0

Haha, dopiero było "cieszę się, że Deulofeu wrócił", a teraz widzę, że każdego on denerwuje :)

0

Tak btw. to jak się czyta Nice?

0

Jaki Alexis? Jaki Suarez? Przecież to Cuadrado.. co Wy?

8

Boli, bo Real przegrywa? Wyp*erdalaj.

0

Munir :P

0

PENALTI

0

Rakitić...

1

To zakładaj konto na realmadryt.pl, na co czekasz?

0

Gol w poprzednim presezonie :)

0

Adama co za czołg :D

5

prowo? :D

0

Mnie też :P

2

Raczej "Messi, Neymar, Suarez, wracajcie!"

0

Pique

1

W ogóle przegrywamy 0:1.

1

Niektórzy nie powinni mieć tu prawa komentowania, naprawdę.

0

Już płaczecie? ...

0

ładnie, MAtS :)

0

Jeszcze transmisji nie włączyłem, dlatego pytam. Ale dzięki za odpowiedź :P

0

Były jakieś zmiany w II połowie? :)

0

Zawodników z Barcy B?

0

Jest :)

0

On nad tym nie panuje...

3

To już jest po prostu chore... FIFA chce sprawiedliwości i uczciwości, tylko szkoda, że oni nie mają nic z tymi terminami związanego.

7

Według PFA, Luis Suárez może natomiast:
- grać w gry piłkarskie na konsoli

Haha... Boże, widzisz i nie grzmisz...

0

Inaczej to zrozumiałem, sorry.. Ale fakt, że nadruk nie jest najładniejszy.
ostry wjazd #red_alert

13

Na ten moment jedyna mądra opcja, walczyć o niego :)

0

Zobaczymy, czy napiszesz to samo, jak będzie walczył z Leo o króla strzelców w La Liga :)

0

Oby sprowadzili kogoś jeszcze przed okresem przygotowawczym... :v

0

Laporte podpisał kolejny kontrakt z Bilbao, jego klauzula wynosi teraz - nie 36, a 42 miliony. Zarząd na pewno nie wyda takiej sumy, poza tym jakby sam obrońca chciał odejść to nie podpisywałby kolejnej umowy. Chyba logiczne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?