aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niestety, ale muszę Ci przyznać rację.
0
To pisała gazeta Sport -.-
0
Suarez jest dużo lepszy niz Aguero. W Liverpoolu grał ich stylem, tymczasem przyszedł do nas, a my nie posiadamy swojego stylu, dlatego ciężko mu jest się dopasować.
0
Hahahahahahahaha.
0
Remis i od razu "po mistrzostwie"? Przestańcie narzekać jak panienki. -.-
0
Na farcie? Żartujez chyba...
1
Bardzo statycznie.
0
Jak to dobrze mieć taki atak :)
0
Cudowna akcja! Brawo!! :D
2
to jest sezonowiec :D
1
Jezu, już myślałem, że ugryzł...
1
Nie dziwi mnie to, że Ronaldo strzela tyle bramek, jemu ciągle ktoś posyła świetne piłki, a u nas Leo musi sam zrobić akcje i wykończyć :)
1
Genialny Leoś :)
0
Jordi, dlaczego?
0
Bo podał Luisowi. Dobra odpowiedź? :D
0
Suarez będzie potrzebował dużo czasu żeby się dobrze wkomponować :P
0
Pięknie przymierzył :p szkoda.. centymetry.
1
Vermaelen miałby towarzystwo w swoim "Audi L4"
0
Spokojnie, wygramy to... :)
0
Braaaawo Busi!...
1
I to uczucie, gdy zdajesz sobie sprawę, że w przyszłym sezonie Douglas będzie w pierwszej XI...
0
Lucho, daj mu szansę!
0
To już nie wiem, co gorsze :D
0
Oj, będzie... Raczej nie ma na co liczyć, że nam anulują karę.
0
"Z niewolnika nie ma pracownika" - skoro trener nie widzi go w swoim projekcie, nie dając mu żadnych szans pokazania się, to dlaczego miałby zostać?
12
Przykro mi z powodu Montoi. Nie mogę pojąć, dlaczego nie dostaje minut. Wcale mu się nie dziwię, że chce odejść.
1
3:0 (15 znaków....)
0
Jak Alves odejdzie, to ktoś musi grać na tej prawej obronie.
0
Ciekawe, czy swoją szansę dostanie dziś Martin...
5
Nic mnie już nie zdziwi na tym forum :D