1

Na DM należy "wstawić" Mascherano. Koniecznie. Druga kontrowersyjna zmiana, której dokonał LE w dzisiejszym meczu to ustawienie Adriano na prawej obronie. Mając trzech zawodników, którzy grają na tej pozycji, LE stawia Adriano. Dziwne...

0

Enrique powinien żałować tego, co zrobił. Mamy duże szczęście, że zdobyliśmy te 3 punkty, bo, o mały włos, przez te jego eksperymenty mogliśmy zaliczyć kolejną wpadkę. Dobrze, że "w porę" wyciągnął wnioski i w drugiej połowie wprowadził Ney'a, Suareza i Xaviego. Cała zasługa leży po stronie Suareza. Widać, że jest głodny gry, chce zwyciężać i jest cholernie zmotywowany. Po asyscie przy golu Alby cieszył się jak szalony, aż miło było popatrzeć. Mimo że miał okazje do strzelenia bramki (poprzeczka, ....fatum?!) to i tak zasługuje na miano zawodnika meczu. Myślę, że wiele wniesie do gry. Niestety, Rakitić kolejny raz zawodzi słabą grą w jego wykonaniu. Od takiego zawodnika oczekuje się duuuużo więcej.
Co do całej drużyny to widać, że brakuje pomysłu na grę, taktyki, za co odpowiada Enrique. Wygraliśmy, ale zdecydowanie nie jestem zadowolony z tego meczu.

4

Mnie też zdziwiła ta sytuacja, gdy zobaczyłem, że rozgrzewa się dwóch zawodników, po dokonanych dwóch zmianach. Nie wiem co Enrique chciał przez to przekazać Pique, ale zdecydowanie nie powinien się tak zachować. Przez to traci szacunek u zawodników.

0

Źródło onet?

0

Lucho zwodzi dziennikarzy, pewnie nieźle muszą się irytować, wysłuchując takich odpowiedzi :)

0

To logiczne. Nie można się spodziewać fajerwerków po tak długiej przerwie, poza tym musi się zgrać. Na Neymara też narzekali na początku, a teraz?... :)

0

Douglas* byłoby*...

0

Zostawcie Suareza w spokoju! :)

0

Za niedługo będziesz się zastanawiał, czemu zadałeś tak głupie pytanie :)

0

Daj link jak możesz ;p

0

To oczywiste :v

0

Wkurza mnie, jak mówicie, że każdy już rozpracował naszą "tiki-takę". Obecna tiki-taka nie przypomina tej za Pepa. Wtedy graliśmy dużo szybciej, płynniej, dlatego trudno było nas zatrzymać. Obecnie wolno klepiemy, brakuje kreatywności, przez co nie jesteśmy już tak nieprzewidywalni jak kiedyś. I to nie kwestia tego, że każdy rozpracował już nas styl, tylko po prostu obecny jest bardzo odległy od tego, który pozwalał wygrywać wszystko.

1

Jakieś argumenty? :)

1

Obyś miał rację... :P

0

Luis, pociągnij ten klub!...

0

w sezonie 2008/2009

0

A Ty idź spać.

0

Neymar, Messi, Suarez, Rakitić... fakt, nie mamy kim straszyć... Wystarczy tylko trochę więcej ambicji i motywacji.

3

Dlaczego inne drużyny potrafią gryżć trawę, walczyć o kązdą piłkę, a my nie? To najbardziej irytuje... Mamy świetnych piłkarzy, ale wydaje mi się, że motywacja powinna być dużo większa. No cóż... przegrywamy po raz drugi z rzędu, ale mam nadzieję, że ktoś wyciągnie wnioski, a te porażki wzmocnią samych piłkarzy.

0

Ronaldo dostanie ZP, czy Wam się to podoba czy nie... :)

0

No tak.. zapomniałem, wybacz :)

0

Bravo - Alba, Mathieu, Barta, Montoya - Mascherano, Iniesta, Rakitić - Neymar, Suarez, Messi
Liczę na taki skład... :v

2

A co? Miał grać Samper, Roberto, Munir?...

1

Lubię Iniestę, mam do niego wielki szacunek, ale na tę nagrodę zdecydowanie zasłużył ktoś inny, chociażby Angel lub Koke.

11

A niech mówią, co Cie to obchodzi? :)

2

Nie przekreślajcie Luisa, to bardzo dobry trener, wpadki się zdarzają, jak wszystkim.

4

Barcelono, zrób mi prezent na urodziny! :)

11

Suarez w pierwszym! Tak jest!

0

Jutro od 18:00 arytmia serca :v

0

Ja też mam nadzieję, że dostanie szansę wcześniej niż w 80 minucie, bo na to, że zagra w pierwszym składzie nie możemy liczyć :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?