1

Dokładnie tak samo :v

1

Skoro on sam chce odejść, to chyba logiczne

0

Adriano najprawdopodobniej odejdzie, więc? ;)

2

A dlaczego nie zasługiwał? Jakoś nikt ich nie mógł pokonać

2

40 milionów za 21-letniego piłkarza z dużym potencjałem to już normalna kwota, trzeba się powoli przyzwyczajać do takich cen :D

0

Klauzula Neymara to bodajże 190mln, natomiast informację o tym, że Barca może wydać na transfery 192mln podał któryś z fp Barcelony na Facebooku, ale nie pamiętam który :>
Też mi się chciało z tego śmiać :)

0

60mln? Dopiero gdzieś wyczytałem, że 192 :)

9

Wydaje mi się, że nie ma kogo żałować xd

0

Niesprawiedliwość? A to dobre :D

0

Dziennikarze tworzą tą całą szopkę wokół Neymara, przez co ludzie zaczynają sceptycznie podchodzić do jego osoby, a tymczasem sam zainteresowany nie wypowiada się na temat ewentualnego transferu, czy też tego, że chciałby zarabiać kosmiczne pieniądze w Barcelonie. Więc dlaczego Was wkurza? Gdyby naprawdę zależało mu tylko i wyłącznie na pieniądzach to na pewno nie wybrałby Barcelony :)

0

"Nie rozmawialiśmy o piłce nożnej, ale takie są moje odczucia."
Tak, jasne, na pewno nie zapytał czy jego najlepszy kumpel na boisku zostaje w drużynie na kolejny sezon :v

7

Niech w końcu przejdzie do jakiegoś klubu albo zostanie w Juventusie, bo już mam dość artykułów z nim w głównej roli. Przereklamowana gwiazdka, zdecydowanie.

0

Haha, pozdro :D

0

Nie słyszeliśmy :v

0

Proszę Cię.. w ważnych meczach miał wpuszczać Munira, Adriano czy Sandro? A może Douglasa? :D Arda i Vidal póki co nie spełniają oczekiwań, ich zmiany też nie dawały jakości, dlatego Lucho nie decydował się na rotacje i moim zdaniem, słusznie.

2

To, że są najlepsi jeszcze nie znaczy, że najlepiej nadają się na kapitanów. Doskonałym przykładem na to jest właśnie Neymar :)

0

W dzisiejszych czasach raczej powinieneś się cieszyć, że nie będzie kosztowal 50mln :)

0

Jego kariera to jedno wielkie nieporozumienie, nic więcej :v

0

Nie wiem dlaczego tak wiele osób opłakuje odejście Marca. On ma już 25 lat, a nadal nie mógł wywalczyć sobie miejsca w pierwszej jedenastce. Nie mam nic do niego, życzę mu szczęścia w nowym klubie, ale szczerze mówiąc, wątpię, że stanie się tam klasowym stoperem.

1

Oddajmy wszystkich za darmo, BARCAritas :v

14

Jakby to Barca wygrała dziś LM w taki sposób to zapewne pisalibyście, że przecież nie liczy się styl, a sama wygrana, a że wygrał Real to piszecie, że nie powinni się cieszyć z takiej wygranej. Dobra beka. Skakalibyście z radości :v

0

A zdarza się tak żeby sędzia nie popełnił błędu w jakimś meczu? Jeszcze powiedz, że Barcelonie nigdy nie uznają takich goli :v

0

Ale co to w ogóle za pieprzenie? Barca trafiła jak trafiła i już, po co teraz ten cały płacz?

5

Nie da się czytać tego co tu wypisujecie, żaden fart, wygrali i tyle

0

Nawet Arsenal by doszedł do finału? To dlaczego Barca nie doszła? :)

0

Ferrari jak najbardziej ;)

0

Świetny ruch, aż ciężko uwierzyć :v

0

Każdy ma prawo do własnej opinii. Szanuje Twoje zdanie, ale według mnie Barca powinna sięgnąć po kogoś lepszego :)

0

Bez sensu. On wcale nie przerasta umiejętnościami Bartry. No chyba, że ktoś ogląda go tylko na youtube ;)

0

Jaki dokładnie tytuł nosi ta książka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?