aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A widzą? :D
4
Chcesz żeby Twoja drużyna przegrała Puchar? To niezły kibic.
0
W punkt! :)
0
To jest dramat.
1
Nie śpi, tylko z niego zrezygnował
0
Jak to opinia piłkarzy jest kluczowa? Kluczowa to jest opinia La Rambli :v
0
Tak.. tylko ciekawe dlaczego włoskie media milczą na ten temat :)
1
Xiaomi Redmi Note 7
0
Nie nazywaj ich kibicami :D
0
To chyba nie zdajesz sobie sprawy z czym wiązałoby się zerwanie kontraktu :D
To klub akceptuje albo odrzuca projekty, więc ewidentnie musieli zatwierdzić pomysł na takie koszulki.
1
Nie może zrozumieć? To niech obejrzy powtórkę swojego występu.
0
No nie gadaj... serio?
0
1. Narcos
2. Wataha
3. Breaking Bad
4. Dom z papieru
5. Stranger Things
0
Ale tylko we Włoszech :)
66
Ter Stegen nadawałby się na kapitana jak nikt inny w tej drużynie. Ot, takie moje przemyślenie.
1
Broni interesów piłkarza i przede wszystkim swoich, co w tym dziwnego?
8
Jaja sobie robisz?
0
Mówił, że zostaje :)
7
Umtiti absolutnie nie może odejść z klubu. Czyżby kibice tak szybko zapomnieli o grze Big Sama w formie?
2
I Ciebie przy okazji
0
To pomyśl tylko gdzie bylibyśmy gdyby nie Messi...
0
Nie kieruj się sympatią. Xavi póki co nie ma żadnego doświadczenia.
1
Jedynie Vidal walczył tak jak powinna to zrobić cała drużyna. Niestety, ale po raz kolejny nie było widać zaangażowania, woli walki. Tak jakby Barcelona od początku była pewna, że nie zmarnuje przewagi wypracowanej u siebie. Wielkie brawa dla Liverpoolu, bo to oni powinni być podłamani, w końcu sam trener powiedział, że nie myśleli nawet o wyeliminowaniu Barcy. Po bramce na 3:0 nadal żadnej reakcji, coraz większy strach i to musiało się tak skończyć. Zabrakło też wczoraj lidera, tego, który zawsze ciągnie ten zespół. I nie chodzi mi o to, że mu nie szło, tylko o to, że tuptał sobie przez cały mecz jakby mu w ogóle nie żależało. Kompletnie nie potrafię tego zrozumieć. Kolejna sprawa to Coutinho, który nadal nic nie dał drużynie. Od początku go bronię, ale moja cierpliwość i nadzieja, że w końcu sie przełamie, powoli się kończy. Ale i tak najbardziej zawiódł mnie Alba, bo już dawno nie odwalil takiego przedstawienia, istny dramat. Nie zwalałbym też całej winy na Valverde, że nie potrafił zmotywować zawodników. Czym jeszcze trzeba ich zmotywować by chcieli walczyć o najważniejsze trofeum, a nie przejść obok meczu? Kolejne miliony do pensji?...
15
Też Was krew zalewa jak patrzycie na symulki Alby i Suareza? Moim zdaniem powinny być za to nakładane dodatkowe kary.
5
Dziwi Cię to? Każdy chce zarabiać jak najwięcej :) powalczył o swoje.
0
Szczerze? Zamiast zwykłego P30 wziąłbym S10e :)
Ale samym P30 Pro już na pewno warto się zainteresować, możliwości fotograficzne zostawiają w tyle konkurencję :)
0
Że komuś nie szkoda czasu, by pisać takie brednie ;)
0
Pique, wyciągaj kamerę :D
0
Jak myślicie, gdzie pójdzie Rabiot? :)
21
Widzę, że same zachwyty nad losowaniem :D
Podobnie jak w poprzedniej edycji LM... :D