0

Pytanko. Jeśli w ubiegłym roku pracowałem tylko za granicą, w Holandii, a w Polsce nie uzyskałem żadnego dochodu, to nie muszę się rozliczać do końca maja? Tylko mam się rozliczyć z samej Holandii, bodajże do lipca?

0

ogarnia ktoś tu Flexsim?

0

@ArdoFCB Smarkiego i Karola Krawczyka

0

@Kwiatek67 Dyrektor sportowy Juve: „Wymiana z Barceloną na przykład Arthura na Pjanicia? Rozmawiamy z Barceloną, tak jak z wieloma innymi klubami, ponieważ czeka nas wyjątkowe lato”.

4

Arthur za Pjanicia? To żart? :D

2

@kulka Opłaca się, zdecydowanie. Mam FHD na 25 calach i trochę mi brakuje pikseli.

0

@marcin000019 Można już zacząć bić Ci brawo?

2

Roman ze Złotoryji ma gest.

4

Kurde... Dopiero miał 21

0

Poszukuję nożyc do cięcia trawy (akumulatorowych). Może ktoś z Was ma taki sprzęt i poleci? Zależy mi głównie, by były mocne.

0

@Pewex Dlatego nie piszę o zwykłym Tomahawku, tylko o Tomahawku MAX, a ta ma już zaktualizowany BIOS

2

@MontelQ Do Ryzena 5 3600 polecam płytę MSI B450 A-Pro Max lub Tomahawk Max, wtedy nie będziesz musiał się martwić aktualizowaniem BIOS'a :) sam mam tą pierwszą płytę i wszystko gra bez problemu. A co do RAM'u to tak jak ktoś wyżej wspomniał - dual channel będzie lepszą opcją (2x8).

0

@Krzychuuuu14 Mój błąd, nie przeczytałem do końca :D oczywiście chodziło o Neymara

0

@MichVeB Oby wrócił :D teraz albo nigdy

0

Ktoś z Was już ma OP 8 Pro? Jakieś opinie? :)

0

@xofcbxo Border collie, Golden retriever

0

@Bykunn Tym razem z Czarnobyla :D

0

Ludzie piszą żeby zamykać okna, bo chmura RADIOAKTYWNA przejdzie dziś wieczorem. Boże, widzisz i nie grzmisz.

0

@ranger3120 Skąd zamawiasz? :)

0

Niektórzy zalewają ten sam susz nawet do 7 razy. I tu moje pytanie - jak Wam to smakuje? Ja przeważnie zalewam dwa razy, bo za trzecim (jak dla mnie) smak jest już dużo gorszy, za słaby :D zapraszam do dyskusji.

2

@Zoker Daria piszczy w Bubbletea? Tobie słoń na ucho nadepnął?

0

@Criss18Barca Do tysiaczka lepszym wyborem jest RN 8 Pro.

0

@marcin000019 U mnie na początku był to kawałek ŚWIATTOMÓJPLACZABAW, aktualnie jest nim BUBBLETEA. GAZPROM zamyka moje TOP3 :)

5

Jeszcze nie tak dawno abonament miesięczny na zalukaj wynosił 13zł. Teraz jedynie 5zł!... tyle, że za dzień.

0

@barcafan9512 Mate 20 Pro ma Google i będzie miał :)

1

@Mankind Pytania? Dajesz.

0

Ma ktoś z Was Huawei MateBook D15? Jakieś opinie? Przez ostatni miesiąc ceny laptopów poszły w górę i szukam czegoś sensownego do 2500zł.

0

@Fawrf Przecież przeprosił :D

6

@IronSanHybrid Polecam nie oglądać tej telewizji, zaoszczędzisz nerwów :)

0

Do słuchaczy Que. Wasze TOP3 z RP to?
U mnie:
1. ŚWIATTOMÓJPLACZABAW
2. GAZPROM
3. BUBBLETEA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?