aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Racja, nie doczytałem :)
0
Sorry za odp, nie doczytałem :D
2
Ciekawe kto go puści do Realu, przestań :)
1
17 goli, 11 asyst. Może nie chcesz słyszeć? :)
5
Ty tak serio? :D
1
Ale to już było... :)
0
Nie rozumiem tej całej nagonki na Dembele. Chłopak ma po prostu pecha, że kolejna kontuzja dopadła go w tak krótkim odstępie czasu, ale to jeszcze nie powód, by określać go mianem "szklanki" ;)
0
Miejmy nadzieję, że Arda ma jeszcze trochę ambicji :)
0
Co za piękny dzień! Nie spodziewałem się, że sprawy tak szybko sie potoczą, a jednak. Nie mogę się doczekać jego debiutu :)
1
No niestety, taki jest rynek. Trzeba się przyzwyczajać do takich kwot :/
1
Eden, jak już, to prędzej przejdzie do Realu niż do Barcelony :p
5
Widocznie tak skoro zebrał tyle głosów :)
0
A komu Real niby miałby dać ten dożywotni kontrakt? No chyba nie Ramosowi
0
Co, już nic nie powiesz o porozumieniu z Iniestą? Ostatnio mówił, że brakuje tylko podpisu Messiego, a teraz, że brakuje tylko zdjęcia. Cyrk.
50
Śmieszą mnie takie komentarze... Pierwszy mecz i takie wnioski, brawo.
0
To niezly kibic :D
6
Oszust, oszust, oszust!
Iniesta: Is it true there's an agreement in principle over contract renewal? "No."
0
Nie uwierzę już w żadne słowo tej bandy oszustów.
0
Dybala ostatnio powiedział, że jeśli tylko Juventus bedzie go chcial to zostanie tam na zawsze :)
14
W końcu! Oby jeszcze wyszedł transfer Coutinho :)
7
Wszystko to zwykłe kłamstwa. Nie czytam już żadnych plotek w tym okienku transferowym. Koniec.
8
Śmiejecie się, że PSG nigdy nie wygra LM, a prawda jest taka, że maja dużo większe szanse na to niż Barcelona.
17
Wszelkie plakaty z wizerunkiem Coutinho zostały ściągnięte. Coś jest na rzeczy. Sytuacja jak z Neymarem :)
0
I ja się pytam: po co? To już lepiej dać szansę zawodnikom z rezerw, którzy wcale nie są gorsi od niego... No ale nie, lepiej dać 40mln za 29 latka z chińskiej ligi, a później się dziwić, że młodzi uciekają.
0
Coutinho nie do wyciągnięcia, a za Dembele chcą kosmiczną cenę. Czarno widzę te nasze transfery w tym okienku. :(
0
Oni nie muszą go sprzedawać. Wiedzą, że Barcelona ma teraz kasę to chcą jak najwięcej, presja na ściągnięcie Dembele też jest duża :)
0
Na tak wysoką klauzulę musi się zgodzić również sam zawodnik ;)
2
A kiedy on miał czas, by coś osiągnąć? Ma 20 lat... Jest kluczowym zawodnikiem BVB, to już jest osiągnięcie jak na ten wiek.
0
Niestety, takie są ceny za piłkarzy, którzy mają duży potencjał. Musimy się dostosować do rynku, bo w innym wypadku ktoś inny z chęcią go kupi.
1
Dalej nie mogę w to uwierzyć. Straciliśmy genialnego piłkarza. W PSG będzie bogiem, będzie miał jeszcze lepsze warunki niż w Barcelonie, nie tylko finansowe. Gdy przyszedł to wiedziałem od razu, że to nie jest zawodnik, który będzie chciał skończyć karierę w Barcelonie, no ale w życiu bym nie powiedział, że odejdzie akurat tego lata.