1

ale za to w całej Europie są :)

0

policyjny :)

0

To prawda, ale grając na takim poziomie nie można sobie pozwolić na takie błędy.

0

Dokładnie. Nie byli lepsi ;)

21

Karny karnym, ale to Bayern sprezentował Realowi finał, a nie sędzia.

2

Przeczytaj dlaczego do tej pory nie było.

0

Od siebie mogę polecić chmielna20, runcolors i worldbox ;)

1

Też warty uwagi. Zdjęcia zrobi najlepsze z tych telefonów, które wymienileś. Czasem zdarza się, że klatkują w nim animacje, czy też aplikacje potrafią się zaciąć, ale generalnie to dobry telefon. Z tym, że jak kupisz to na Twoim miejscu nie wykonywałbym żadnych aktualizacji, które mają na celu spowolnić telefon :)

0

Jeśli zależy Ci na aparacie, to nie wolisz poczekać aż S8 jeszcze bardziej stanieje? W tej chwili już można dorwać za 2000zł, a dopiero miała miejsce premiera S9/S9+, więc cena poleci jeszcze w dół :) ewentualnie w tym czasie dozbierasz brakującą kwotę.

2

Na Twoim miejscu dołożyłbym do Mi6. To naprawdę solidny telefon. Aparaty średnie, to fakt, ale moim zdaniem te w P10 też nie są rewelacyjne ;)

0

A jaka jest maksymalna kwota, którą chcesz przeznaczyć?

1

Jeśli w grę wchodzą tylko te, które wymieniłeś, to uwzględniając Twoje kryteria najlepszym wyborem będzie P10. Jeśli chodzi o wydajność to najlepszy będzie Mi6, ale z jego aparatów raczej nie będziesz zadowolony, jeśli głównie na tym Ci zależy.

2

Myślę, że jednak zostanie na jeszcze jeden sezon. Przynajmniej mam taką nadzieję. Oby, bo bez niego to już nie będzie to samo. :/

2

Zwykła gierka żeby wynegocjować jak najlepszy kontrakt ;)

6

Neymar nie ma łatwego życia z prasą :D ciągle jakieś plotki na jego temat, no ale jak ma być inaczej, skoro co by nie napisali to wszystko dobrze się sprzeda? Zobaczcie, kolejna głupia plotka na jego temat i wszyscy to komentują :)

0

Mimo wszystko szkoda mi go i chciałbym żeby odszedł do klubu, w którym odżyje

4

Dobra, mądra gra ze strony Barcelony :)

0

No, z pewnością...

0

Dobry gest Valverde, gwizdy na pewno nie pomogą.

2

chyba zatrzyma

0

Lepiej bym tego nie ujął :)

1

Ta. Z którym nie możemy sobie dać rady :D

1

ale Tomka to Ty szanuj :)

0

Nie

35

Trzeba jeszcze trochę cierpliwości do Dembele, ale wierzę w tego chłopaka, ma to coś :)

0

Zna ktoś aplikację na smartfona, gdzie można pooglądać mecz w dobrej jakości? Może być płatna.

0

Ja tam wolałem żeby Real wygrał. Rabiot idealnie podsumował wynik meczu :)

0

Pique to nie ma łatwego życia ;)

0

Dasz radę! :D

0

Aparat główny robi bardzo przeciętne zdjęcia w dobrych warunkach oświetleniowych, natomiast w nocy nie masz na co liczyć. Przedni natomiast też nie zachwyca. Ogólnie, jeśli nie zależy Ci głównie na aparacie, a na sprawnym działaniu telefonu to bierz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?