0

Piszą, że FIFA nałożyła karę na Suareza 25, więc 25 powinna się skończyć, z kolei TAS skróciło karę o 1 dzień, w tym rzecz :D

0

Dobrze, że się boją :)

18

Na rm.pl już płacz, bo przecież Luis ma odbywać karę do 25 października, a nie do 24! UEFALONA! ... Rzekomo mamy przegrać walkowerem, jeśli Suarez zagra :D
Dobre, nie? :)

0

Nie miał okazji :)

0

Ta, na pewno =)

1

Nie przekreślaj go za jeden błąd.

0

Pedro na treningach będzie kopał Luisa żeby doznał kontuzji. To jego jedyna szansa na grę :)

1

Różowi, bójcie się! :)

3

Dokładnie, ciężko nazwać ich kibicami... Rozumiem, że "kibice" domagają się zwycięstw, ale bez przesady. Zamiast okazać wsparcie to zachowują się jak zwykłe bydło, co wcale nie pomaga piłkarzom.

2

- Spi***alaj.
- Sami spi****alajcie.

To pogadane...

0

Mam NC+ i Cyfrowy Polsat i jakoś nigdy się nie musiałem zastanawiać czy TVP transmituje czy nie, bo zawsze mam możliwość obejrzenia na innych kanałach :) ale 25 nie będzie mnie w domu, dlatego pytam.

0

OFFTOPIC: Wiecie może, czy TVP będzie transmitowało El Clasico?

0

Hipokryci... najpierw piszecie, że nie chcecie reklam na koszulkach, a gdy znikną, to będziecie płakać, że nie stać nas na transfery.

2

ter Stegen ławka, bo co? bo popełnił jeden błąd? to samo pisaliście o Bravo, jak puścił "szmate" z Napoli.. każdy popełnia błędy.

0

Sprzedać wszystkich!!!!...

0

Nic nie wnosi do gry... haha... dobre :)

1

Jesteś idiotą, czy ten komentarz to prowo? Takiego piłkarza właśnie nam brakowało, gość pracuje w defensywie jak nie wiem... w rozgrywaniu piłki też jest niezły. Trzeba być ignorantem żeby tego nie dostrzec.

0

To było prowo...

0

Wybór będzie dość oczywisty :)

33

Białych boli, że muszą klikać "Pokaż pełną tabelę", żeby zobaczyć, na którym miejscu są :)
Pozdro dla kumatych :)

0

Hahahahaha, MISTRZ :D

0

Jak nasi grali do 25 minuty? Bo dopiero odpaliłem transmisje :P

14

Nie no, debil, po prostu debil...

1

Co za hipokryta... Jest dobry, ale co z tego? Zero pokory. Za grosz szacunku do takich ludzi, jak on, ode mnie.
Messi, na pytanie, kto jest najlepszy na świecie NIGDY nie odpowiedział, że on sam, natomiast wymienił Iniestę, Neymara i Cristiano. Daje do myślenia.

1

To było do przewidzenia, niestety... cieszmy się, że "zawiesili" sankcje transferowe na obecne okienko, bo nie byłoby ciekawie.

3

Dobry troll :)
A teraz wyloguj się i nie wracaj :P

40

Rakitić to fenomenalny transfer :) jestem pod wrażeniem jego gry. Ogólnie wielki plus dla całej drużyny. Nawet Messi stosuje pressing. Myślę, że możemy zajść daleko pod wodzą Lucho :)

0

Kto strzelił pierwszą bramkę?

0

Dokładnie. Jak napisali, że Luis Suarez blisko Barcelony, to ani przez chwilę nie wierzyłem, że to może być prawdą, a jednak... :) Miłe zaskoczenie.

0

Tego to on sam chyba nie wie. Codziennie inne plotki. Jutro Alves będzie opuszczał Barcelonę wg. mediów, a pojutrze z kolei pozostanie w klubie na kolejny sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?