aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Chwytliwy Racja. Spamujesz jak głupi. Pozdrawiam.
0
Ale że Sergio strzelił?
1
@krzychu1526 wstawiałem pięć miesiecy temu
1
@Avada Kedavra Z laptopami Lenovo jestem związany 7 lat i nigdy nie było z nimi najmniejszego problemu, także jak najbardziej można polecić :)
0
@Konradomoreno No to przede wszystkim podaj budżet. Dla jednych "lepszy" będzie za 3000zł, dla innych za 10000zł.
1
Spokojnie, będzie tryplet.
0
@deyna2018 Pod Ryzeny masz dwie fajne płyty, B450 Tomahawk Max i B450 A-Pro Max. Osobiście mam tą drugą z Ryzenem 5 3600 i szczerze polecam.
2
@BarcaInfo kiedyś to było... a teraz już nie jest
0
Czy ktoś z Was był na Camp Nou i miał miejsce w sektorze Grada General (najwyżej)?
Widać coś stamtąd? :D
2
@Jakubeusz z takim budżetem upolujesz Huawei Watch GT
0
@Rini_Cule Jeśli masz za dużo wolnego czasu to jak najbardziej :)
0
@Kacstiff Nie przeczytałem ani jednej lektury. Oczywiście nie ma się czym chwalić, wręcz przeciwnie, ale nie przeszkodziło mi to w zdaniu matury pisemnej na 71%. Wystarczyło czytać szczegółowe streszczenia i po prostu chodzić na lekcje, gdy lektury były omawiane. Co do ostatniego pytania - moim zdaniem Przedwiośnie.
2
Jak dla mnie pierwszy komplet słaby, natomiast kolejne dwa są piękne
4
@Hubertusk Domowa to chyba jakiś żart :D
0
@Chaoss Opera, zmieniłem z Chrome i jestem zadowolony
0
@nabial również wróciłem, mega dobry film
0
@deyna2018 Polecam zasilacz Seasonic Focus Gold 550W, 10 lat gwarancji, cichutki. Cena adekwatna do jakości.
1
@NaFazieHitman no i co teraz, hejterzy?
0
Lahoz, jak ja cie nienawidzę.
1
@Messibestplayerintheworld Ale bym pooglądał taką Barcelonę z Sevillą w sobotni wieczór, Barcelonę, która w pięknym stylu ogrywa rywala... a, nie, czekaj...
0
@adambądkowski93 I w rzeczywistości jest tak jak myślisz. Oczywiście, takie opony jakościowo są coraz lepsze, ale nadal wiele im brakuje :)
1
Niech już będzie po wyborach. Rzygam już tą całą propagandą.
5
@Colon Cisowianka gazowana, ze smacznego plastiku :D
0
@VanBest Popatrz sobie na polecane zestawy. Np tutaj: https://techlipton.pl/polecane-zestawy-komputerowe/ lub:
https://www.purepc.pl/artykuly/zestawy_komputerowe
Jak już zasięgniesz trochę wiedzy, to sam najlepiej będziesz wiedział jakie podzespoły dobrać :)
3
@Dzemix111 Redmi Note 7
1
@sewciu50 euro agd
0
@Grzesior667 Ok, dzięki :D
0
Jeśli mam już zainstalowaną Fifę 20 z Origina i teraz kupię wersję CD, to wystarczy, że w Originie wpiszę kod z CD i będzie działać? Bez odpalania płytki?
1
@Lamora To może spróbuj zaczynać dzień wcześniej, mam tu na myśli wcześniejsze budzenie się. Tak z ciekawości - ile posiłków dziennie jesz? Może warto je rozbić na większą ilość, skoro porcje Cię wykańczają? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika