aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pablopicasso27 De Longhi Dinamica Plus
1
@MichalZZZ Na soundcloudzie lata cała płyta
0
@codemat moja jeszcze w sortowni :D
0
Korzysta ktoś z Was z internetu symetrycznego? Ile płacicie i za jaką prędkość?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy ktoś tu pracuje z programem FlexSim? :)
1
Może Huawei MateBook D 14 R5-3500/8GB/512/Win10? Cena 2849zł na x-kom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@dasouzar11 Od czego jest rankomat? Ja w tym roku dzięki niemu zaoszczędziłem 350 zł na OC.
0
@BarcaInfo No to się popisał. Już by mógł sobie darować takie grosze... Szkoda gadać.
1
@macio_944 Otóż to. Faworytami są również Pepperoni i Jalapeno Cheddar.
0
@dominiczek12 Jakieś argumenty za iPhone'm?
1
@AV0CAD0 Polecam OnePlus 7 Pro. Genialny telefon. Ma jeden z najlepszych ekranów na rynku, dodatkowo odświeżanie 90 Hz. OxygenOS - moim zdaniem najlepsza nakładka na Androida. Jedynie aparat nie jest jakiś rewelacyjny.
13
@tomFCB Piękna sprawa.
0
@Nocturno na cinkciarzu wymień
1
@Gappeq Ten Neymar to juz ma z 2 lata :D
0
@Mesi12 Miodowe lata i Ranczo
1
@BarcaFan001 Rick and Morty
0
@victor Właśnie o tym myślałem. Dzięki :)
1
Właśnie skończyłem oglądać BB. Tak, tak, dopiero teraz. Majstersztyk. Co proponujecie teraz pooglądać?
1
@lukasbarca86 Szakszuke zrób, prosta w przygotowaniu i dobra :)
1
@PrinceDamon Do gier Intel, do innych działań AMD
1
@damianex10 Ujdzie, ale bez podjazdu do masła orzechowego
0
@TheNekro94 Dziękuję za opowieść :D
0
Wafle ryżowe i masło orzechowe. No i Netflix, oczywiście.
0
@bixmix No. I to jest informacja :D lecę odpalić
0
@sebasarna18 Tibia :D
0
@haryveb944 Euro pnie się w górę z dnia na dzień. Poczekaj :)
4
@Bobo25 No to nieźle tam macie.
0
@Thoms94 białko Real Whey 100 od Realpharm, sztos