aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Maniek9444 Nie spalasz mięśni brzucha, jeśli nie jesteś w deficycie kalorycznym
17
@BarcaInfo Już jest płacz? Na pierwszy skład trzeba sobie zasłużyć nie nazwiskiem, a na boisku.
0
@Thomas99PL A jakieś argumenty przemawiające za tym wyborem?
0
Acer Aspire 5 czy Acer Swift 3? Jeden i drugi z Ryzenem 5 4500U.
35
Czy Wy wiecie cokolwiek z tego meczu siedząc ciągle na LR?
1
@Avada Kedavra Tak kiepska technologia, że nawet Amazon wykorzystuje tagi RFID w swoich bezobsługowych sklepach Amazon Go. Co takiego złego jest w tej technologii? Osobiście bardzo lubię płatności telefonem, od kilku lat nie wyciągam portfela w sklepie. Bardzo wygodny i szybki sposób płatności.
0
@Avada Kedavra Teraz już praktycznie wszystkie telefony mają NFC, standard
0
@Avada Kedavra A kartę trzymasz metr od terminala?
1
@MagdaForeverBarca I jak się spisuje mikrofon? Daje radę?
1
@MagdaForeverBarca I generalnie polecasz? Bo właśnie mam je w koszyku :D
1
Czy ktoś wie jakie są różnice pomiędzy słuchawkami HyperX Cloud Alpha czarno-czerwonymi, a czarno-złotymi? Te drugie są droższe, ale czy różnica jest tylko w kolorystyce? Nie mogłem znaleźć info na ten temat.
0
Jest tu jakiś logistyk zakupów? :)
1
@fcbarcafan19 Haha, tak, wiem o co chodzi :D
0
@Mesi12 No ale jak to nie istnieje? Przecież go widać na zdjęciu
0
@MarioVeB! Wszystko lepsze od polityki :D
0
@Zbyszard Co jest nie tak? Właśnie myślę nad Roombą i7+
0
Kogo my jeszcze musimy ściągnąć do pomocy żeby ta linia w końcu zaczęła coś grać?
1
Ktoś z Was ma robota odkurzającego Lenovo T1 lub Lenovo T1 Pro? Jestem ciekaw opinii o nim.
0
@mkord Nie pisz więcej takich głupot. Hondy dobrze współpracują z gazem. Mam Civica VIII, żadnych problemów. To samo w Accordzie VII. Grunt to dobrze dobrana i przede wszystkim zamontowana instalacja. Do tego dbanie o nią - wymiana oleju co 10 tys. km, regulacja luzów zaworowych co 20-25 tys., regularna wymiana filtrów LPG i nie ma najmniejszych problemów.
0
Ma ktoś sluchawki HyperX Cloud Alpha? Faktycznie są tak dobre jak wskazują na to opinie?
0
@Pitbullx98 Oczywiście, że tak :D
5
@gumaz Raczej zrozumiał co oznacza "bez odsetek". Po prostu jest zdziwiony, tak jak i inni, jakim cudem chcesz znaleźć bank, który da Ci pożyczkę na takich warunkach :D
1
@FanBarca1899 od siebie polecę zdamyto.pl, praktycznie identyczne pytania pojawiają się na egzaminie
7
@Rudi35 umieją* mordo
0
@Rewolucja123 Jeśli na telefonie, to polecam ściągnąć apkę Youtube Vanced. Bez reklam + możliwość odtwarzania przy zablokowanym ekranie
3
@Danny Gaucho Tak zrobię, dzięki :)
0
@pyku91 Nie trać na to pieniędzy, a tym bardziej zdrowia. To nie działa.
0
Jest tu jakiś SAP-owiec? :D
Jak ustawić planowanie Just in time w transakcji MM01?
0
@Repcak22 Ale w Playu? To co zrobiłeś, że działa Ci VoWiFi? Ja dzwoniłem do nich, niby mi włączyli, a nie działa. W ustawieniach mam włączone VoLTE i VoWiFi
0
Ktoś ma OP 7 Pro/7T Pro w Playu i włączony WiFi Calling? Działa Wam poprawnie na tych modelach?