aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha, cisną beke z Ekstraklasy :v
0
No to Pujsz czy Puć?
0
@MesQueUnClub_87 i na stronie tvpsport.pl również :)
0
@adekwatna Przejdzie do Galata
0
@masq A kto naiwnie liczył na to, że go wykupią? :D
0
@puyol_presidend5 Podczas picia staraj się jeść rzeczy, które będą najmniej kaloryczne, a jednocześnie o stosunkowo dużej objętości. No i przede wszystkim, np. podczas picia wódki, whisky, nie wypijaj dodatkowych kalorii, czyli zamiast soków - pij wodę.
4
"Mundo Deportivo": FC Barcelona rozważa transfer Pierre'a-Emericka Aubameyanga!
1
@Lordzi Frutos del bosque/frutos tropicales
2
A jednak. Aż jestem ciekaw na kogo padnie wybór :v
5
@Progressive Xiaomi Redmi Note 7 4/64
0
@Avada Kedavra spoko, nara
0
@MSDCbrzdyk standardowo, cda, zalukaj
1
@BorówaNT oficjalna, ale nie ma jeszcze
0
@malindra Też o to pytałem, odpowiedzieli mi, ze bilety wjadą tydzień lub dwa przed meczem
0
@IronSanHybrid VPN i po sprawie
0
@Seneka Mam hybrydę i wiem, co mówię.
0
@Mechanik Hybrydy są dobre, jeśli jeździsz głównie po mieście. Jeśli 50/50 miasto/autostrada, to już nie jest tak ciekawie. Po prostu się nie kalkuluje, ani dynamiki ani oszczędności, bo na autostradzie lubi wypić.
0
@tristan87 Ter Stegen Airlines, to jest to
2
@Meskalina Już prawie piątek :D
0
@Konradomoreno @nioton ok, dzięki :)
1
@nioton Śledzę codziennie i ani razu nie było możliwości kupna biletów. Ciągle jest info, że niedostępne. Myślisz, że wkrótce się pojawią?
3
@kuz Albo przeciwnie - będzie się łamał jeszcze częściej.
6
@itmustbejoke Właśnie to jest wkurzające. Niby ignorujesz, a i tak widać, gdy dodaje posty. Bez sensu.
0
Ponawiam pytanie. Czy ktoś się orientuje czy będą dostępne na oficjalnej stronie bilety na Barca - Napoli? Czy już wszystkie wyprzedane?
0
@palindrom1 Od dawna już wysyłają takie sms'y z próbą wyłudzenia pieniędzy. Najpierw przelewasz im te kilkadziesiąt groszy, a później coraz więcej. Nie dajcie się nabrać.
0
@Commando jaki OLED wybrałeś?
0
@Colon A to ciekawe, jednak nie zamierzam przestać pić :)
8
@Grubson06 Najzwyczajniej w świecie szkoda człowieka, zwłaszcza, jeśli prawdą jest, że o wszystkim dowiadywał się z gazet. Nie sprostał takiemu klubowi jak Barcelona, ale mam nadzieję, że znajdzie sobie klub, w którym będzie szczęśliwy, bo jest dobrym trenerem i z pewnością na to zasługuje.
0
@FafitFCB no to składamy!
0
@Jacu327 Redmi Note 8 Pro