0

@MiGzi Ostatnio dostałem sms, że w związku z falą oszustw zaprzestają wysyłać sms, tylko trzeba sobie sprawdzać na aplikacji.

0

MSI B450-A Pro, czy MSI B450A-Pro Max do Ryzena 5 3600?

0

Jeśli kupiłem dostęp do Fify za 15zł (10 godzin gry) i teraz chcę kupić wersję standardową, to dostęp będę miał dopiero 27.09?

0

@ranger3120 R5 3600?

2

@messi564 dokładnie :)

0

@TheNekro94 Sypię ok. 30g suszu, zbyt mało? :D

0

Pytanie do yerbowiczów. Ile razy zalewacie jeden susz? :)

0

@YouShouldListenToMe po 2 Miłosławy na promce za 5,98? :D

6

@YouShouldListenToMe Podobno w tym roku ryby sie potopiły, ale życzę powodzenia! :D

0

@Quahoo No i tyle wystarczy.

0

@mauerinho mam 6 gb i nigdy nie doświadczyłem żadnych laggów czy zacięcia sie telefonu chociażby na ułamek sekundy :)

1

Dobra, detoks. Widzimy się 02.09, do zobaczenia :D

0

@Katalończyk 99 Panuje optymizm!

0

@Tales_Omletu to prawda :D

0

@Tales_Omletu np. w Hiszpanii ten gest nie jest odbierany jako brak kultury

0

@krychukrychowski Dziś zamówiony Ryzen 5 3600 :)

0

@Kepojus Neymar? Obniżyć pensje? A to dobre :D ktoś w to uwierzył?

2

@BarcaInfo No to proponuję nie łykać wszystkiego, co wymyślają pismaki. Rozczarowanie będzie znacznie mniejsze :)

0

Jesteście niemożliwi :D

0

@fcbheroes Hybrydowy, a nie drewniany :D

1

@SeeleyBooth Dokładnie :)

0

@SeeleyBooth Trzeba być wybitnie inteligentnym, by napadać taksówkarza z nożem, gdy ten ma rejestrator w samochodzie :D

4

@sila101 Lepiej 55" i postaw na jakość ;)

0

Skoro Messi tak bardzo chce Neymara to niech sie dołoży :v

0

@Norkusik Honda Civic VIII 1.8 140KM. Mam i mogę polecić, całkowicie bezawaryjne auto.

0

@ViscaBarca123 Roberto za to też nie powala jakością gry w obronie

1

Pierwszy mecz w sezonie, a typy już zwalniają Valverde XD

0

@xJLx Nie ma blokad telefonu, Orange nie może nałożyć blokady na nie swój telefon. Wraz z zawarciem umowy właścicielem telefonu staje się klient. A jeśli już się tak boicie to odpowiednie spisanie umowy nie stanowi raczej wielkiego problemu.

0

@draxidox Jaki jest sens przepłacania? Wystarczy poprzeglądać OLX, S10+ można dorwać w cenie 2800-3000zł.

20

To już nie La Rambla, a La Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?