0

Boże, ale Atletico to buraki, już myślałem, że Neymar stamtąd żywy nie wyjdzie, ale całe szczęście obyło się bez smutku :)

0

Nie wierze!!!!!!!!

0

Pięknie! :D :D :D

0

Dobrze wie, że cudów by nie zdziałał :)

0

Nie myślałem, że w tym sezonie będę zmuszony to napisać, ale: Alves musi zostać! B|

1

Życzę mu wszystkiego najlepszego w United, zasługuje na szacunek.

2

Ale ja go uwielbiam :)

0

Nie siedzę całymi dniami na kompie, uwierz, mam co robić. Po prostu nakręcanie tej całej sytuacji przez media jest niedorzeczne, zwłaszcza, że Messi nigdzie się nie wybiera.

0

Niech w końcu LE zwoła tę konferencję, bo już nie mogę tego czytać...

1

Wystarczy raz posadzić Messiego na ławce, a za chwilę wszyscy już huczą o jego konflikcie z trenerem, o tym jaki Messi jest nieszczęśliwy w Barcelonie, jednocześnie wybierając mu nowy klub. Żenada.

0

"Wynik nie był sprawiedliwy, zasłużyliśmy na więcej."
Dobranoc.

1

Ciekawi mnie, kogo byś zatrudnił.

0

Nie ma się z czego śmiać, tu jest nad czym zapłakać...

4

Jak to jest, że inne szkółki ściągają sobie małolatów i nie są objęte ŻADNĄ kontrolą, oprócz nas? Poza tym te całe przepisy, które niby mają chronić nieletnich, tylko blokują im możliwość rozwijania się.

0

Przecież to "chronienie młodzieży"......

0

11 stycznia o 21:00.

0

Kibice nie są przyzwyczajeni na odbieganie od pierwszego miejsca w tabeli :)

1

Niestety teraz nie popisuje się żadną kreatywnością, a w samym wyprowadzaniu akcji jest strasznie mozolny. Chciałbym ujrzeć chociaż połowę jego najlepszej formy z poprzednich lat :)

0

Dobrze napisał. Andres jest w formie? 18 ostatnich meczów bez asysty, 19 ostatnich meczów bez gola. Przemyśl sobie to :)

0

W końcu LUISITO!

0

Iniesta, litości...

0

I magika Rafinhę :P

0

Hehe, rzeczywiście.. z Cesc'iem na 9 :)

0

Dawać Rafinhe...

0

Neymar to świetny zawodnik, ale wciąż się musi dużo nauczyć. W przyszłości z pewnością będzie naszym najlepszym zawodnikiem.

0

Dobry pomysł, ale wolałbym, żeby został wypożyczony do PL :)

0

Co to było? :D:D

3

Rafa, Samper kocury :)

0

Montoya w swoim ostatnim meczu w barwach Barcelony ma okazję w dodatku zagrać na lewej obronie :)

0

Na pewno na Messiego, wyczuwam ironię u MESSIah'a :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?