aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ile mieliśmy jeszcze czekać na szczyt jego formy?
0
Mogłoby to logo być trochę mniejsze, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia :)
0
Rudy z Barcy :)
4
Krótko, zwięźle i na temat.
7
To jest jakaś parodia. Mes que un Club...
0
Zamiast Piszczka - Cuadrado, a Reus zostaje w Borussi (potwierdzone) :)
8
Dlaczego dziwna? Rozumiem przywiązanie, ale Rakitić może wnieść (i oby tak było) dużo więcej niż Cesc, któremu życzę miłego powrotu do PL :)
1
Skoro za Rakitića chcą TYLKO 18 mln (za takiego zawodnika ta kwota to śmiech), a Barcelona zaproponowała 10-12mln, to już widzę jak wpłacają 41mln za Ardę :)
Tak, wiem... to początkowa oferta za Ivana, ale pewnie skończy się na tym, że zaproponują max. 15 mln, a jak Sevilla odrzuci to skończą się dalsze negocjacje, bo "ZA DROGO!"
2
Pytanie retoryczne. Andoni Zubizaretta.
1
I co się spinacie? Rynek transferowy się dopiero zaczął. :)
0
Taaa.. szukajcie, a znajdziecie... Już do reszty zwariowali. Próbują na siłę coś znaleźć albo na Barcę albo na jej zawodników. Żenada.
1
Deulofeu :)
0
Ciekawe, kogo teraz nasi znakomici skauci znajdą :)
6
Klauzula 35 milionów jak za takiego zawodnika to śmiech na sali. Pytanie tylko, czy chce odejść.
0
Taka tradycja? :)
2
Dokładnie. Boże... widzisz i nie grzmisz...
1
Mam nadzieję, że to tylko plotki o odejściu Cesc'a. Idąc tym tokiem, w następnym roku sprzedamy Ney'a za 30mln.
0
Skoro nie chcą go sprzedać, to chyba proste, że chcą odstraszyć wielkie kluby ceną. Nie rozumiem Was. Myślicie, że każdy klub będzie chciał sprzedawać swoich fundamentalnych zawodników, tylko dlatego, że Barcelona ich chce? W tej chwili najlepszym wyjściem byłby Laporte, zważając na jego wiek i potencjał. Cena oczywiście też jest nie mała, ale jak Barca tyle nie da, to ktoś inny da.
0
Wyjdź stąd.
1
Jeśli to prawda, to będę zadowolony :) dobrze, że dali sobie spokój z Luizem.
0
Jak nie ma zaangażowania? Ty wiesz, co piszesz?
0
Chyba Ty, sezonowcu.
0
Weź wyjdź.
0
No wiesz co... :D
0
Silva nie odejdzie z PSG... myślisz, że PSG sprzeda obrońcę, który jest filarem drużyny? Im na pieniądzach nie zależy.
Co innego jest grą w reprezentacji, a co innego w klubie. Patrz: Neymar.
Nie żebym coś miał do Neymara, bo to przyszłość naszego klubu, ale zdecydowanie lepiej gra w reprezentacji, gra przede wszystkim z luzem, czego jeszcze nie może wprowadzić do klubu :)
0
Transfer nierealny :)
0
Co Wy chcecie od Messiego? To takie dziwne, że martwi się o to, czy jego drużyna będzie w stanie walczyć o najwyższe cele w następnym sezonie?
Mimo że nie jestem zwolennikiem sprzedawania i kupowania wszystkich po nieudanym sezonie, to jednak sądzę, że Agüero by nam się przydał. Ani Cesc, ani Alexis nie zapewnią nam na 9tce tego, co zapewnia Sergio :)
1
Neymar spłaci swój dług, uwierz :)
0
Piszecie, że 57mln za Neymara to dużo, za dużo. Nie wiecie pewnie, ile już pieniędzy się zwróciło za same koszulki...
0
Wyraziłem tylko swoją opinię, masz prawo się z nią nie zgadzać :)
Nie chodziło mi o to żeby zrównać go z ziemią, a o małe upomnienie. Widocznie Tata jest za dobry dla swoich podopiecznych.