aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MiGzi Ostatnio dostałem sms, że w związku z falą oszustw zaprzestają wysyłać sms, tylko trzeba sobie sprawdzać na aplikacji.
0
MSI B450-A Pro, czy MSI B450A-Pro Max do Ryzena 5 3600?
0
Jeśli kupiłem dostęp do Fify za 15zł (10 godzin gry) i teraz chcę kupić wersję standardową, to dostęp będę miał dopiero 27.09?
0
@ranger3120 R5 3600?
2
@messi564 dokładnie :)
0
@TheNekro94 Sypię ok. 30g suszu, zbyt mało? :D
0
Pytanie do yerbowiczów. Ile razy zalewacie jeden susz? :)
0
@YouShouldListenToMe po 2 Miłosławy na promce za 5,98? :D
6
@YouShouldListenToMe Podobno w tym roku ryby sie potopiły, ale życzę powodzenia! :D
0
@Quahoo No i tyle wystarczy.
0
@mauerinho mam 6 gb i nigdy nie doświadczyłem żadnych laggów czy zacięcia sie telefonu chociażby na ułamek sekundy :)
1
Dobra, detoks. Widzimy się 02.09, do zobaczenia :D
0
@Katalończyk 99 Panuje optymizm!
0
@Tales_Omletu to prawda :D
0
@Tales_Omletu np. w Hiszpanii ten gest nie jest odbierany jako brak kultury
0
@krychukrychowski Dziś zamówiony Ryzen 5 3600 :)
0
@Kepojus Neymar? Obniżyć pensje? A to dobre :D ktoś w to uwierzył?
2
@BarcaInfo No to proponuję nie łykać wszystkiego, co wymyślają pismaki. Rozczarowanie będzie znacznie mniejsze :)
0
Jesteście niemożliwi :D
0
@fcbheroes Hybrydowy, a nie drewniany :D
1
@SeeleyBooth Dokładnie :)
0
@SeeleyBooth Trzeba być wybitnie inteligentnym, by napadać taksówkarza z nożem, gdy ten ma rejestrator w samochodzie :D
4
@sila101 Lepiej 55" i postaw na jakość ;)
0
Skoro Messi tak bardzo chce Neymara to niech sie dołoży :v
0
@Norkusik Honda Civic VIII 1.8 140KM. Mam i mogę polecić, całkowicie bezawaryjne auto.
0
@ViscaBarca123 Roberto za to też nie powala jakością gry w obronie
1
Pierwszy mecz w sezonie, a typy już zwalniają Valverde XD
0
@xJLx Nie ma blokad telefonu, Orange nie może nałożyć blokady na nie swój telefon. Wraz z zawarciem umowy właścicielem telefonu staje się klient. A jeśli już się tak boicie to odpowiednie spisanie umowy nie stanowi raczej wielkiego problemu.
0
@draxidox Jaki jest sens przepłacania? Wystarczy poprzeglądać OLX, S10+ można dorwać w cenie 2800-3000zł.
20
To już nie La Rambla, a La Neymar