2

Wygląd nie gra...

1

Hehe,
Kolejny kapitan swojej drużyny przechodzi do klubu z Camp Nou,
Po Rakiticiu, a wcześniej i Cescu
Czas na kapitana Valencii :)
Oby dobrze wkomponował się w nową FC Barcelonę

0

Też chciałbym widzieć w drużynie Cuadrado, Mathieu by wzmocnić ławkę i Marquinhos do 1 składu,
Alex wylot, Sergio na ławkę i Masche do środka pola

9

No, to teraz po zakontraktowaniu "9" czas w końcu zarzucić sieci na jakichś stoperów :)

0

hahah :D więc na to oszczędzał siły!

1

Maxi...

0

Roooom,ero!!!

0

cieszę się ze sie pomylilem :D

0

Messi niestety nie trafi...
mam złe przeczucia

0

0

Teraz trzeba czekać z niecierpliwością na nową "9" ;)

4

5:0 XD

2

Panowie i panie, widzicie to samo co ja? :D
Pięknie! Klose strzelił rekordowego gola wyprzedzając brazylijczyka Ronaldo w meczu przeciw Brazylii
:D

1

tyle że w Barcelonie raczej powinniśmy robić porównanie Cuadrado z Alvesem bo to głównie jego pozycję ma zająć na boisku :)

0

z Kamerunem, fakt, mój błąd ;)

7

Barcelona jak widać ma w notesie 90% dobrych i bardzo dobrych obrońców w Europie
Oby nie skończyło się tylko na Mathieu z całym szacunkiem do niego, bo mimo wszystko uważam, że przyda się on drużynie,
dobrze operuje lewą nogą, wysoki, skoczny

Choć Matsa jak najbardziej widziałbym w bordowo granatowej koszulce :)

0

Prawidłowa decyzja sztabu Barcelony,
Kolumbijczyk pokazał swoje atuty na mundialu, zaliczył 4 asysty w 4 pierwszych meczach do tego dołożył bramkę w spotkaniu z Chorwacją.
Imponował ciągiem na bramkę, szybkością, dośrodkowaniami.
Może grać zarówno na prawej obronie, jako boczny pomocnik ale także i skrzydłowy, gdy nie daj Boże któryś z trójki Luis, Leo czy Ney bd mieć kontuzję
Fajnie by było zobaczyć kolejne spotkanie na boisku tym razem w jednakowych koszulkach Ivana i Juana ;)

Deluofeu na starcie powinien dostawać jak najwięcej pełnych meczów ale w Copa Del Rey, niech zdobywa doświadczenie i ogrywa w meczach z pierwszą drużyną...

1

Wielki piłkarz, jeden z największych w historii piłki kopanej
śmiało można go ustawić obok Cruyff'a, Beckenbauera, czy Puskasa ;

0

zawsze jakaś lektura :) możesz podesłać jeśli takowe posiadasz ;)

0

Nie wiem czy pamiętacie, jak podczas okna transferowego kiedy przychodził Cesc i Alexis, zarząd Barcy chciał również sprowadzić Rossiego z Villarreal, wtedy też na zdjęciach drużyny na kolejny sezon nie było podobizny włocha. Jednak temat transferu po zakontraktowaniu chilijczyka upadł.
Ciekawe co by było, jakbyśmy wówczas sprowadzili i Giuseppe Rossiego ;>

6

13 - Numer po Pinto, zresztą już od czasu prezentacji Rakitica, było wiadomo kto bd mieć nr 1 na plecach ;)
Jednak numerki nie grają :P czas pokaże kto zostanie pierwszym bramkarzem Blaugrany ;)

1

przy takiej grze jaką zaprezentowała na tym mundialu, stawiam na Holandię.

0

Oby tylko nie powtórzyła się historia ze Zlatanem - przychodził wówczas jako nasz najdroższy zakup...
Wysoki silny napastnik z twardym charakterem
Miał być zbawieniem drużyny a niestety szybko pożegnał się z drużyną...

0

Moim głównym faworytem do zwycięstwa również są Niemcy, ale w pojedynku Argentyny z Holandią za faworyta myślę że bd uchodzić "Pomarańczowi"
Choć w sumie, wszystko bd zależało od tempa regeneracji po dzisiejszym, długim spotkaniu

1

Szkoda reprezentacji Kostaryki, ale drużyna lepsza zasłużenie awansowała, i mam dziwne wrażenie że bd to drugi z rzędu awans do wielkiego finału mundialu.
Holandia może odkupi sobie porażkę w Afryce i na ziemi brazylijskiej uniesie puchar zwycięzcy

0

I gdzie te potwierdzone transfery?

Chyba jednak była to kolejna puszczona skądś plotka.

Coś mi się wydaje że ani Cesc ani Alexis w ostateczności nie przejdą do klubu i znowu bd nerwowa końcówka przyszłego sezonu

:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?