1

Ronaldo co za kot :D

0

Gra ktoś w Tibie na Vunirze? :D

0

Ta, 250 od razu.. ;)

2

Nie nadaje się na skrzydło, nie nadaje się na środek, to w końcu gdzie ma grać?

0

Neymar nie ma klauzuli, poza tym ostatnio całował herb PSG, więc raczej nie chce wracać :)

0

Proponuję jej zapoznać się z ojcem Neymara, na pewno sie dogadają.

0

Niby dlaczego? Po co mają mu dawać grać, skoro nie wiąże z nimi przyszłości?

1

Tak, a Rakieta na ławie u Valverde? :)

0

Źle się zaczyna dziać. Dembele musi wejść.

0

Ciekawe kto by mu teraz dał taką pensję jak ma w PSG.. :)

0

W tej chwili 3500zł + faktura, to nie wychodzi aż tak dużo :)

0

Zastanawiam się nad kupnem. Wart swojej ceny? Waham się między Note9 a OnePlusem 6t, który wyjdzie 30 października. W samsungu głównie boję się nakładki, która jest mega ciężka i nawet na dobrym sprzęcie potrafi mulić.

0

Ktoś ma Note9?

0

Ktoś mi powie, dlaczego akurat Barca ma rozegrać mecz w USA? A co z innymi klubami?

0

mój 3T jeszcze bardziej :D

1

Ktoś czeka na OP 6t? :D

0

Trawa dla jednej i drugiej drużyny będzie taka sama. Mam nadzieję, że jeśli przegramy to nie będzie głupich tłumaczeń, że nie wygrali przez murawę :v

0

Może dlatego, że to LM?

1

Tobie "do widzenia". Najlepiej usuń konto

0

Opel vectra B 2.0 136 KM :D

0

Czyżby wypowiedzi Alby nt. Lucho zaraz po jego odejściu zrobiły swoje? :D

0

Note 8 :)
Mam OnePlusa, robią świetne telefony, no ale ekranu i aparatu od Samsunga póki co nie mogą przeskoczyć :)

2

Choćby miał przyjść na jeden sezon to 18 mln za niego to śmieszna kwota :)

3

Dobra, dobra. Już Paulinho był krytykowany, a teraz większość nie rozumie, dlaczego odszedł :D
Jestem pozytywnie nastawiony do tego transferu, ale wiem, że potrzeba czasu :)

0

Widocznie EV wyraził na to zgodę :)

0

Pulsar :D

0

Tak, ŻEROWANIA. Każdy ambitny piłkarz chce się rozwijać, grać jak najwięcej, a On? U nas nie gra, na wypożyczeniach nie gra i mu to odpowiada.

0

Do kiedy Douglas ma kontrakt? Bo już mam dość jego żerowania na klubie :/

0

Od niego wymaga się najwięcej, więc nic dziwnego :p

1

A nie 180? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?