1

@Chakalaka za ok. 200 powinieneś znaleźć Logitech G600, którą gorąco moge polecić. Pytanie tylko czy potrzebujesz 12 bocznych przycisków.

1

@SuperPatsonFCB Może i chciał, ale ze względów marketingowych jest tak jak jest :)

0

@Piotr,1985 a to nowość

0

@dominik127pl Brazylia :D

0

@BarcaInfo Oby tym razem było inaczej :D

7

@BarcaInfo Już widzę jak Bayern wykłada taką kasę na Dembele :D

2

@MESSIah16 Ja też. Nie wierzę, że zmieni swoje zachowanie, jeśli wróci.

3

Ale to musi być przykra sytuacja dla szejka. Dał mu prawie 40 mln za sezon, a ten mówi, że nie wróci do swojej pracy :v

0

@4drian0 Drwal :D

0

@MatiFCB2000 To, że przez długi czas mieliśmy do czynienia z plotkami na temat De Jonga, więc kibice pod koniec sagi byli już pewni, że dołączy i nie była to jakaś wielka niespodzianka dla nich. Co innego transfer Vidala - dwa dni plotek, nikt w to za bardzo nie wierzył, a tu bum.

0

@FanBarcy22 W Rambli na rynku powinni puszczać :)
Pub sympatyków Barcelony tak poza tym, jeśli nie znasz :D

0

@Avada Kedavra jesteś z Rzeszowa? :) jaka ulica?

1

Co sądzicie o nowej piłce na kolejny sezon LL? Wg mnie zmiana na plus :)

0

@Qlewer I tak kupią kogo mają kupić, więc w czym problem?

2

@Qlewer No a co? Zbiedniejesz od tego transferu?

5

Co Was to obchodzi za ile kupili Neto? To Wasze pieniądze? Skoro kupili to znaczy, że mogli przeznaczyć taką kwotę na bramkarza i niczego to nie zaburzy. Tylko nie wzięli pod uwagę wielkiego płaczu na LR :v

0

@Tom0VeB Jest lato, więc tak powinno być :D

0

@Kapitan hawk Dzięki

4

@vangoor a da się do przodu? :D

0

@fc_barcelona_1899 I robią na tym niezłą kasę. I bardzo dobrze.

0

@Chwytliwy lepiej nie eksperymentuj i udaj się do trychologa :)

0

@DonElPatron A po co oni mają wychodzić? Grają taką padakę, że nie da się na to patrzeć.

2

Neymar mówi, że Bartomeu to żart, a teraz ten ma go chcieć jego powrotu?

0

@Kajtek77 ja po Vicks Max :D

0

@MarcinVeB4 To była jego ciotka. Czytałem wypowiedź matki tego zwyrodnialca. Zapewniał ją, że nic nie czuje do swojej ciotki.

0

@Colon pod względem szybkości i wydajnościowym król jest jeden - OnePlus 7 Pro

0

@Mroziu a skąd wiesz, że on chce przyjść do Barcy?

0

@Rewolucja123 OFICJALNIE: De Ligt piłkarzem Manchesteru United!

2

@Kubox Drugi Messi :D

0

@Rewolucja123 Osobiście nie toleruję tego pajaca za jego zachowanie. Jeszcze jak grał u nas to mówili, że potrzebuje więcej czasu, by dojrzeć. A on im starszy - tym głupszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?