aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Na LR euforia większa niż po zdobyciu LM :v
0
@Konradomoreno Ostatnimi czasy ich relacje raczej się oziębiły :)
0
@Artsss Zatrudnijmy kilku trenerów, każdy do innych rozgrywek :D
4
Żaden Xavi, to nie jego czas
0
Ktoś wie, kiedy można było kupić bilety na mecz z Napoli? Sprawdzam codziennie, a już jest info, że niedostępne.
0
@Nano22 Muzeum Kosmosu :D
0
Ktoś wie, czy będą jeszcze dostępne bilety na mecz z Napoli na oficjalnej stronie? Zaraz po losowaniu zaznaczyłem opcję, by powiadomili mnie jak będą dostępne bilety, natomiast nie dostałem żadnego maila, a wygląda na to, że bilety już były w sprzedaży i teraz jest widoczna opcja "Chcesz żebyśmy cie powiadomili, gdy bilety będą ponownie w sprzedaży?"
0
@Mati90fcb Pieniądze na wojsko Iranu to zaledwie 2% pieniędzy, które przeznacza USA na swoją armię, więc o czym mowa?
0
@Nano22 @Colon Jakie są Wasze ulubione smaki yerby?
0
Oho, znów Neymar. Zatem latem dalej nie będziemy się nudzić :D
0
Ktoś może polecić strony z kurtkami snowboardowymi? Chodzi mi o kurtki z ciekawymi motywami :)
1
Ktoś się orientuje od ilu do ilu zł mogą kosztować bilety na mecz z Napoli na trybunie środkowej? Obojętnie czy nisko czy wysoko. Mniej więcej.
3
Dziś na obiad makaron z tuńczykiem, pomidorami i jalapeno. Pozdrawiam.
16
Będzie wspólna popijawa w hotelu :D
0
Kiedy będą dostępne bilety na mecz domowy? Ktoś wie? :D
0
@MarioVeB! gcam najlepsza do zdjęć nocnych :)
0
@Adriano99 Naturalna kolej rzeczy, wiecznie grał nie będzie :D
0
@ofenzywa szanuje, u mnie Pepper przez ostatnie dni włączany kilkadziesiąt razy :v
0
Co ciekawego dorwaliście na BF/CM?
1
@NemeZis93 No i co teraz powiesz?
1
@Mankind bo za dużo nasypałeś, zacznij od 1/4 naczynia, stopniowo zwiększaj. Miałem podobnie, serce mi szybko biło, w głowie się kręciło :D
1
@Mankind jak najbardziej :D
0
@ranger3120 szczerze to nie wiem, przetestowałem póki co tylko kilka smaków :D
0
@Bykunn Ja mam ten sam problem, ale póki co ćwiczę silną wolę :D
0
@Bykunn Jak jesteś na redukcji 2000 kcal, to przekroczysz to zapotrzebowanie jedząc samego Drwala i nic poza tym w ciągu jednego dnia :D warto?
0
@kuba1794 Jeśli chodzi o bezawaryjność to Honda Civic VIII 1.8 140KM, benzyna.
0
@marcin000019 Smakuje :D ale z kolei mi despalda nie siedzi zbytnio.
1
@ViscaBarca123 U mnie dziś Frutos del Bosque :D
1
@ToWinaSedziego Nie kupuj tej FIFY mordo
1
@PrinceDamon purepc / techlipton