0

Racja, nie doczytałem :)

0

Sorry za odp, nie doczytałem :D

2

Ciekawe kto go puści do Realu, przestań :)

1

17 goli, 11 asyst. Może nie chcesz słyszeć? :)

5

Ty tak serio? :D

1

Ale to już było... :)

0

Nie rozumiem tej całej nagonki na Dembele. Chłopak ma po prostu pecha, że kolejna kontuzja dopadła go w tak krótkim odstępie czasu, ale to jeszcze nie powód, by określać go mianem "szklanki" ;)

0

Miejmy nadzieję, że Arda ma jeszcze trochę ambicji :)

0

Co za piękny dzień! Nie spodziewałem się, że sprawy tak szybko sie potoczą, a jednak. Nie mogę się doczekać jego debiutu :)

1

No niestety, taki jest rynek. Trzeba się przyzwyczajać do takich kwot :/

1

Eden, jak już, to prędzej przejdzie do Realu niż do Barcelony :p

5

Widocznie tak skoro zebrał tyle głosów :)

0

A komu Real niby miałby dać ten dożywotni kontrakt? No chyba nie Ramosowi

0

Co, już nic nie powiesz o porozumieniu z Iniestą? Ostatnio mówił, że brakuje tylko podpisu Messiego, a teraz, że brakuje tylko zdjęcia. Cyrk.

50

Śmieszą mnie takie komentarze... Pierwszy mecz i takie wnioski, brawo.

0

To niezly kibic :D

6

Oszust, oszust, oszust!
Iniesta: Is it true there's an agreement in principle over contract renewal? "No."

0

Nie uwierzę już w żadne słowo tej bandy oszustów.

0

Dybala ostatnio powiedział, że jeśli tylko Juventus bedzie go chcial to zostanie tam na zawsze :)

14

W końcu! Oby jeszcze wyszedł transfer Coutinho :)

7

Wszystko to zwykłe kłamstwa. Nie czytam już żadnych plotek w tym okienku transferowym. Koniec.

8

Śmiejecie się, że PSG nigdy nie wygra LM, a prawda jest taka, że maja dużo większe szanse na to niż Barcelona.

17

Wszelkie plakaty z wizerunkiem Coutinho zostały ściągnięte. Coś jest na rzeczy. Sytuacja jak z Neymarem :)

0

I ja się pytam: po co? To już lepiej dać szansę zawodnikom z rezerw, którzy wcale nie są gorsi od niego... No ale nie, lepiej dać 40mln za 29 latka z chińskiej ligi, a później się dziwić, że młodzi uciekają.

0

Coutinho nie do wyciągnięcia, a za Dembele chcą kosmiczną cenę. Czarno widzę te nasze transfery w tym okienku. :(

0

Oni nie muszą go sprzedawać. Wiedzą, że Barcelona ma teraz kasę to chcą jak najwięcej, presja na ściągnięcie Dembele też jest duża :)

0

Na tak wysoką klauzulę musi się zgodzić również sam zawodnik ;)

2

A kiedy on miał czas, by coś osiągnąć? Ma 20 lat... Jest kluczowym zawodnikiem BVB, to już jest osiągnięcie jak na ten wiek.

0

Niestety, takie są ceny za piłkarzy, którzy mają duży potencjał. Musimy się dostosować do rynku, bo w innym wypadku ktoś inny z chęcią go kupi.

1

Dalej nie mogę w to uwierzyć. Straciliśmy genialnego piłkarza. W PSG będzie bogiem, będzie miał jeszcze lepsze warunki niż w Barcelonie, nie tylko finansowe. Gdy przyszedł to wiedziałem od razu, że to nie jest zawodnik, który będzie chciał skończyć karierę w Barcelonie, no ale w życiu bym nie powiedział, że odejdzie akurat tego lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?