aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak, Matju mamy :)
0
dobre prowo, pozdrawiam
1
Mathieu powtórka z meczu z Valencią :)
0
Ivan, pięknie! :)
0
A staraj się, staraj... :D
1
0
Niby kogo Barca miałaby sciągnąć z ligi hiszpańskiej? Na uwagę zasługuje też fakt, że w wypadku ściągnięcia kolejnego stopera, Vermaelen nie mógłby zagrać do 2016.
0
Chciałbym zobaczyć Ter Stegena i Montoyę w pierwszym składzie :)
1
Koszulka rodem z bazaru. Tragedia. Mam nadzieję, że nasz zarząd nie zgodzi się na takie trykoty. Już wolałbym wzór Pumy :)
1
Indywidualnie Mistrzostw nie zdobył, więc nie rozumiem, dlaczego akurat musiał tam się znaleźć jakiś niemiec, zamiast Messiego.
0
Parodia. Nic dodać, nic ująć. Opóźnianie gry? No krew mnie zaleje. Dostał butelką, to chyba logiczne, że najpierw chciał złagodzić ból i nie myślał o tym, że "gra na czas". Gdy dostał miał od razu zejść za linię boczną?... Ciekawe jak wyrozumiały arbiter postąpiłby na jego miejscu.
0
Co za tydzień! Najpierw oglądam z trybun CN jak Barcelona gromi Sevillę i Messi pobija rekord. Teraz kolejny bardzo dobry mecz, kolejny hat trick Messiego, debiutancka bramka Suareza i kolejny rekord genialnego Leo...
0
Luis zaczął strzelać :) teraz już go nic nie zatrzyma...
0
Leci ktoś jutro z Katowic na mecz?
6
Prowo czy serio? Wiadomo, że Messi bije go na głowę, mimo że aktualnie nie jest w najlepszej formie, czego nie można powiedzieć o Cristiano. Nie zmienia to faktu, że Messi pobił więcej rekordów, zdobył więcej indywidualnych nagród i już wkrótce pobije dwa ważne rekordy. #flyorfly
0
Taaa, zamknijcie nam jeszcze zawodników.
0
To było pytanie retoryczne... po prostu jestem wkurzony.
0
Dlaczego mamy ten cholernie głupi zakaz?...
0
Nie nastawiałbym się na to, chociaż modlić się o to nie zaszkodzi :)
0
Hehe, kupmy... na pewno nie w następnym roku :)
1
Autor pokazał dobre rozwiązania, myślę, że mogłyby się sprawdzić. Swoją drogą, ciekawe jakby wyglądała gra z dwoma pivotami.Obyśmy w końcu dobrze zagrali i wygrali z Sevillą. Ciężko by mi było patrzeć na bezsilność Barcy z wysokości trybun...
0
To nie wiem, u mnie jest, gram karierę :)
1
Pomocnika, powiadasz?
1
Życzę mu szczęścia w innym klubie, u nas go nie znajdzie, niestety. Nie jego wina, że tym klubem rządzą hipokryci.
0
Jest, ma 69 :) ...
0
A u nas nie pasuje? Według mnie mógłby zastępować Alvesa, ale to Mister decyduje i widocznie Martin nie dorasta do pięt "diabłowi tasmańskiemu", skoro nie dostaje szansy.
2
Sprzedaliśmy Thiago - problemy w pomocy
Sprzedaliśmy Cesca - pomoc nie istnieje
0
Ciężko jest to mówić, ale taka prawda. Cała odpowiedzialność spoczywa na LE żeby to zmienić.
0
Co z naszym stylem? Właśnie w tym tkwi problem, że my go obecnie nie posiadamy. Nie można go nazwać ani tiki-taką, bo wymieniamy podania zbyt wolno i nic z tego nie wynika, ani też nie gramy z kontry, która jest głównym atrybutem naszych rywali.
0
Pedro i Munir dali nam bardzo dużo, jednak ze względu na przebieg meczu konieczne okazało się wejście Luisa Suáreza i Neymara”.
Haha...