0

Hahaha, cisną beke z Ekstraklasy :v

0

No to Pujsz czy Puć?

0

@MesQueUnClub_87 i na stronie tvpsport.pl również :)

0

@adekwatna Przejdzie do Galata

0

@masq A kto naiwnie liczył na to, że go wykupią? :D

0

@puyol_presidend5 Podczas picia staraj się jeść rzeczy, które będą najmniej kaloryczne, a jednocześnie o stosunkowo dużej objętości. No i przede wszystkim, np. podczas picia wódki, whisky, nie wypijaj dodatkowych kalorii, czyli zamiast soków - pij wodę.

4

"Mundo Deportivo": FC Barcelona rozważa transfer Pierre'a-Emericka Aubameyanga!

1

@Lordzi Frutos del bosque/frutos tropicales

2

A jednak. Aż jestem ciekaw na kogo padnie wybór :v

5

@Progressive Xiaomi Redmi Note 7 4/64

0

@Avada Kedavra spoko, nara

0

@MSDCbrzdyk standardowo, cda, zalukaj

1

@BorówaNT oficjalna, ale nie ma jeszcze

0

@malindra Też o to pytałem, odpowiedzieli mi, ze bilety wjadą tydzień lub dwa przed meczem

0

@IronSanHybrid VPN i po sprawie

0

@Seneka Mam hybrydę i wiem, co mówię.

0

@Mechanik Hybrydy są dobre, jeśli jeździsz głównie po mieście. Jeśli 50/50 miasto/autostrada, to już nie jest tak ciekawie. Po prostu się nie kalkuluje, ani dynamiki ani oszczędności, bo na autostradzie lubi wypić.

0

@tristan87 Ter Stegen Airlines, to jest to

2

@Meskalina Już prawie piątek :D

0

@Konradomoreno @nioton ok, dzięki :)

1

@nioton Śledzę codziennie i ani razu nie było możliwości kupna biletów. Ciągle jest info, że niedostępne. Myślisz, że wkrótce się pojawią?

3

@kuz Albo przeciwnie - będzie się łamał jeszcze częściej.

6

@itmustbejoke Właśnie to jest wkurzające. Niby ignorujesz, a i tak widać, gdy dodaje posty. Bez sensu.

0

Ponawiam pytanie. Czy ktoś się orientuje czy będą dostępne na oficjalnej stronie bilety na Barca - Napoli? Czy już wszystkie wyprzedane?

0

@palindrom1 Od dawna już wysyłają takie sms'y z próbą wyłudzenia pieniędzy. Najpierw przelewasz im te kilkadziesiąt groszy, a później coraz więcej. Nie dajcie się nabrać.

0

@Commando jaki OLED wybrałeś?

0

@Colon A to ciekawe, jednak nie zamierzam przestać pić :)

8

@Grubson06 Najzwyczajniej w świecie szkoda człowieka, zwłaszcza, jeśli prawdą jest, że o wszystkim dowiadywał się z gazet. Nie sprostał takiemu klubowi jak Barcelona, ale mam nadzieję, że znajdzie sobie klub, w którym będzie szczęśliwy, bo jest dobrym trenerem i z pewnością na to zasługuje.

0

@FafitFCB no to składamy!

0

@Jacu327 Redmi Note 8 Pro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?