1

Niestety, ale muszę Ci przyznać rację.

0

To pisała gazeta Sport -.-

0

Suarez jest dużo lepszy niz Aguero. W Liverpoolu grał ich stylem, tymczasem przyszedł do nas, a my nie posiadamy swojego stylu, dlatego ciężko mu jest się dopasować.

0

Hahahahahahahaha.

0

Remis i od razu "po mistrzostwie"? Przestańcie narzekać jak panienki. -.-

0

Na farcie? Żartujez chyba...

1

Bardzo statycznie.

0

Jak to dobrze mieć taki atak :)

0

Cudowna akcja! Brawo!! :D

2

to jest sezonowiec :D

1

Jezu, już myślałem, że ugryzł...

1

Nie dziwi mnie to, że Ronaldo strzela tyle bramek, jemu ciągle ktoś posyła świetne piłki, a u nas Leo musi sam zrobić akcje i wykończyć :)

1

Genialny Leoś :)

0

Jordi, dlaczego?

0

Bo podał Luisowi. Dobra odpowiedź? :D

0

Suarez będzie potrzebował dużo czasu żeby się dobrze wkomponować :P

0

Pięknie przymierzył :p szkoda.. centymetry.

1

Vermaelen miałby towarzystwo w swoim "Audi L4"

0

Spokojnie, wygramy to... :)

0

Braaaawo Busi!...

1

I to uczucie, gdy zdajesz sobie sprawę, że w przyszłym sezonie Douglas będzie w pierwszej XI...

0

Lucho, daj mu szansę!

0

To już nie wiem, co gorsze :D

0

Oj, będzie... Raczej nie ma na co liczyć, że nam anulują karę.

0

"Z niewolnika nie ma pracownika" - skoro trener nie widzi go w swoim projekcie, nie dając mu żadnych szans pokazania się, to dlaczego miałby zostać?

12

Przykro mi z powodu Montoi. Nie mogę pojąć, dlaczego nie dostaje minut. Wcale mu się nie dziwię, że chce odejść.

1

3:0 (15 znaków....)

0

Jak Alves odejdzie, to ktoś musi grać na tej prawej obronie.

0

Ciekawe, czy swoją szansę dostanie dziś Martin...

5

Nic mnie już nie zdziwi na tym forum :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?