aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ronaldo co za kot :D
0
Gra ktoś w Tibie na Vunirze? :D
0
Ta, 250 od razu.. ;)
2
Nie nadaje się na skrzydło, nie nadaje się na środek, to w końcu gdzie ma grać?
0
Neymar nie ma klauzuli, poza tym ostatnio całował herb PSG, więc raczej nie chce wracać :)
0
Proponuję jej zapoznać się z ojcem Neymara, na pewno sie dogadają.
0
Niby dlaczego? Po co mają mu dawać grać, skoro nie wiąże z nimi przyszłości?
1
Tak, a Rakieta na ławie u Valverde? :)
0
Źle się zaczyna dziać. Dembele musi wejść.
0
Ciekawe kto by mu teraz dał taką pensję jak ma w PSG.. :)
0
W tej chwili 3500zł + faktura, to nie wychodzi aż tak dużo :)
0
Zastanawiam się nad kupnem. Wart swojej ceny? Waham się między Note9 a OnePlusem 6t, który wyjdzie 30 października. W samsungu głównie boję się nakładki, która jest mega ciężka i nawet na dobrym sprzęcie potrafi mulić.
0
Ktoś ma Note9?
0
Ktoś mi powie, dlaczego akurat Barca ma rozegrać mecz w USA? A co z innymi klubami?
0
mój 3T jeszcze bardziej :D
1
Ktoś czeka na OP 6t? :D
0
Trawa dla jednej i drugiej drużyny będzie taka sama. Mam nadzieję, że jeśli przegramy to nie będzie głupich tłumaczeń, że nie wygrali przez murawę :v
0
Może dlatego, że to LM?
1
Tobie "do widzenia". Najlepiej usuń konto
0
Opel vectra B 2.0 136 KM :D
0
Czyżby wypowiedzi Alby nt. Lucho zaraz po jego odejściu zrobiły swoje? :D
0
Note 8 :)
Mam OnePlusa, robią świetne telefony, no ale ekranu i aparatu od Samsunga póki co nie mogą przeskoczyć :)
2
Choćby miał przyjść na jeden sezon to 18 mln za niego to śmieszna kwota :)
3
Dobra, dobra. Już Paulinho był krytykowany, a teraz większość nie rozumie, dlaczego odszedł :D
Jestem pozytywnie nastawiony do tego transferu, ale wiem, że potrzeba czasu :)
0
Widocznie EV wyraził na to zgodę :)
0
Pulsar :D
0
Tak, ŻEROWANIA. Każdy ambitny piłkarz chce się rozwijać, grać jak najwięcej, a On? U nas nie gra, na wypożyczeniach nie gra i mu to odpowiada.
0
Do kiedy Douglas ma kontrakt? Bo już mam dość jego żerowania na klubie :/
0
Od niego wymaga się najwięcej, więc nic dziwnego :p
1
A nie 180? :D