0

@Orlik00 dopłacać :)

1

@Mizander a czy każdy ma obowiązek siedzieć po kilka godzin dziennie i czytać newsy?

0

@Tomason Wydajniejszy niż RX590?

0

GTX 1660 czy RX580?

0

@Aurik1223 Vunira/Relania :D

0

@Kluivert_P A co polecasz oprócz wyżej wspomnianego modelu BENQ?

0

@Aqualitek a który model iiyamy będzie najlepszy w tej cenie? BENQ pod względem designu pozostawia wiele do życzenia

0

@Kluivert_P nic dobrego z 120/144 w tej cenie nie będzie

0

@Kubsoleon ten model, który wymieniłem?

0

@gimmeq1 a dlaczego? rozwiń wypowiedź

0

@BlauGrana1404 czyli pod B450 lepiej wziąć 2600? Generalnie dopiero będę składał i na razie zbieram opinie.

0

Możecie doradzić jaki monitor warto kupić do 700 zł? W grę wchodzą monitory 24 cali.
Osobiście mam na oku dwa: iiyama G-Master GB2530HSU Black Hawk oraz Lenovo L24q.
Co o nich myślicie?

0

Ryzen 5 2600X czy Ryzen 5 3600?
Warto dopłacić do 3600? Ktoś ma i może się wypowiedzieć?

0

@Socjopata to masz sie czym chwalić

0

@PrinceDamon tylko na hajs XDDDD

0

@artur_26 Skoro miał zostać 3 najlepiej opłacanym zawodnikiem w La Masii to raczej nie kwestia finansowa.

0

@4drian0 a telefon zamówiony? :D

1

@dontripe Owszem, jest droższy, ale to chyba oczywiste skoro to wersja Pro. Co do problemów z NFC (ghost touch) to juz dawno się z tym uporali, kwestia aktualizacji.

0

@4drian0 I tylko z tego powodu odrzucasz OP? 7 Pro to bardzo udany model, genialny ekran, dobre stereo, genialny OxygenOS (jeśli miałeś kiedyś coś wspólnego z OP to nie muszę nic więcej dodawać)

3

@4drian0 Najbardziej KOMPLETNYM smartfonem na rynku jest Samsung Galaxy S10+

0

@pio92 Sprzedają tylko do momentu wyjścia nowego modelu. Z tym, że często jest tak, że miesiąc przed wyjściem nowego modelu nie maja już żadnych poprzedników na magazynie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BieVo syrop Vick's pomaga :D

1

"Barto spieprzyłeś" - serio? Skoro naprawdę oferowali mu te 14/15M i mimo tego stwierdził, że zbyt mało zostawałoby mu w kieszeni to jak dla mnie nie ma nawet tematu. Ile mieli mu dać? 20 brutto? Bez przesady. Z drugiej strony nie dziwię się, że wybrał Juventus, skoro co sezon zostanie mu kilka baniek więcej niż w Hiszpanii.

1

@pio92 OP :) miałem 3T, teraz 6 i szczerze polecam

0

@MESSIah16 ostatnie doniesienia to 14M BRUTTO w Juve. Jeśli to prawda to serio myślisz, że u nas dostałby podobna pensję?

0

@Bagsik88 Też mam właśnie Revolut, podpowiesz czy istnieje możliwość zrobienia przelewu na poczcie na konto Revolut?

0

@Gosciuu OnePlus 7 Pro :)

3

@Barwindg polecam Revolut

3

Ale Wam Messi dał temat do spamowania na rambli przez co najmniej dwa tygodnie :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?