aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chakalaka za ok. 200 powinieneś znaleźć Logitech G600, którą gorąco moge polecić. Pytanie tylko czy potrzebujesz 12 bocznych przycisków.
1
@SuperPatsonFCB Może i chciał, ale ze względów marketingowych jest tak jak jest :)
0
@Piotr,1985 a to nowość
0
@dominik127pl Brazylia :D
0
@BarcaInfo Oby tym razem było inaczej :D
7
@BarcaInfo Już widzę jak Bayern wykłada taką kasę na Dembele :D
2
@MESSIah16 Ja też. Nie wierzę, że zmieni swoje zachowanie, jeśli wróci.
3
Ale to musi być przykra sytuacja dla szejka. Dał mu prawie 40 mln za sezon, a ten mówi, że nie wróci do swojej pracy :v
0
@4drian0 Drwal :D
0
@MatiFCB2000 To, że przez długi czas mieliśmy do czynienia z plotkami na temat De Jonga, więc kibice pod koniec sagi byli już pewni, że dołączy i nie była to jakaś wielka niespodzianka dla nich. Co innego transfer Vidala - dwa dni plotek, nikt w to za bardzo nie wierzył, a tu bum.
0
@FanBarcy22 W Rambli na rynku powinni puszczać :)
Pub sympatyków Barcelony tak poza tym, jeśli nie znasz :D
0
@Avada Kedavra jesteś z Rzeszowa? :) jaka ulica?
1
Co sądzicie o nowej piłce na kolejny sezon LL? Wg mnie zmiana na plus :)
0
@Qlewer I tak kupią kogo mają kupić, więc w czym problem?
2
@Qlewer No a co? Zbiedniejesz od tego transferu?
5
Co Was to obchodzi za ile kupili Neto? To Wasze pieniądze? Skoro kupili to znaczy, że mogli przeznaczyć taką kwotę na bramkarza i niczego to nie zaburzy. Tylko nie wzięli pod uwagę wielkiego płaczu na LR :v
0
@Tom0VeB Jest lato, więc tak powinno być :D
0
@Kapitan hawk Dzięki
4
@vangoor a da się do przodu? :D
0
@fc_barcelona_1899 I robią na tym niezłą kasę. I bardzo dobrze.
0
@Chwytliwy lepiej nie eksperymentuj i udaj się do trychologa :)
0
@DonElPatron A po co oni mają wychodzić? Grają taką padakę, że nie da się na to patrzeć.
2
Neymar mówi, że Bartomeu to żart, a teraz ten ma go chcieć jego powrotu?
0
@Kajtek77 ja po Vicks Max :D
0
@MarcinVeB4 To była jego ciotka. Czytałem wypowiedź matki tego zwyrodnialca. Zapewniał ją, że nic nie czuje do swojej ciotki.
0
@Colon pod względem szybkości i wydajnościowym król jest jeden - OnePlus 7 Pro
0
@Mroziu a skąd wiesz, że on chce przyjść do Barcy?
0
@Rewolucja123 OFICJALNIE: De Ligt piłkarzem Manchesteru United!
2
@Kubox Drugi Messi :D
0
@Rewolucja123 Osobiście nie toleruję tego pajaca za jego zachowanie. Jeszcze jak grał u nas to mówili, że potrzebuje więcej czasu, by dojrzeć. A on im starszy - tym głupszy.