0

Mądra wypowiedź, nie doszukujcie się niczego na siłę :)

0

Nie zagrał kompletnie nic, więc powinien wyciągnąć wnioski, a nie publikować takie rzeczy. W sporcie liczy się przede wszystkim ambicja, jak widać, niektórzy za szybko ją stracili...

0

Muszą zrozumieć, że piłkarze nie są maszynami, NAWET piłkarze Barcy. Liga Mistrzów jest już stracona, ale wciąż jesteśmy w grze o ligę i Puchar Króla, będzie ciężko, ale trzeba wierzyć :)

0

To Ty chyba inny mecz oglądałeś. To nie wina sędziego, to wina całego zespołu, który rozegrał słabe, kolejny raz, spotkanie.

0

Niestety, spadek formy przypadł na decydujący moment sezonu... :(

0

Patrząc na obecną 11 Barcy to średnia wieku nie powala, więc nie ma innego wyjścia :)

0

No właśnie widać jak Barcę stać na takie pensje zawodników :)

3

Ta podwyżka Messiego jest chora, już na ten moment zarabia kosmiczne pieniądze.

1

Właśnie to powinno odróżniać Barcelonę od Realu, by nie postępować dokładnie tak samo jak oni...

2

To już jest chore, niestety. Są rzeczy, których po prostu nie powinno się sprzedawać.

0

Suarez profesor :)

3

Imo, domówki Interu i Borussi najlepsze, a wyjazdówka to zdecydowanie Realu :)

0

Suarez - zbawiciel Barcy :)

0

Całkiem dobrze :)

0

Obyśmy go "wzięli" :)

1

Póki co, Bravo powinien bronić w lidze. MAtS musi nauczyć się pokory, zbyt często się popisuje. I czy tylko ja mam wrażenie, że Claudio ma dużo lepszy refleks?

3

Ładnie się skompromitowaliście przy ocenie Mathieu :) żarty żartami, ale bez przesady.

0

Nie widzisz tu żadnej ironii? Czy tylko udajesz?

0

Kryzys jak nic :((

0

Będzie go brakować, tym bardziej, że NIGDY nie narzekał na rolę, którą pełni. Z drugiej strony Grimaldo dostanie wielką szansę :)

0

źle zrozumiałem, sorry :)

0

Aaa, bzdura ...

0

Pewnie, że mogą :)

0

Zwłaszcza, że Qatar płaci nam małe pieniądze jak na ich możliwości finansowe :)

1

Neymar nie powinien być kapitanem :)

0

W dzisiejszych czasach takie ceny stają się być czymś "normalnym". Tym bardziej za młodego zawodnika, z wielkim potencjałem :)

0

Do czego to porównanie? Całkowicie bez sensu :)

0

No fajnie byłoby zobaczyć Vermaelena jeszcze w tym sezonie ;)

0

Barca stanęła w drugiej połówce, bo im się nie chciało? Ludzie, serio?! Czy Wy naprawde jesteście tacy ograniczeni? Mecz z takim przeciwnikiem, to nie jest to samo, co spotkanie z Cordobą.

2

I dobrze, że go wyrzucił, nie dla drużyny, a dla samego Jordiego - lekcja pokory :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?