0

@Pablopicasso27 De Longhi Dinamica Plus

1

@MichalZZZ Na soundcloudzie lata cała płyta

0

@codemat moja jeszcze w sortowni :D

0

Korzysta ktoś z Was z internetu symetrycznego? Ile płacicie i za jaką prędkość?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy ktoś tu pracuje z programem FlexSim? :)

1

Może Huawei MateBook D 14 R5-3500/8GB/512/Win10? Cena 2849zł na x-kom

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@dasouzar11 Od czego jest rankomat? Ja w tym roku dzięki niemu zaoszczędziłem 350 zł na OC.

0

@BarcaInfo No to się popisał. Już by mógł sobie darować takie grosze... Szkoda gadać.

1

@macio_944 Otóż to. Faworytami są również Pepperoni i Jalapeno Cheddar.

0

@dominiczek12 Jakieś argumenty za iPhone'm?

1

@AV0CAD0 Polecam OnePlus 7 Pro. Genialny telefon. Ma jeden z najlepszych ekranów na rynku, dodatkowo odświeżanie 90 Hz. OxygenOS - moim zdaniem najlepsza nakładka na Androida. Jedynie aparat nie jest jakiś rewelacyjny.

13

@tomFCB Piękna sprawa.

0

@Nocturno na cinkciarzu wymień

1

@Gappeq Ten Neymar to juz ma z 2 lata :D

0

@Mesi12 Miodowe lata i Ranczo

1

@BarcaFan001 Rick and Morty

0

@victor Właśnie o tym myślałem. Dzięki :)

1

Właśnie skończyłem oglądać BB. Tak, tak, dopiero teraz. Majstersztyk. Co proponujecie teraz pooglądać?

1

@lukasbarca86 Szakszuke zrób, prosta w przygotowaniu i dobra :)

1

@PrinceDamon Do gier Intel, do innych działań AMD

1

@damianex10 Ujdzie, ale bez podjazdu do masła orzechowego

0

@TheNekro94 Dziękuję za opowieść :D

0

Wafle ryżowe i masło orzechowe. No i Netflix, oczywiście.

0

@bixmix No. I to jest informacja :D lecę odpalić

0

@sebasarna18 Tibia :D

0

@haryveb944 Euro pnie się w górę z dnia na dzień. Poczekaj :)

4

@Bobo25 No to nieźle tam macie.

0

@Thoms94 białko Real Whey 100 od Realpharm, sztos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?