aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo, do czego :)
0
FC Barcelona: Neymar niemożliwym następcą Ibry w PSG
1
Wielki problem, bo "ktoś" nie zna Messiego ;) ma prawo go nie znać.
0
W końcu na swoim miejscu :)))
16
Dokładnie :)))
0
Nie od dziś :)
0
Źle przeczytałem, nieistotne. :D
1
Nawet najlepszym się zdarza. Ale i tak bardzo dobry mecz Messiego :)
1
Robimy z nimi co chcemy, pięknie! Nie mogę się doczekać drugiej połowy, jeszczcze 7 minut...
0
Suarez, kocurze!
0
"wybuchłem", powiadasz? :D
3
Co niektórym przydałoby się wiadro zimnej wody na głowę. Już dalej zwalniacie trenera, a Messiego trzeba sprzedać do Chelsea? Aż się rzygać chce. Ci, którzy piszą, że już po lidze, chyba jednak nie znają futbolu.
0
Komentarz usunięty
0
tak mi się przypomniało ;)
1
Neymar z Messim jak się bawią na boisku to nie mam pytań... aż się huesca w oku kręci ;)
1
Hahaha, Ty tak serio? :>
0
Tak jest w każdym przypadku ;) świata nie zmienisz.
2
Tobie polecam trochę myślenia :)
1
Oficjalnie: Ojciec Franciszek piłkarzem Barcelony!
1
Boże, ale mnie te araby wkurzają. Aż strach pomyśleć, co będzie za kilka lat. Pewnie ta strona będzie nosiła nazwę qatarairwaysfcbarca.com ....
6
Neymar - człowiek prowo :D
Atletico wrzało, a Neymar się doskonale z nimi bawił :)
0
2:3 oczywiście na naszą korzyść :)
1
Neymar geniusz :)
0
Suarez jest crackiem, liczę, że odpali w przyszłym sezonie :)
Jeśli miałbym napisać, co sądzę o marzeniach transferowych Arsenalu, poszedłbym do więzienia ;)
0
Z sezonu na sezon coraz gorsze te koszulki :(
0
Przestań zadawać głupie pytania :)
0
Dajcie czas Suarezowi, to nie jest ten Luis z Liverpoolu, on w końcu się odblokuje :)
4
A jak inaczej tego dokonać?
0
Widać, że jest między nimi konflikt!
4
Leo Messi po meczu:
"Żadnych warunków żeby zostać nie stawiałem, bo nie zamierzam odchodzić. Chelsea. City... to wszystko kłamstwa. Nie domagałem się odejścia nikogo z klubu. Boli mnie to, bo te informacje wychodzą stąd, z mediów barcelońskich, nie z Madrytu".