4

Na LR euforia większa niż po zdobyciu LM :v

0

@Konradomoreno Ostatnimi czasy ich relacje raczej się oziębiły :)

0

@Artsss Zatrudnijmy kilku trenerów, każdy do innych rozgrywek :D

4

Żaden Xavi, to nie jego czas

0

Ktoś wie, kiedy można było kupić bilety na mecz z Napoli? Sprawdzam codziennie, a już jest info, że niedostępne.

0

@Nano22 Muzeum Kosmosu :D

0

Ktoś wie, czy będą jeszcze dostępne bilety na mecz z Napoli na oficjalnej stronie? Zaraz po losowaniu zaznaczyłem opcję, by powiadomili mnie jak będą dostępne bilety, natomiast nie dostałem żadnego maila, a wygląda na to, że bilety już były w sprzedaży i teraz jest widoczna opcja "Chcesz żebyśmy cie powiadomili, gdy bilety będą ponownie w sprzedaży?"

0

@Mati90fcb Pieniądze na wojsko Iranu to zaledwie 2% pieniędzy, które przeznacza USA na swoją armię, więc o czym mowa?

0

@Nano22 @Colon Jakie są Wasze ulubione smaki yerby?

0

Oho, znów Neymar. Zatem latem dalej nie będziemy się nudzić :D

0

Ktoś może polecić strony z kurtkami snowboardowymi? Chodzi mi o kurtki z ciekawymi motywami :)

1

Ktoś się orientuje od ilu do ilu zł mogą kosztować bilety na mecz z Napoli na trybunie środkowej? Obojętnie czy nisko czy wysoko. Mniej więcej.

3

Dziś na obiad makaron z tuńczykiem, pomidorami i jalapeno. Pozdrawiam.

16

Będzie wspólna popijawa w hotelu :D

0

Kiedy będą dostępne bilety na mecz domowy? Ktoś wie? :D

0

@MarioVeB! gcam najlepsza do zdjęć nocnych :)

0

@Adriano99 Naturalna kolej rzeczy, wiecznie grał nie będzie :D

0

@ofenzywa szanuje, u mnie Pepper przez ostatnie dni włączany kilkadziesiąt razy :v

0

Co ciekawego dorwaliście na BF/CM?

1

@NemeZis93 No i co teraz powiesz?

1

@Mankind bo za dużo nasypałeś, zacznij od 1/4 naczynia, stopniowo zwiększaj. Miałem podobnie, serce mi szybko biło, w głowie się kręciło :D

1

@Mankind jak najbardziej :D

0

@ranger3120 szczerze to nie wiem, przetestowałem póki co tylko kilka smaków :D

0

@Bykunn Ja mam ten sam problem, ale póki co ćwiczę silną wolę :D

0

@Bykunn Jak jesteś na redukcji 2000 kcal, to przekroczysz to zapotrzebowanie jedząc samego Drwala i nic poza tym w ciągu jednego dnia :D warto?

0

@kuba1794 Jeśli chodzi o bezawaryjność to Honda Civic VIII 1.8 140KM, benzyna.

0

@marcin000019 Smakuje :D ale z kolei mi despalda nie siedzi zbytnio.

1

@ViscaBarca123 U mnie dziś Frutos del Bosque :D

1

@ToWinaSedziego Nie kupuj tej FIFY mordo

1

@PrinceDamon purepc / techlipton

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?