aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Jestem pewien, że jest sporo dobrych albumów, których lubisz słuchać. Mi też sporo nowości w ogóle nie przypada do gustu, dlatego chętnie też wracam do starszych pozycji :)
0
Poleci ktoś strony, gdzie kupię dobrą kawę do ekspresu w dobrej cenie? :)
Zawsze kupowałem stacjonarnie, a pewnie lepiej na tym wyjdę kupując online.
0
@LuisSalvano Ale Cię boli, że ktoś robi duże pieniądze na rapie. Wolałbyś żeby wszyscy siedzieli w podziemiu i nie mieli z tego ani grosza, tak?
0
@Beztroskii Dokładnie. Wraca po dwóch latach, mógłby puścić płytę bez promo jak Taco i bez żadnych wątpliwości też zrobiłby ogromny hajs.
0
@LuisSalvano I niech zarabia jak najwięcej. Rap to też biznes.
0
@LuisSalvano I dobrze. Słuchałem Peji kiedyś, słucham teraz i cieszy mnie fakt, że ma otwartą głowę.
1
@LuisSalvano Mordo, Peja go propsował niejednokrotnie :)
1
@TheNekro94 Nie odpowiada Ci jego muzyka - nie ma problemu, ale nazywanie kogoś IDIOTĄ, tylko dlatego, że nie podoba Ci się jego akcja promocyjna jest nie na miejscu. Po co od razu hejt, skoro widać, że nie znasz człowieka?
15
@FC1899Barca Bzdura. Bardzo inteligentny człowiek
12
@kamilos1214 Po prostu dobrze realizowany plan marketingowy.
1
Oglądając go w DDTVN myślałem, że on sam w końcu zacznie się śmiać z tego co mówi :D
0
@kuz Genialny marketing :D
3
@tedeusz Jeśli nie jesteś wymagającym użytkownikiem to RN8 Pro będzie dobrym wyborem. Duża bateria, dobry ekran. W swojej cenie nie ma konkurencji.
2
@IronSanHybrid Też nie ogladam, bo mnie szlag trafia jak widzę takie rzeczy
1
@IronSanHybrid Szkoda oczu, już lepiej poczytać LR
0
@PanZagadka ostatnio matka Mbappe powiedziała, że zagra on kiedyś w Realu, więc raczej ma już obrany kierunek
30
W dupie mają nasze zdrowie, proponuję niektórym ściągnąć klapki z oczu :D
0
@feiticeira A co z Colą Zero, Pepsi Max, energetykami 0 cukru?
0
@LuisSalvano o czym mówisz? bo Que akurat ma najlepszy marketing wśród raperów z PL
0
@COU_11 marketing, mordo
0
@Messibestplayerintheworld OLIMP przereklamowany strasznie. Już takie KFD smakowo wypada dużo lepiej. Od siebie polecam Real Whey od Realpharm.
1
@Szicek10 @Avada Kedavra
0
@Veb1233 Raczej 3-5-2
1
@Artsss tu codziennie masz kryminał
0
@draxidox Za 10 lat? Wczoraj czytałem, że podatek ma wejść w życie już za rok.
0
Ile czasu dziennie spędzacie na LR?
2
@Arkon W wiezieniu będzie miał sporo czasu na wymyślanie nowych dowcipów :)
1
Nawet Abidal przesiąkł tym gównem
3
@Szicek10 Pij dużo wody
0
@VamosGirl A kto mógł to wiedzieć, że w trakcie leczenia się połamie?