aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha, dopiero było "cieszę się, że Deulofeu wrócił", a teraz widzę, że każdego on denerwuje :)
0
Tak btw. to jak się czyta Nice?
0
Jaki Alexis? Jaki Suarez? Przecież to Cuadrado.. co Wy?
8
Boli, bo Real przegrywa? Wyp*erdalaj.
0
Munir :P
0
PENALTI
0
Rakitić...
1
To zakładaj konto na realmadryt.pl, na co czekasz?
0
Gol w poprzednim presezonie :)
0
Adama co za czołg :D
5
prowo? :D
0
Mnie też :P
2
Raczej "Messi, Neymar, Suarez, wracajcie!"
0
Pique
1
W ogóle przegrywamy 0:1.
1
Niektórzy nie powinni mieć tu prawa komentowania, naprawdę.
0
Już płaczecie? ...
0
ładnie, MAtS :)
0
Jeszcze transmisji nie włączyłem, dlatego pytam. Ale dzięki za odpowiedź :P
0
Były jakieś zmiany w II połowie? :)
0
Zawodników z Barcy B?
0
Jest :)
0
On nad tym nie panuje...
3
To już jest po prostu chore... FIFA chce sprawiedliwości i uczciwości, tylko szkoda, że oni nie mają nic z tymi terminami związanego.
7
Według PFA, Luis Suárez może natomiast:
- grać w gry piłkarskie na konsoli
Haha... Boże, widzisz i nie grzmisz...
0
Inaczej to zrozumiałem, sorry.. Ale fakt, że nadruk nie jest najładniejszy.
ostry wjazd #red_alert
13
Na ten moment jedyna mądra opcja, walczyć o niego :)
0
Zobaczymy, czy napiszesz to samo, jak będzie walczył z Leo o króla strzelców w La Liga :)
0
Oby sprowadzili kogoś jeszcze przed okresem przygotowawczym... :v
0
Laporte podpisał kolejny kontrakt z Bilbao, jego klauzula wynosi teraz - nie 36, a 42 miliony. Zarząd na pewno nie wyda takiej sumy, poza tym jakby sam obrońca chciał odejść to nie podpisywałby kolejnej umowy. Chyba logiczne :)