aras17_VeB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PaulFCB Odinstalowałem najnowszą łatkę i na razie jest ok. Dzięki. Myślę jeszcze nad powrotem z wersji 2004 na 1909 przez "Odzyskiwanie".
1
@FATIlity31 Chodzi mi o taki termos z automatyczną pompką i do tego masz kubeczek, więc nie pijesz przez rurkę :D tylko one są bardzo drogie, więc chyba faktycznie lepiej postawić na zwykły zaparzacz z sitkiem :)
0
@Bobo25 Dziękuję za pomoc. Jak mogłem na to nie wpaść?
0
Ramblowicze, help. Zrobiłem update Windowsa do wersji 2004 iii... same problemy. Wszystko strasznie lagguje, 144Hz jakby przestało działać (nawet kursor non stop się wiesza). W dodatku problem z głosem, ciągle "ścina". Poradzicie coś? Na poprzedniej wersji wszystko było w porządku.
3
@FATIlity31 Moja przygoda trwa dokładnie rok. Już od pierwszego zalania się polubiliśmy :) najpierw wleciał zestaw startowy z 20 próbkami, natomiast teraz wolę klasyczne - tak jak napisałeś: klasyka-gorzka i mocna. Terere próbowałem z sokiem porzeczkowym i też mi smakowało, w szczególności w upalne dni. Na chwilę obecną moja ulubiona yerba to Pajarito Elaborada. Jutro ma mi przyjść yerba Canarias - jeszcze nie miałem okazji jej pić, jednak zbiera dobre opinie. W tej chwili zastanawiam się nad kupnem termosu, doradziłbyś jakiś? Na yerbamarket są takie po 30zł, ale większość to wydatek 250zł+ :D
0
@BarcaInfo A on czasem nie poinformował ich o tym od razu po przyjściu?
0
@AbarcaBet POCO F2 Pro, Aliexpress, wysyłka z Hiszpanii
0
@masq Mam nadzieję, że zaczną powoli wdrażać tego chłopaka.
22
@Grubson06 To jedyny komar, na którego trzeba chuchać i dmuchać, a nie przy***ać mu gazetą.
0
@donleo12 Czekaj na POCO :)
0
@urbipl Chodzi Ci o flash sale 15.09? :D
Myślę, że zejdzie jak świeże bułeczki. Jak najbardziej warto polować na niego w cenie 899zł :)
1
@Colon Tak. Przeważnie zamawiam dwie yerby 1kg+1kg :)
1
@Colon Dzięki. Właśnie zamówiona Canarias :)
0
@kerouac Thiago od dawna jest "marzeniem" ramblowiczów. Zwłaszcza teraz, gdy jest do wyrwania za takie śmieszne pieniądze :)
1
@BarcaInfo Komarito!
0
@Lordzi Nie świruj, 20zł to nie majątek
2
@jedrek7000 Tak, masz wywiad na głównej
4
@dawo17 Nadal nie jest to oficjalnie potwierdzone
0
@chavez Myślę, że wszystko zależy od wyników. Jeśli Barca będzie w formie, w dodatku wybiorą nowego prezydenta i Leo zobaczy, ze jest szansa na trofea, to zostanie.
0
@masq Grand Prix, Na paryskie getto pada deszcz, Toskania Outro, Ortalion, Luxembourg
12
Taco "Europa" już na streamingach
1
@dzagos Możliwe, że o 00:00
0
@Mesi12 Ja akurat nie patrzyłem jak wychodzi ten cashback, widziałem tylko, że ktoś napisał o tym, ze Goodie daje 127zł zwrotu.
0
@SelloutCrowd Mam R5 3600 i gorąco polecam.
0
@Mesi12 poczytaj jeszcze o cashbacku Goodie, zwracają ok. 120zł w przypadku tego lapka :) warto pokombinować
1
@Mesi12 1) wchodzisz na stronę https://www.studentbeans.com/pl
2) wpisujesz w lupkę "acer", klikasz w to, następnie "Pobierz kod i otwórz stronę"
3) rejestrujesz się na studentbeans, musisz podać e-mail PRZYPISANY do jakiejkolwiek uczelni (prywatny nie wchodzi w grę)
4) po rejestracji wchodzisz w swój profil na studentsbean i pobierasz kod, który wpisujesz po dodaniu do koszyka laptopa na stronie Acer
1
@Mesi12 Tak, dokładnie
1
@Mesi12 Sprawdziłem i w tej chwili jest tylko w kolorze fioletowym :/ jeszcze kilka dni temu był dostępny szary. Na pewno uzupełnią niebawem.
1
@PatrychoO no to wal yerbę na noc :D
1
@Mesi12 Dostaniesz ją jedynie w sklepie Acer Store. W x-komie niestety nie. A jak działa cashback Goodie to poczytaj na ich stronie :) nic trudnego.