0

Powinien mu udzielić nagany za to, co powiedział, a nie jeszcze się tłumaczyć. Nie zapobiegł w ten sposób dalszym takim zachowaniom.

1

Tello mu wyskakuje z brakiem szacunku, a Martino jeszcze się tłumaczy...

3

Nawet jeśli chce, to Chelsea wyleci z taką kwotą, że od razu Barca go skreśli z listy :P

0

Nie. To my mieliśmy szczęście, że jeszcze do wczoraj mieliśmy szanse. Przy odrobinie pecha mogliśmy już dawno być skreśleni z wyścigu szczurów o ligę.

1

A idź pan w ch... dalej zabrakło nam intensywności.

0

Messi!

0

W czym Montoya jest gorszy w tym sezonie od Alvesa? Nie rozumiem dlaczego nie dostaje szansy.

1

Haha, łykacie wszystko jak pelikany. Courtois w tamtym roku powiedział już, że Barcelona nigdy nie była dla niego opcją. To jest profesjonalista, nie zmienia zdania ot tak. I jeszcze ten tytuł "Courtois czeka na Barçę" ... :)

0

Mam nadzieję, że Barca nie popełni tego błędu. Już wolę Laporte za 36mln + podatek.

0

Bardzo dobre zachowanie Alvesa. Pokazał, że ma gdzieś hejterów i w dodatku dostał wsparcie od wielu, wielu innych ludzi, z resztą wcale się nie dziwię, bo w XXI wieku rasizm nie ma prawa bytu. #Iseedeadhaters

0

Nie mam pytań.

0

Jeszcze 45 minut. Dużo czasu. WBA już w 4 minucie wygrywało z Tottenham'em 2:0 :)

0

No comment.

2

Dlaczego ta strona tak szybko "odzyskała kolory"?

0

Nie mogę się powstrzymać ....

0

Wszedłem na fejsa, a tu taka wiadomość... nie wierzyłem, dopóki nie zjechałem trochę niżej i nie zobaczyłem "klub potwierdził tę informację". Aż łezka w oku się zakręciła. Nie jest normalnym, gdy tak młoda osoba odchodzi od nas. Ja nie mogę się z tym pogodzić, a co dopiero Jego bliscy... "Pieprzona choroba!!"
Tito, dziękujemy.

0

Narzekacie na plotki transferowe, a jeszcze na początku tygodnia żyliśmy w niepewności, czy w ogóle takie będą w tym roku :)

0

Zubiemu się nie chce szukać talentów, to poleci po nazwiskach. Najbardziej jednak śmieszy fakt, że Zubi chce rozpocząć negocjacje z Courtois'em, podczas gdy on już w tamtym roku powiedział, że Barcelona nigdy nie była dla niego opcją. Poza tym Chelsea w życiu się go nie pozbędzie.
Martinez? Skoro (rzekomo) Zubi chce "dokonać aż 7 transferów" (tak, wiem, skończy się na bramkarzu i obrońcy) to nie powinni rozdawać pieniędzy na prawo i lewo. Transfer Javiego nie zamknie się w 20-30mln, a 40-50 - bezsens.
36 mln za Laporte? Jakoś mnie on nie przekonuje, zwłaszcza za taką sumę, ale jak nikogo lepszego nie znajdą...
Jeszcze sezon się nie skończyl, jeszcze multum piłkarzy będzie "w orbicie zainteresowań" Barcy :) liczę na udane transfery.

1

Hummels odpada. Jest szklany, a poza tym jego gra zaprzecza temu, co napisałeś w pierwszej linijce.

0

Nadal nie rozumiem fenomenu ściągnięcia Davida Luiza, który miałby grać jako ŚO. Dla mnie nie jest on żadnym środkowym obrońcą, a jedynie średnim defensywnym pomocnikiem, którego nie potrzebujemy. Jaki jest więc sens wydawania 40mln na zawodnika, który jest nam zbędny? Mając tak dużo czasu na poszukiwanie ŚO zarząd powinien się dobrze zastanowić, a nie od razu, za wszelką cenę próbować ściągnąć Luiza. Mam nadzieję, że nie popełnią tego błędu :)

0

Wiadomość miesiąca :)
Teraz chciałbym zobaczyć "Oficjalnie: Ter Stegen zawodnikiem Barcelony!" i "Oficjalnie: Thiago Silva w Barcelonie!"
Tak, wiem... z Thiago trochę przesadziłem ^^

0

Fanatyk Cfane Pyski?
ps. w końcu zwycięstwo :)

0

Na pewno nie zostanie zwolniony przed zakończeniem sezonu.

0

Wyjdź.

0

Jakie to ma znaczenie w ile dni? Nasi zawodnicy nie prezentują wysokiej formy, dlatego przegraliśmy wszystko. Puchary są dla najlepszych.

1

Wiarę zostaw w spokoju. Zajmij się ortografią.

0

Liczymy na to trofeum!

0

Mogli chociaż udać, że im zależy i przyjść na ten trening.

0

Sytuacja jest na tyle zła, że jak nasi podstawowi zawodnicy nie mają formy, to nie mamy za bardzo kim ich zastąpić, bo chyba każdy się zgodzi, że Sergi Roberto, Song, Tello nie są najlepszymi zmiennikami.

0

Czy ktoś w tym Klubie potrafi przyznać się do błędu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?