aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże, ale Atletico to buraki, już myślałem, że Neymar stamtąd żywy nie wyjdzie, ale całe szczęście obyło się bez smutku :)
0
Nie wierze!!!!!!!!
0
Pięknie! :D :D :D
0
Dobrze wie, że cudów by nie zdziałał :)
0
Nie myślałem, że w tym sezonie będę zmuszony to napisać, ale: Alves musi zostać! B|
1
Życzę mu wszystkiego najlepszego w United, zasługuje na szacunek.
2
Ale ja go uwielbiam :)
0
Nie siedzę całymi dniami na kompie, uwierz, mam co robić. Po prostu nakręcanie tej całej sytuacji przez media jest niedorzeczne, zwłaszcza, że Messi nigdzie się nie wybiera.
0
Niech w końcu LE zwoła tę konferencję, bo już nie mogę tego czytać...
1
Wystarczy raz posadzić Messiego na ławce, a za chwilę wszyscy już huczą o jego konflikcie z trenerem, o tym jaki Messi jest nieszczęśliwy w Barcelonie, jednocześnie wybierając mu nowy klub. Żenada.
0
"Wynik nie był sprawiedliwy, zasłużyliśmy na więcej."
Dobranoc.
1
Ciekawi mnie, kogo byś zatrudnił.
0
Nie ma się z czego śmiać, tu jest nad czym zapłakać...
4
Jak to jest, że inne szkółki ściągają sobie małolatów i nie są objęte ŻADNĄ kontrolą, oprócz nas? Poza tym te całe przepisy, które niby mają chronić nieletnich, tylko blokują im możliwość rozwijania się.
0
Przecież to "chronienie młodzieży"......
0
11 stycznia o 21:00.
0
Kibice nie są przyzwyczajeni na odbieganie od pierwszego miejsca w tabeli :)
1
Niestety teraz nie popisuje się żadną kreatywnością, a w samym wyprowadzaniu akcji jest strasznie mozolny. Chciałbym ujrzeć chociaż połowę jego najlepszej formy z poprzednich lat :)
0
Dobrze napisał. Andres jest w formie? 18 ostatnich meczów bez asysty, 19 ostatnich meczów bez gola. Przemyśl sobie to :)
0
W końcu LUISITO!
0
Iniesta, litości...
0
I magika Rafinhę :P
0
Hehe, rzeczywiście.. z Cesc'iem na 9 :)
0
Dawać Rafinhe...
0
Neymar to świetny zawodnik, ale wciąż się musi dużo nauczyć. W przyszłości z pewnością będzie naszym najlepszym zawodnikiem.
0
Dobry pomysł, ale wolałbym, żeby został wypożyczony do PL :)
0
Co to było? :D:D
3
Rafa, Samper kocury :)
0
Montoya w swoim ostatnim meczu w barwach Barcelony ma okazję w dodatku zagrać na lewej obronie :)
0
Na pewno na Messiego, wyczuwam ironię u MESSIah'a :p