aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanko. Jeśli w ubiegłym roku pracowałem tylko za granicą, w Holandii, a w Polsce nie uzyskałem żadnego dochodu, to nie muszę się rozliczać do końca maja? Tylko mam się rozliczyć z samej Holandii, bodajże do lipca?
0
ogarnia ktoś tu Flexsim?
0
@ArdoFCB Smarkiego i Karola Krawczyka
0
@Kwiatek67 Dyrektor sportowy Juve: „Wymiana z Barceloną na przykład Arthura na Pjanicia? Rozmawiamy z Barceloną, tak jak z wieloma innymi klubami, ponieważ czeka nas wyjątkowe lato”.
4
Arthur za Pjanicia? To żart? :D
2
@kulka Opłaca się, zdecydowanie. Mam FHD na 25 calach i trochę mi brakuje pikseli.
0
@marcin000019 Można już zacząć bić Ci brawo?
2
Roman ze Złotoryji ma gest.
4
Kurde... Dopiero miał 21
0
Poszukuję nożyc do cięcia trawy (akumulatorowych). Może ktoś z Was ma taki sprzęt i poleci? Zależy mi głównie, by były mocne.
0
@Pewex Dlatego nie piszę o zwykłym Tomahawku, tylko o Tomahawku MAX, a ta ma już zaktualizowany BIOS
2
@MontelQ Do Ryzena 5 3600 polecam płytę MSI B450 A-Pro Max lub Tomahawk Max, wtedy nie będziesz musiał się martwić aktualizowaniem BIOS'a :) sam mam tą pierwszą płytę i wszystko gra bez problemu. A co do RAM'u to tak jak ktoś wyżej wspomniał - dual channel będzie lepszą opcją (2x8).
0
@Krzychuuuu14 Mój błąd, nie przeczytałem do końca :D oczywiście chodziło o Neymara
0
@MichVeB Oby wrócił :D teraz albo nigdy
0
Ktoś z Was już ma OP 8 Pro? Jakieś opinie? :)
0
@xofcbxo Border collie, Golden retriever
0
@Bykunn Tym razem z Czarnobyla :D
0
Ludzie piszą żeby zamykać okna, bo chmura RADIOAKTYWNA przejdzie dziś wieczorem. Boże, widzisz i nie grzmisz.
0
@ranger3120 Skąd zamawiasz? :)
0
Niektórzy zalewają ten sam susz nawet do 7 razy. I tu moje pytanie - jak Wam to smakuje? Ja przeważnie zalewam dwa razy, bo za trzecim (jak dla mnie) smak jest już dużo gorszy, za słaby :D zapraszam do dyskusji.
2
@Zoker Daria piszczy w Bubbletea? Tobie słoń na ucho nadepnął?
0
@Criss18Barca Do tysiaczka lepszym wyborem jest RN 8 Pro.
0
@marcin000019 U mnie na początku był to kawałek ŚWIATTOMÓJPLACZABAW, aktualnie jest nim BUBBLETEA. GAZPROM zamyka moje TOP3 :)
5
Jeszcze nie tak dawno abonament miesięczny na zalukaj wynosił 13zł. Teraz jedynie 5zł!... tyle, że za dzień.
0
@barcafan9512 Mate 20 Pro ma Google i będzie miał :)
1
@Mankind Pytania? Dajesz.
0
Ma ktoś z Was Huawei MateBook D15? Jakieś opinie? Przez ostatni miesiąc ceny laptopów poszły w górę i szukam czegoś sensownego do 2500zł.
0
@Fawrf Przecież przeprosił :D
6
@IronSanHybrid Polecam nie oglądać tej telewizji, zaoszczędzisz nerwów :)
0
Do słuchaczy Que. Wasze TOP3 z RP to?
U mnie:
1. ŚWIATTOMÓJPLACZABAW
2. GAZPROM
3. BUBBLETEA