arsenallondyn0
Dołączył/a: lipiec 2011
12 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wygląd nie gra...
1
Hehe,
Kolejny kapitan swojej drużyny przechodzi do klubu z Camp Nou,
Po Rakiticiu, a wcześniej i Cescu
Czas na kapitana Valencii :)
Oby dobrze wkomponował się w nową FC Barcelonę
0
Też chciałbym widzieć w drużynie Cuadrado, Mathieu by wzmocnić ławkę i Marquinhos do 1 składu,
Alex wylot, Sergio na ławkę i Masche do środka pola
9
No, to teraz po zakontraktowaniu "9" czas w końcu zarzucić sieci na jakichś stoperów :)
0
hahah :D więc na to oszczędzał siły!
1
Maxi...
0
Roooom,ero!!!
0
cieszę się ze sie pomylilem :D
0
Messi niestety nie trafi...
mam złe przeczucia
0
0
Teraz trzeba czekać z niecierpliwością na nową "9" ;)
4
5:0 XD
2
Panowie i panie, widzicie to samo co ja? :D
Pięknie! Klose strzelił rekordowego gola wyprzedzając brazylijczyka Ronaldo w meczu przeciw Brazylii
:D
1
tyle że w Barcelonie raczej powinniśmy robić porównanie Cuadrado z Alvesem bo to głównie jego pozycję ma zająć na boisku :)
0
z Kamerunem, fakt, mój błąd ;)
7
Barcelona jak widać ma w notesie 90% dobrych i bardzo dobrych obrońców w Europie
Oby nie skończyło się tylko na Mathieu z całym szacunkiem do niego, bo mimo wszystko uważam, że przyda się on drużynie,
dobrze operuje lewą nogą, wysoki, skoczny
Choć Matsa jak najbardziej widziałbym w bordowo granatowej koszulce :)
0
Prawidłowa decyzja sztabu Barcelony,
Kolumbijczyk pokazał swoje atuty na mundialu, zaliczył 4 asysty w 4 pierwszych meczach do tego dołożył bramkę w spotkaniu z Chorwacją.
Imponował ciągiem na bramkę, szybkością, dośrodkowaniami.
Może grać zarówno na prawej obronie, jako boczny pomocnik ale także i skrzydłowy, gdy nie daj Boże któryś z trójki Luis, Leo czy Ney bd mieć kontuzję
Fajnie by było zobaczyć kolejne spotkanie na boisku tym razem w jednakowych koszulkach Ivana i Juana ;)
Deluofeu na starcie powinien dostawać jak najwięcej pełnych meczów ale w Copa Del Rey, niech zdobywa doświadczenie i ogrywa w meczach z pierwszą drużyną...
1
Wielki piłkarz, jeden z największych w historii piłki kopanej
śmiało można go ustawić obok Cruyff'a, Beckenbauera, czy Puskasa ;
0
zawsze jakaś lektura :) możesz podesłać jeśli takowe posiadasz ;)
0
Nie wiem czy pamiętacie, jak podczas okna transferowego kiedy przychodził Cesc i Alexis, zarząd Barcy chciał również sprowadzić Rossiego z Villarreal, wtedy też na zdjęciach drużyny na kolejny sezon nie było podobizny włocha. Jednak temat transferu po zakontraktowaniu chilijczyka upadł.
Ciekawe co by było, jakbyśmy wówczas sprowadzili i Giuseppe Rossiego ;>
6
13 - Numer po Pinto, zresztą już od czasu prezentacji Rakitica, było wiadomo kto bd mieć nr 1 na plecach ;)
Jednak numerki nie grają :P czas pokaże kto zostanie pierwszym bramkarzem Blaugrany ;)
1
przy takiej grze jaką zaprezentowała na tym mundialu, stawiam na Holandię.
0
Oby tylko nie powtórzyła się historia ze Zlatanem - przychodził wówczas jako nasz najdroższy zakup...
Wysoki silny napastnik z twardym charakterem
Miał być zbawieniem drużyny a niestety szybko pożegnał się z drużyną...
0
Moim głównym faworytem do zwycięstwa również są Niemcy, ale w pojedynku Argentyny z Holandią za faworyta myślę że bd uchodzić "Pomarańczowi"
Choć w sumie, wszystko bd zależało od tempa regeneracji po dzisiejszym, długim spotkaniu
1
Szkoda reprezentacji Kostaryki, ale drużyna lepsza zasłużenie awansowała, i mam dziwne wrażenie że bd to drugi z rzędu awans do wielkiego finału mundialu.
Holandia może odkupi sobie porażkę w Afryce i na ziemi brazylijskiej uniesie puchar zwycięzcy
0
I gdzie te potwierdzone transfery?
Chyba jednak była to kolejna puszczona skądś plotka.
Coś mi się wydaje że ani Cesc ani Alexis w ostateczności nie przejdą do klubu i znowu bd nerwowa końcówka przyszłego sezonu
: