aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mądra wypowiedź, nie doszukujcie się niczego na siłę :)
0
Nie zagrał kompletnie nic, więc powinien wyciągnąć wnioski, a nie publikować takie rzeczy. W sporcie liczy się przede wszystkim ambicja, jak widać, niektórzy za szybko ją stracili...
0
Muszą zrozumieć, że piłkarze nie są maszynami, NAWET piłkarze Barcy. Liga Mistrzów jest już stracona, ale wciąż jesteśmy w grze o ligę i Puchar Króla, będzie ciężko, ale trzeba wierzyć :)
0
To Ty chyba inny mecz oglądałeś. To nie wina sędziego, to wina całego zespołu, który rozegrał słabe, kolejny raz, spotkanie.
0
Niestety, spadek formy przypadł na decydujący moment sezonu... :(
0
Patrząc na obecną 11 Barcy to średnia wieku nie powala, więc nie ma innego wyjścia :)
0
No właśnie widać jak Barcę stać na takie pensje zawodników :)
3
Ta podwyżka Messiego jest chora, już na ten moment zarabia kosmiczne pieniądze.
1
Właśnie to powinno odróżniać Barcelonę od Realu, by nie postępować dokładnie tak samo jak oni...
2
To już jest chore, niestety. Są rzeczy, których po prostu nie powinno się sprzedawać.
0
Suarez profesor :)
3
Imo, domówki Interu i Borussi najlepsze, a wyjazdówka to zdecydowanie Realu :)
0
Suarez - zbawiciel Barcy :)
0
Całkiem dobrze :)
0
Obyśmy go "wzięli" :)
1
Póki co, Bravo powinien bronić w lidze. MAtS musi nauczyć się pokory, zbyt często się popisuje. I czy tylko ja mam wrażenie, że Claudio ma dużo lepszy refleks?
3
Ładnie się skompromitowaliście przy ocenie Mathieu :) żarty żartami, ale bez przesady.
0
Nie widzisz tu żadnej ironii? Czy tylko udajesz?
0
Kryzys jak nic :((
0
Będzie go brakować, tym bardziej, że NIGDY nie narzekał na rolę, którą pełni. Z drugiej strony Grimaldo dostanie wielką szansę :)
0
źle zrozumiałem, sorry :)
0
Aaa, bzdura ...
0
Pewnie, że mogą :)
0
Zwłaszcza, że Qatar płaci nam małe pieniądze jak na ich możliwości finansowe :)
1
Neymar nie powinien być kapitanem :)
0
W dzisiejszych czasach takie ceny stają się być czymś "normalnym". Tym bardziej za młodego zawodnika, z wielkim potencjałem :)
0
Do czego to porównanie? Całkowicie bez sensu :)
0
No fajnie byłoby zobaczyć Vermaelena jeszcze w tym sezonie ;)
0
Barca stanęła w drugiej połówce, bo im się nie chciało? Ludzie, serio?! Czy Wy naprawde jesteście tacy ograniczeni? Mecz z takim przeciwnikiem, to nie jest to samo, co spotkanie z Cordobą.
2
I dobrze, że go wyrzucił, nie dla drużyny, a dla samego Jordiego - lekcja pokory :)