aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ashraf Ben Ayad (beIN sports): "Neymar took the decision to leave FC Barcelona."
6
On jeden nie boi się powiedzieć tego, co myślą wszyscy :)
1
Niech to już się wreszcie skończy.. Ney, powiedz, że zostajesz i zamykamy temat.
3
A Ty serio uważasz, że po sprzedaży Neymara kupimy klasowych zawodników? No na pewno.
0
Xiaomi Redmi 4X =)
0
Dobra, trzeba się w końcu pogodzić :/
0
Na siłę go tam ściągnął? Skoro zawodnik wyraża chęć przejścia do klubu, to w czym problem? Pep ma powiedzieć "nie, nie ściągnę Cię, bo jesteś z Barcelony?" :D
0
Drugi Sergi Guardiola :v
0
Obym sie mylił, ale wszystko na to wskazuje, że znowu nie poszalejemy na rynku transferowym. Zresztą i tak ściągnięcie Verrattiego i Dembele w jednym okienku byłoby niemożliwe.
2
Powoli zaczynam wierzyć, że on naprawdę chce odejść z PSG. Mam nadzieję, że to nie jest specjalna zagrywka, by wymusić dużo lepszy kontrakt :)
0
Jakoś nie wydaje mi się, by chciał wrócić ;)
0
Zgadzam się z Tobą :)
4
Obawiam się, że oni dopiero zaczęli ;)
0
Mi tam się podobają, zwłaszcza z logiem nowego sponsora :)
Na piłkarzach będą wyglądać jeszcze lepiej.
0
Tak naprawdę nie wiadomo, czy chce odejść i tu jest problem.
0
A niby dlaczego chcieliby nam pomóc? :v
1
"Włoch doskonale wie o zainteresowaniu Barçy i jest podekscytowany możliwością przejścia do tego klubu"
Źródło?
1
W punkt, jak zwykle :)
0
Nie on jeden był wkurzony, że gra nie idzie...
0
Lacazette podobno dogadany już z Atletico =)
0
Sampaoli nigdzie się nie wybiera =)
14
Jakie to piękne, że bardziej rozczarowani są kibice Realu Madryt niż kibice PSG :D
2
Co masz na myśli?
4
Jakie to ma znaczenie? Zdobywa bramki i to się liczy.
0
Mowił, że chce przedłużyć kontrakt ;)
0
Sampaoli powiedział, że chce przedłużyć kontrakt z Sevillą :)
0
Niestety, ale bez środka nie zdziałamy kompletnie nic. To, co grają Gomes i Rakitić woła o pomstę do nieba.
2
Daj sobie spokój, ile można...
1
Bramka jak najbardziej powinna być uznana. Tej ręki juz bliżej ciała nie mógł ułożyć. Troche obiektywizmu.
4
Człowieku, Ty chyba sam siebie nie rozumiesz.