aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale za to w całej Europie są :)
0
policyjny :)
0
To prawda, ale grając na takim poziomie nie można sobie pozwolić na takie błędy.
0
Dokładnie. Nie byli lepsi ;)
21
Karny karnym, ale to Bayern sprezentował Realowi finał, a nie sędzia.
2
Przeczytaj dlaczego do tej pory nie było.
0
Od siebie mogę polecić chmielna20, runcolors i worldbox ;)
1
Też warty uwagi. Zdjęcia zrobi najlepsze z tych telefonów, które wymienileś. Czasem zdarza się, że klatkują w nim animacje, czy też aplikacje potrafią się zaciąć, ale generalnie to dobry telefon. Z tym, że jak kupisz to na Twoim miejscu nie wykonywałbym żadnych aktualizacji, które mają na celu spowolnić telefon :)
0
Jeśli zależy Ci na aparacie, to nie wolisz poczekać aż S8 jeszcze bardziej stanieje? W tej chwili już można dorwać za 2000zł, a dopiero miała miejsce premiera S9/S9+, więc cena poleci jeszcze w dół :) ewentualnie w tym czasie dozbierasz brakującą kwotę.
2
Na Twoim miejscu dołożyłbym do Mi6. To naprawdę solidny telefon. Aparaty średnie, to fakt, ale moim zdaniem te w P10 też nie są rewelacyjne ;)
0
A jaka jest maksymalna kwota, którą chcesz przeznaczyć?
1
Jeśli w grę wchodzą tylko te, które wymieniłeś, to uwzględniając Twoje kryteria najlepszym wyborem będzie P10. Jeśli chodzi o wydajność to najlepszy będzie Mi6, ale z jego aparatów raczej nie będziesz zadowolony, jeśli głównie na tym Ci zależy.
2
Myślę, że jednak zostanie na jeszcze jeden sezon. Przynajmniej mam taką nadzieję. Oby, bo bez niego to już nie będzie to samo. :/
2
Zwykła gierka żeby wynegocjować jak najlepszy kontrakt ;)
6
Neymar nie ma łatwego życia z prasą :D ciągle jakieś plotki na jego temat, no ale jak ma być inaczej, skoro co by nie napisali to wszystko dobrze się sprzeda? Zobaczcie, kolejna głupia plotka na jego temat i wszyscy to komentują :)
0
Mimo wszystko szkoda mi go i chciałbym żeby odszedł do klubu, w którym odżyje
4
Dobra, mądra gra ze strony Barcelony :)
0
No, z pewnością...
0
Dobry gest Valverde, gwizdy na pewno nie pomogą.
2
chyba zatrzyma
0
Lepiej bym tego nie ujął :)
1
Ta. Z którym nie możemy sobie dać rady :D
1
ale Tomka to Ty szanuj :)
0
Nie
35
Trzeba jeszcze trochę cierpliwości do Dembele, ale wierzę w tego chłopaka, ma to coś :)
0
Zna ktoś aplikację na smartfona, gdzie można pooglądać mecz w dobrej jakości? Może być płatna.
0
Ja tam wolałem żeby Real wygrał. Rabiot idealnie podsumował wynik meczu :)
0
Pique to nie ma łatwego życia ;)
0
Dasz radę! :D
0
Aparat główny robi bardzo przeciętne zdjęcia w dobrych warunkach oświetleniowych, natomiast w nocy nie masz na co liczyć. Przedni natomiast też nie zachwyca. Ogólnie, jeśli nie zależy Ci głównie na aparacie, a na sprawnym działaniu telefonu to bierz :)