? Jeśli tak, to do tego zapotrzebowania musisz doliczyć ok. 300-400kcal (więcej nie polecam, bo możesz się ulać). No i odpowiednia podaż białka, czyli 1.6-2g białka na 1kg masy ciała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?