aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysiek_FCB do 1k nie znajdziesz lepszych propozycji od Redmi Note 8 Pro, czy Xiaomi Mi9T
0
@Keson niestety... dla członków bilety pojawiły się wczoraj i ceny były dobre
3
@tristan87 Marc :)
0
@youngsmiec A z jakiej strony polecasz je kupić?
0
@Robertinho Pozwolę sobie również zadać pytanie. Czy będzie możliwość pełnego ignorowania użytkowników? Owszem, jest opcja 'ignoruj', ale na LR i tak pokazuje się aktywność ignorowanego użytkownika, z tą różnicą, że trzeba kliknąć 'wyświetl komentarz'.
0
@youngsmiec obojętnie :)
0
Zamawiam yerbę, polecicie coś? Teraz miałem guaranę i frutos tropicales z Verde Mate.
1
@Mesi12 myślę, że właśnie za 200 mogliby go puścić
1
@dawo17 Skąd taka pewność, że Real się nie potknie?
3
I cyk, Benzemaaaaa
0
Ciekawe słowa Setiena na temat treningów Dembele :D
0
@NeroTFP dla Ciebie absurd, a ci co chcą pooglądać to i tak kupią
0
@dziaraka Kupiłem za 340 i nie żałuję, grają nieporównywalnie lepiej od Air Dotsów
1
@P93FCB Jaki budżet? Mogę polecić Galaxy Budsy
2
@NGTRX To może daj mu trochę czasu?
0
No i gra gitara
0
@paweuwarrior Alfa Mondeo, Pokolenie X2 i Hot16challenge - moja topka
0
@Mechanik Miałem 2.0 16V, idealny silnik pod LPG :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Suzu A gdzie ma grać? Jedni płaczą, że Griez nie nadaje się na lewej, drudzy z kolei, że nie jest 9
0
@takisobiektos i wszyscy klaszczą jakby wylądowali
0
@Hiacynk I pomyśleć, że jeszcze rok temu ludzie z LR chcieli za niego wykładać ponad 100M.
2
To czas na pójście do Stokrotki po piwo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
@Odesseiron Jasne, nie wymijałbyś. To ułamek sekundy na jakąkolwiek reakcję, z automatu byś odbił.
4
@Maciegg polecam poruszać się metrem i nie trzeba wtedy żadnej aplikacji :D
0
@messifan11 A czy on pytał o to, kto ma FIFĘ i PESa?
4
@neymarjr_143 Tak właśnie wygląda podanie z dupy.
1
@itmustbejoke it must be joke
0
Valverde, wracaj mordo