aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ricardo0705 A jak sobie to wyobrażasz żeby zamknąć wszystkie zakłady? Nawet nie wiadomo kiedy skończy się pandemia, a nikt nie pozwoli sobie na zamknięcie zakładu chociażby do czerwca.
1
Wybrałem się dziś na większe zakupy do sklepu Kaufland. Kupiłem wszystko co potrzebowałem i na półkach kompletnie nic nie brakuje. Wczoraj widziałem filmik jak ludzie praktycznie wyrywają sobie papier toaletowy z rąk i jeszcze te wszystkie memy z papierem. Poszedłem więc sprawdzić jak ma się sytuacja u mnie i ku mojemu zaskoczeniu pełna półka. A jak jest u Was? Faktycznie brakuje produktów? Szczególnie chodzi mi o mąkę, papier, o których teraz tak głośno :D
1
@AmigoBlancos Ten serial to mistrzostwo :D
1
@patry295 Czasami zdarzają się dni, że nie ma czasu zjeść kilku posiłków, a wtedy uzupełnienie białka odżywką spoko sprawa :)
0
@-barca4ever- Oczywiście, że OP7T. Ewentualnie OP7 Pro.
3
@Wojcio przeszedla? mordo, no błagam
0
@matirix20 Nie potrzebujesz takich rzeczy. Spalacze nie działają, a wpływają negatywnie na zdrowie. Dieta na redukcję + trening siłowy, odpowiednia dzienna podaż białka i będą efekty. Z suplementów to kreatyna jak już :)
1
@Messibestplayerintheworld Dunlop, Continental
1
@NaFazieHitman Cena baryłki ropy w ciągu trzech ostatnich miesięcy spadła z 60USD na ok. 30USD. Ceny paliwa na stacjach nadal będą spadać.
1
@kamilop Tak, jest
3
@Kamiloza91 Mam tą przyjemność, że dopiero teraz oglądam Breaking Bad :D
0
@LuisSalvano Przez trzy tygodnie jesteś "zwolniony" z chodzenia na niedzielną mszę.
4
@Maciej061 To już trochę bezbek z tym papierem
1
@Barty Dokładnie. W Lidlu i Biedronce może i brakuje, ale wystarczy odwiedzić inne sklepy i wszystko znajdziecie. Bez paniki.
0
@sebasek99 Jest zakażony?
0
@deyna2018 Co z tym chłopakiem jest nie tak, według Ciebie?
1
@chosenone Chyba, że te dzieciaki są użytkownikami La Rambli, wtedy na pewno będą wiedziały jak postępować :D
0
@itmustbejoke No właśnie o to chodzi. Jeśli jesteś chory to idź się przebadać, a nie zarażać innych :)
4
@Xwowrak Oglądanie filmów po angielsku z ANGIELSKIMI napisami.
1
Uff... Dobrze, że nie kupiłem biletów. Tylko z tego powodu, że zwyczajnie były za drogie :D
0
@-barca4ever- Ja mam OP6, a różnice między 6 a 6T są znikome (notch vs. łezka i czytnik na pleckach vs. czytnik w ekranie). Telefon mam 1.5 roku i zero problemów :) jak masz jakieś pytania to pisz.
0
@macio_944 Gdzie oglądasz wszystkie odcinki?
0
@macio_944 A umiesz to kontrolować? Pod wpływem stresu wydaje mi się, że będzie ciężko.
0
@VamosRakieta No tak, przegraliśmy 4:0, ale nie byli lepsi. Masz rację.
2
@FafitFCB Mercedes :)
0
@DawidM111 Owszem, możemy mieć słabszy okres, ale drugim Milanem to na pewno nie będziemy :)
0
@Maker0 Messi i MAtS :)
0
@Persyfl Teraz to mordo poleciałeś
0
@Qlewer Jakby faktycznie były potwierdzone to szybko wyszłoby na jaw. Nie każdy jest za obecną władzą i za tym, by było po jej myśli.
0
@JordiElNino Ramos