0

tak, Matju mamy :)

0

dobre prowo, pozdrawiam

1

Mathieu powtórka z meczu z Valencią :)

0

Ivan, pięknie! :)

0

A staraj się, staraj... :D

1

0

Niby kogo Barca miałaby sciągnąć z ligi hiszpańskiej? Na uwagę zasługuje też fakt, że w wypadku ściągnięcia kolejnego stopera, Vermaelen nie mógłby zagrać do 2016.

0

Chciałbym zobaczyć Ter Stegena i Montoyę w pierwszym składzie :)

1

Koszulka rodem z bazaru. Tragedia. Mam nadzieję, że nasz zarząd nie zgodzi się na takie trykoty. Już wolałbym wzór Pumy :)

1

Indywidualnie Mistrzostw nie zdobył, więc nie rozumiem, dlaczego akurat musiał tam się znaleźć jakiś niemiec, zamiast Messiego.

0

Parodia. Nic dodać, nic ująć. Opóźnianie gry? No krew mnie zaleje. Dostał butelką, to chyba logiczne, że najpierw chciał złagodzić ból i nie myślał o tym, że "gra na czas". Gdy dostał miał od razu zejść za linię boczną?... Ciekawe jak wyrozumiały arbiter postąpiłby na jego miejscu.

0

Co za tydzień! Najpierw oglądam z trybun CN jak Barcelona gromi Sevillę i Messi pobija rekord. Teraz kolejny bardzo dobry mecz, kolejny hat trick Messiego, debiutancka bramka Suareza i kolejny rekord genialnego Leo...

0

Luis zaczął strzelać :) teraz już go nic nie zatrzyma...

0

Leci ktoś jutro z Katowic na mecz?

6

Prowo czy serio? Wiadomo, że Messi bije go na głowę, mimo że aktualnie nie jest w najlepszej formie, czego nie można powiedzieć o Cristiano. Nie zmienia to faktu, że Messi pobił więcej rekordów, zdobył więcej indywidualnych nagród i już wkrótce pobije dwa ważne rekordy. #flyorfly

0

Taaa, zamknijcie nam jeszcze zawodników.

0

To było pytanie retoryczne... po prostu jestem wkurzony.

0

Dlaczego mamy ten cholernie głupi zakaz?...

0

Nie nastawiałbym się na to, chociaż modlić się o to nie zaszkodzi :)

0

Hehe, kupmy... na pewno nie w następnym roku :)

1

Autor pokazał dobre rozwiązania, myślę, że mogłyby się sprawdzić. Swoją drogą, ciekawe jakby wyglądała gra z dwoma pivotami.Obyśmy w końcu dobrze zagrali i wygrali z Sevillą. Ciężko by mi było patrzeć na bezsilność Barcy z wysokości trybun...

0

To nie wiem, u mnie jest, gram karierę :)

1

Pomocnika, powiadasz?

1

Życzę mu szczęścia w innym klubie, u nas go nie znajdzie, niestety. Nie jego wina, że tym klubem rządzą hipokryci.

0

Jest, ma 69 :) ...

0

A u nas nie pasuje? Według mnie mógłby zastępować Alvesa, ale to Mister decyduje i widocznie Martin nie dorasta do pięt "diabłowi tasmańskiemu", skoro nie dostaje szansy.

2

Sprzedaliśmy Thiago - problemy w pomocy
Sprzedaliśmy Cesca - pomoc nie istnieje

0

Ciężko jest to mówić, ale taka prawda. Cała odpowiedzialność spoczywa na LE żeby to zmienić.

0

Co z naszym stylem? Właśnie w tym tkwi problem, że my go obecnie nie posiadamy. Nie można go nazwać ani tiki-taką, bo wymieniamy podania zbyt wolno i nic z tego nie wynika, ani też nie gramy z kontry, która jest głównym atrybutem naszych rywali.

0

Pedro i Munir dali nam bardzo dużo, jednak ze względu na przebieg meczu konieczne okazało się wejście Luisa Suáreza i Neymara”.
Haha...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?