0

Ale kozak :D

0

No ale jak to?! Przecież Dybala nie może grać z Messim :v

0

Czy ktoś tu w ogóle kibicuje Francji? :D

0

Powinniście odpaść, wtedy byłoby sprawiedliwie :)
Nigeria okradziona.

0

Nie będzie 6 kartek w meczu :D
Już prędzej karny, ale to wiadomo - loteria

0

O Eriksena? Za 200mln? No na pewno :)

0

Z taką grą to nie wróżę sukcesu :)

0

Chapeau bas, Ronaldo

4

Co nie znaczy, że nie może powiedzieć, że odchodzi...

0

Dlaczego Totki mieliby sprzedać Eriksena? To bogaty klub, a Christian to ich kluczowy zawodnik. To, że Barcelona chce nie znaczy, że oni też :)

0

Analizuję sam albo korzystam z analiz ludzi, którzy się znają na rzeczy ;) nigdy nie puszczam w ciemno. Łapię przeważnie kursy 1.40-2.20 :)

5

Najrozsądniej jest grać SOLO za większą kwotę, przekonałem się o tym ;)

0

Możecie polecić strony, gdzie kupie lanki w dobrej cenie? Budżet 300-450zł. Nie musi to być najnowsza kolekcja, bardziej rozglądam się za starszymi modelami, gdzie np. profesjonalne przecenione są z 900zł na 400zł. Sprawdziłem już Pro Direct Soccer i r-gol :)

0

Dokładnie. Oby nie został wypożyczony. Valverde mówił, że liczy na niego w tym sezonie i oby tak było :)

3

Tak, Real zasłużył, bo jest aktualnie najlepszą drużyną na świecie :)

0

Ktoś posiada Hondę Accord 8 gen. 2.4 201KM?:)

0

Kup Oneplusa 6, wyszedł 6 dni temu. Od dziś w sprzedaży. NAJSZYBSZY telefon na rynku. Cena? 6GB ramu/64GB pamięci - 2300zł, 8GB ramu/128GB pamięci - ok 2500zł. Po co przepłacać? :)

0

Proponuję Oneplusa 6 :)

0

To wina Dembele, że tyle za niego zapłacili?..

0

Jaki jest sens? Lepiej wypożyczyć i niech zalicza regularne występy. Nie sądzę żeby coś się zmieniło i nagle Mina będzie dostawał więcej szans w kolejnym sezonie.

7

"Chłop z brodą, dwie korzyści[...]" ;)

0

Nikt nie ma wątpliwości, że Andres chce sobie dorobić i on sam tego nie ukrywa. Najbardziej śmieszą gracze, którzy twierdzą, że opuszczają Europę na rzecz chińskiej ligi ze względu na "interesujący projekt".

0

I dobrze. Najlepszy możliwy skład :D

2

Zamiast szpaleru chcę po prostu wygranej Barcelony. W ogóle, temat szpaleru jest już męczący. Nie chcą - niech nie robią. I po temacie :D

1

Jak dzieci...

1

Raczej tylko asystenci podpowiadają, kiedy należy go użyć.
"Sędzia główny prowadzi zawody tak, jakby nie miał do dyspozycji VAR-u."

0

Kto tak powiedział? To auto nie ma żadnych problemów z gazem, sam mam w nim LPG, więc wiem co mówię :D

0

Jak włożysz gaz to już rozsądna opcja, nogę mam ciężką to bierze 12l gazu, co i tak wychodzi tanio :D

0

Honda Civic 1.8 140KM

Mam i polecam bardzo, auto jest warte tych pieniędzy, silnik bezawaryjny i mało pali :)

edit. sorry, nie doczytałem, że ma być 150+

1

Możesz, 0,5l niegazowana, bez etykiety, ma stać koło stolika :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?