1

@Maniek9444 Nie spalasz mięśni brzucha, jeśli nie jesteś w deficycie kalorycznym

17

@BarcaInfo Już jest płacz? Na pierwszy skład trzeba sobie zasłużyć nie nazwiskiem, a na boisku.

0

@Thomas99PL A jakieś argumenty przemawiające za tym wyborem?

0

Acer Aspire 5 czy Acer Swift 3? Jeden i drugi z Ryzenem 5 4500U.

35

Czy Wy wiecie cokolwiek z tego meczu siedząc ciągle na LR?

1

@Avada Kedavra Tak kiepska technologia, że nawet Amazon wykorzystuje tagi RFID w swoich bezobsługowych sklepach Amazon Go. Co takiego złego jest w tej technologii? Osobiście bardzo lubię płatności telefonem, od kilku lat nie wyciągam portfela w sklepie. Bardzo wygodny i szybki sposób płatności.

0

@Avada Kedavra Teraz już praktycznie wszystkie telefony mają NFC, standard

0

@Avada Kedavra A kartę trzymasz metr od terminala?

1

@MagdaForeverBarca I jak się spisuje mikrofon? Daje radę?

1

@MagdaForeverBarca I generalnie polecasz? Bo właśnie mam je w koszyku :D

1

Czy ktoś wie jakie są różnice pomiędzy słuchawkami HyperX Cloud Alpha czarno-czerwonymi, a czarno-złotymi? Te drugie są droższe, ale czy różnica jest tylko w kolorystyce? Nie mogłem znaleźć info na ten temat.

0

Jest tu jakiś logistyk zakupów? :)

1

@fcbarcafan19 Haha, tak, wiem o co chodzi :D

0

@Mesi12 No ale jak to nie istnieje? Przecież go widać na zdjęciu

0

@MarioVeB! Wszystko lepsze od polityki :D

0

@Zbyszard Co jest nie tak? Właśnie myślę nad Roombą i7+

0

Kogo my jeszcze musimy ściągnąć do pomocy żeby ta linia w końcu zaczęła coś grać?

1

Ktoś z Was ma robota odkurzającego Lenovo T1 lub Lenovo T1 Pro? Jestem ciekaw opinii o nim.

0

@mkord Nie pisz więcej takich głupot. Hondy dobrze współpracują z gazem. Mam Civica VIII, żadnych problemów. To samo w Accordzie VII. Grunt to dobrze dobrana i przede wszystkim zamontowana instalacja. Do tego dbanie o nią - wymiana oleju co 10 tys. km, regulacja luzów zaworowych co 20-25 tys., regularna wymiana filtrów LPG i nie ma najmniejszych problemów.

0

Ma ktoś sluchawki HyperX Cloud Alpha? Faktycznie są tak dobre jak wskazują na to opinie?

0

@Pitbullx98 Oczywiście, że tak :D

5

@gumaz Raczej zrozumiał co oznacza "bez odsetek". Po prostu jest zdziwiony, tak jak i inni, jakim cudem chcesz znaleźć bank, który da Ci pożyczkę na takich warunkach :D

1

@FanBarca1899 od siebie polecę zdamyto.pl, praktycznie identyczne pytania pojawiają się na egzaminie

7

@Rudi35 umieją* mordo

0

@Rewolucja123 Jeśli na telefonie, to polecam ściągnąć apkę Youtube Vanced. Bez reklam + możliwość odtwarzania przy zablokowanym ekranie

3

@Danny Gaucho Tak zrobię, dzięki :)

0

@pyku91 Nie trać na to pieniędzy, a tym bardziej zdrowia. To nie działa.

0

Jest tu jakiś SAP-owiec? :D
Jak ustawić planowanie Just in time w transakcji MM01?

0

@Repcak22 Ale w Playu? To co zrobiłeś, że działa Ci VoWiFi? Ja dzwoniłem do nich, niby mi włączyli, a nie działa. W ustawieniach mam włączone VoLTE i VoWiFi

0

Ktoś ma OP 7 Pro/7T Pro w Playu i włączony WiFi Calling? Działa Wam poprawnie na tych modelach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?