aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oficjalnie: Cuadrado fichado!
źródło: Bravo Sport
0
Twoje pieniądze? Nawet jeśli kosztowałby połowę z tego, a transfer Cuadrado zostanie dopięty to nie będzie miało praktycznie żadnego znaczenia. Zarząd, o dziwo, i tak odwalił kawał roboty w tym okienku, więc nie ma powodów do narzekania.
0
Masz rację, Busi ostatnio jakby miał problemy z koncentracją na boisku, zbyt chaotyczny. Ale to tylko moja opinia :)
Javier za to na MŚ pokazał, że potrafi dać dużo więcej drużynie, jeśli gra na swojej pozycji.
3
Dokładnie.
0
Jakieś uprzedzenia?
3
Neymar najgorszy? Przestań... Chłopak ma dopiero 21 lat, rozwinie się.
0
No nie wiem, zobaczymy... Jak na razie nie jest jeszcze naszym zawodnikiem, więc póki co nie musimy się zamartwiać :)
0
Może i nie na temat, ale powiedzcie mi, jak nasi grali wczoraj z Helsinkami? Nie byłem w stanie oglądać, dlatego pytam. Bramki widziałem, ale chodzi mi o zgranie i inne aspekty.
0
Co oni sobie ubzdurali? To NIE JEST boczny obrońca. Świetnie radzi sobie w ofensywie, jest szybki, zwinny, dobry technicznie, ale jeśli do nas przyjdzie i będzie grał na PO to myślę, że nie wykorzystamy jego potencjału. Jednak przy ustawieniu 3-5-2 byłby świetnym rozwiązaniem.
1
Wiadomo, ale przynajmniej mamy jakieś alternatywy... Busquets nie będzie musiał grać na ŚO jak miało miejsce to w jednym z meczów w tym sezonie.
0
No ciekawe jaki klub sprzedałby nam świetnego obrońcę za 40mln... powodzenia. Każdy wiedział, że Barcelona jest zdesperowana i musi kupić obrońcę, więc klub musiałby sporo przepłacić.
0
Co sądzicie o tym transferze? Ja go prawie nie znam, więc się nie wypowiadam.
0
Tyle samo liter.
To nie był argument na to, że Luis nie jest egoistą. Po prostu stwierdziłem fakt.
0
Pedro, a Suarez to dwa różne światy... Mimo że Suarez pauzował przez kilka meczów, to i tak został królem strzelców PL. To chyba o czymś świadczy? A teraz popatrz na liczbę goli strzelonych przez Pedro.
Pozdrawiam i proponuję zdjąć klapki z oczu.
3
Egoista? Oglądałeś jego grę? Praktycznie z każdej pozycji potrafi strzelić bramkę. Dość bezproduktywnego klepania na 16-stce rywala, w końcu ktoś będzie strzelał bramki z dystansu.
0
Poważnie? To chyba różne mecze oglądaliśmy.
2
Siedzą przy korycie.
2
Sam jesteś idiotą, pisząc taki komentarz. Kara, która zakłada, że Luis nie będzie mógł grać przez kilka spotkań w reprezentacji jest zasłużona, ale FIFA nie ma prawa zakazywać mu trenowania i grania w rozgrywkach ligowych.
1
Jak musiałby się czuć wtedy sam Mathieu? Tyle sił włożył żeby dołączyć do Barcy, nawet protestował nie biorąc udziału w sparingu, żeby wymusić transfer. Nagle dowiedziałby się, że po jednym rozegranym meczu zostanie sprzedany...
0
Co Wy chcecie od Mathieu? Jeszcze będziemy na niego liczyć w ważnych meczach, zobaczycie :)
1
Rakitić, Rafinha, Deulofeu, Suarez, Mathieu, Bravo, Ter Stegen, Masip - faktycznie, to nie jest rewolucja w składzie...
0
Kiepsko z tymi obrońcami na rynku... kluby, które mają świetnych stoperów nie będą chciały ich sprzedać, bo wiedzą, że jest mało alternatyw na tę pozycję (przykład Marquinhos, Benatia). Już lepiej jak sprowadzą Aggera za małą kwotę, aniżeli mieliby wydawać ogromną sumę pieniędzy na nołnejma, który albo zaistnieje albo nie, problem w tym, że częściej zachodzi ta druga opcja. Cieszyłbym się, gdyby dołączył do nas Cuadrado, lecz nie na prawą obronę, bo szkoda marnować jego potencjał :)
5
Nie może być...
1
Ter Stegen nie przypadkiem ma numer 1 :)
0
Rakitić MVP :)
0
Konstruktywna opinia :)
0
Munir
2
Chciałbyś żeby Tobie tak ktoś zrobił?
0
Jak wygląda gra?
1
OFICJALNIE: Vermaelen piłkarzem Barcelony!