0

@TheNekro94 ja w klimatach szpiegowskich i z wątkami Bliskiego Wschodu polecam Kalifat i Teheran ;)

1

0

@koksik2700 dwie legendy ;]

0

@Yoshi94 słyszałem, jednak jeszcze nie ogladałem, ale planuję :]

0

@Yoshi94 ja ogolnie tak mam, ze jak nie obejrzę na raz kilku odcinków to szybko mnie serial zniechęca, miałem tak nawet z Vikings czy Grą o tron, nie wiem, jak wolisz ;] mówię, Rzym i Spartakus to nie jest, ale mi się podobał ;]

6

Kto nie oglądał, a lubi tematykę starożytnego Rzymu, polecam serial Romulus
dziś dopiero zacząłem, ale od razu wpadło 5 odcinków ;) Rzym, czy Spartakus to pewnie nie jest, ale mi ładnie serial wchodzi ;]

https://www.filmweb.pl/serial/Romulus-2020-833857

@Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87 @Colon @Emhyr @Kessie @tomek8756 @kamyk_23 @kuz @Ogorinho1974

0

zna ktoś aplikacje freeware - radio na którym można słuchać audycji z całego swiata?
pamietam ze bylo kiedys cos takiego, ale nie pamietam nazwy
malutki programik w ktorym mozna bylo wybrac stację z jakiegokolwiek kraju, bądz audycje podzielone byly na kategorie muzyczne ;]

ktoś wie? xD

1

@Kidd Już Bundesliga miała być też slaba xD

0

@Joe_Barbaro Senegal 2002, Kostaryka w Brazylii, i teraz Maroko, może poza odpałami ich kiboli xd

2

@Lionel_Messi10 klasyk nad klasyki ;] mimo tylu lat, i kolejnych części, najlepsza część HoM&M ;]

1

@barcelonaLM poprawione, dziekować ;]

0

pasek startu przestawił mi się na bok monitora, jak przestawić go spowrotem na dol pulpitu??

0

panowie i panie macie jakies pomysly gdzie obejrzeć drugi sezon serialu Labirynt z 2015 roku? szukam, szukam i znaleźć nie mogę... ;/

0

@Hajny też pyka xd w Fortunie Sittard - obecnie 5 druzyny w tabeli ligi holenerskiej, ma już na koncie bramkę i asyste XD

0

@jacobFCB Barbie nie ogladałem, za to na Oppenheimerze bylem w kinie, polecam ;]

0

co to za platforma hostingowia vidverto? na fcbarca.com pokazuja mi się filmiki w tej platformie z kompilacjami skillsow pilkarzy xD
Nedved, Lewandowski, Ronaldinho itd xd

13

kto lubuje się w kinie niezależnym, w kryminałach polecam australijski film Limbo, nagrany na "czarno-biało" opowiada historię detektywa po przejściach ktory trafia do australijskiego górniczego miasteczka, i próbuje rozwikłać sprawę zaginięcia - morderstwa młodej aborygeńskiej dziewczynki. Co ciekawe film nagrany w ciekawej miejscówce - mieście gdzie od lat wydobywane są opale - nagrali tutaj również filmy takie jak Mad Max 3, Mortal Kombat, czy Pitch Black ;)

W roli głównej gwiazda serialu Mentalista - Simon Baker ;]

https://www.filmweb.pl/film/Limbo-2023-10030023

https://if.com.au/wp-content/uploads/2023/04/Limbo-104_1.315.1.jpg

@Ojciec5tkidzieci @kamyk_23 @BorzyKrzys @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @tomek8756 @Kessie @kuz @koksik2700 @Colon

1

@arsenallondyn0 edit. prace nad spin offem narazie wstrzymane :D

2

@kamyk_23doping po rusku xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?