aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dokładnie tak samo :v
1
Skoro on sam chce odejść, to chyba logiczne
0
Adriano najprawdopodobniej odejdzie, więc? ;)
2
A dlaczego nie zasługiwał? Jakoś nikt ich nie mógł pokonać
2
40 milionów za 21-letniego piłkarza z dużym potencjałem to już normalna kwota, trzeba się powoli przyzwyczajać do takich cen :D
0
Klauzula Neymara to bodajże 190mln, natomiast informację o tym, że Barca może wydać na transfery 192mln podał któryś z fp Barcelony na Facebooku, ale nie pamiętam który :>
Też mi się chciało z tego śmiać :)
0
60mln? Dopiero gdzieś wyczytałem, że 192 :)
9
Wydaje mi się, że nie ma kogo żałować xd
0
Niesprawiedliwość? A to dobre :D
0
Dziennikarze tworzą tą całą szopkę wokół Neymara, przez co ludzie zaczynają sceptycznie podchodzić do jego osoby, a tymczasem sam zainteresowany nie wypowiada się na temat ewentualnego transferu, czy też tego, że chciałby zarabiać kosmiczne pieniądze w Barcelonie. Więc dlaczego Was wkurza? Gdyby naprawdę zależało mu tylko i wyłącznie na pieniądzach to na pewno nie wybrałby Barcelony :)
0
"Nie rozmawialiśmy o piłce nożnej, ale takie są moje odczucia."
Tak, jasne, na pewno nie zapytał czy jego najlepszy kumpel na boisku zostaje w drużynie na kolejny sezon :v
7
Niech w końcu przejdzie do jakiegoś klubu albo zostanie w Juventusie, bo już mam dość artykułów z nim w głównej roli. Przereklamowana gwiazdka, zdecydowanie.
0
Haha, pozdro :D
0
Nie słyszeliśmy :v
0
Proszę Cię.. w ważnych meczach miał wpuszczać Munira, Adriano czy Sandro? A może Douglasa? :D Arda i Vidal póki co nie spełniają oczekiwań, ich zmiany też nie dawały jakości, dlatego Lucho nie decydował się na rotacje i moim zdaniem, słusznie.
2
To, że są najlepsi jeszcze nie znaczy, że najlepiej nadają się na kapitanów. Doskonałym przykładem na to jest właśnie Neymar :)
0
W dzisiejszych czasach raczej powinieneś się cieszyć, że nie będzie kosztowal 50mln :)
0
Jego kariera to jedno wielkie nieporozumienie, nic więcej :v
0
Nie wiem dlaczego tak wiele osób opłakuje odejście Marca. On ma już 25 lat, a nadal nie mógł wywalczyć sobie miejsca w pierwszej jedenastce. Nie mam nic do niego, życzę mu szczęścia w nowym klubie, ale szczerze mówiąc, wątpię, że stanie się tam klasowym stoperem.
1
Oddajmy wszystkich za darmo, BARCAritas :v
14
Jakby to Barca wygrała dziś LM w taki sposób to zapewne pisalibyście, że przecież nie liczy się styl, a sama wygrana, a że wygrał Real to piszecie, że nie powinni się cieszyć z takiej wygranej. Dobra beka. Skakalibyście z radości :v
0
A zdarza się tak żeby sędzia nie popełnił błędu w jakimś meczu? Jeszcze powiedz, że Barcelonie nigdy nie uznają takich goli :v
0
Ale co to w ogóle za pieprzenie? Barca trafiła jak trafiła i już, po co teraz ten cały płacz?
5
Nie da się czytać tego co tu wypisujecie, żaden fart, wygrali i tyle
0
Nawet Arsenal by doszedł do finału? To dlaczego Barca nie doszła? :)
0
Ferrari jak najbardziej ;)
0
Świetny ruch, aż ciężko uwierzyć :v
0
Każdy ma prawo do własnej opinii. Szanuje Twoje zdanie, ale według mnie Barca powinna sięgnąć po kogoś lepszego :)
0
Bez sensu. On wcale nie przerasta umiejętnościami Bartry. No chyba, że ktoś ogląda go tylko na youtube ;)
0
Jaki dokładnie tytuł nosi ta książka?