aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Orlik00 dopłacać :)
1
@Mizander a czy każdy ma obowiązek siedzieć po kilka godzin dziennie i czytać newsy?
0
@Tomason Wydajniejszy niż RX590?
0
GTX 1660 czy RX580?
0
@Aurik1223 Vunira/Relania :D
0
@Kluivert_P A co polecasz oprócz wyżej wspomnianego modelu BENQ?
0
@Aqualitek a który model iiyamy będzie najlepszy w tej cenie? BENQ pod względem designu pozostawia wiele do życzenia
0
@Kluivert_P nic dobrego z 120/144 w tej cenie nie będzie
0
@Kubsoleon ten model, który wymieniłem?
0
@gimmeq1 a dlaczego? rozwiń wypowiedź
0
@BlauGrana1404 czyli pod B450 lepiej wziąć 2600? Generalnie dopiero będę składał i na razie zbieram opinie.
0
Możecie doradzić jaki monitor warto kupić do 700 zł? W grę wchodzą monitory 24 cali.
Osobiście mam na oku dwa: iiyama G-Master GB2530HSU Black Hawk oraz Lenovo L24q.
Co o nich myślicie?
0
Ryzen 5 2600X czy Ryzen 5 3600?
Warto dopłacić do 3600? Ktoś ma i może się wypowiedzieć?
0
@Socjopata to masz sie czym chwalić
0
@PrinceDamon tylko na hajs XDDDD
0
@artur_26 Skoro miał zostać 3 najlepiej opłacanym zawodnikiem w La Masii to raczej nie kwestia finansowa.
0
@4drian0 a telefon zamówiony? :D
1
@dontripe Owszem, jest droższy, ale to chyba oczywiste skoro to wersja Pro. Co do problemów z NFC (ghost touch) to juz dawno się z tym uporali, kwestia aktualizacji.
0
@4drian0 I tylko z tego powodu odrzucasz OP? 7 Pro to bardzo udany model, genialny ekran, dobre stereo, genialny OxygenOS (jeśli miałeś kiedyś coś wspólnego z OP to nie muszę nic więcej dodawać)
3
@4drian0 Najbardziej KOMPLETNYM smartfonem na rynku jest Samsung Galaxy S10+
0
@pio92 Sprzedają tylko do momentu wyjścia nowego modelu. Z tym, że często jest tak, że miesiąc przed wyjściem nowego modelu nie maja już żadnych poprzedników na magazynie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BieVo syrop Vick's pomaga :D
1
"Barto spieprzyłeś" - serio? Skoro naprawdę oferowali mu te 14/15M i mimo tego stwierdził, że zbyt mało zostawałoby mu w kieszeni to jak dla mnie nie ma nawet tematu. Ile mieli mu dać? 20 brutto? Bez przesady. Z drugiej strony nie dziwię się, że wybrał Juventus, skoro co sezon zostanie mu kilka baniek więcej niż w Hiszpanii.
1
@pio92 OP :) miałem 3T, teraz 6 i szczerze polecam
0
@MESSIah16 ostatnie doniesienia to 14M BRUTTO w Juve. Jeśli to prawda to serio myślisz, że u nas dostałby podobna pensję?
0
@Bagsik88 Też mam właśnie Revolut, podpowiesz czy istnieje możliwość zrobienia przelewu na poczcie na konto Revolut?
0
@Gosciuu OnePlus 7 Pro :)
3
@Barwindg polecam Revolut
3
Ale Wam Messi dał temat do spamowania na rambli przez co najmniej dwa tygodnie :v